Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

kakoj-nasos-vybrat-dlya-skvazhiny
30.06.2024
Категорія: Водопостачання
Як вибрати насос для свердловини

У приватному секторі забір води здебільшого йде з колодязів або свердловин. У першому випадку можна діставати її вручну відрами, однак це не дуже зручно. Оптимальним рішенням для колодязів і єдиним для свердловин виступає насос. У статті розглянемо, як вибрати насос для свердловини, якими бувають пристрої і що врахувати під час купівлі.

Докладніше
kanalizacziya-v-chastnom-dome
21.06.2024
Категорія: Каналізація
Що таке каналізація-септик?

Одним з оптимальних способів організації водовідведення в приватному будинку виступає септик. Він набагато зручніший і екологічніший, ніж традиційна вигрібна яма, водночас дешевший і займає менше місця, ніж локальні очисні споруди. У статті розглянемо, що таке септик, у чому його плюси і мінуси, яким він буває і що враховувати під час вибору.

Докладніше
bg-07
06.06.2024
Категорія: Водопостачання
Встановлення гідроакумулятора для водопостачання при відключенні електроенергії

Проблема в водопостачанні квартири чи будинка з централізованим водопостачанням, при відключенні електроенергії, стала особливо серйозною після обстрілів критичної інфраструктури «орками».

Докладніше
samaya-prostaya-kanalizacziya-v-chastnom-dome
26.05.2024
Категорія: Каналізація
Каналізація в приватному будинку

Організацією зручностей для приватного будинку найкраще займатися ще на етапі проектування і будівництва. Однак навіть через роки після зведення можна прокласти комунікації та забезпечити комфортні умови життя.

Докладніше
что лучше скважина или колодец
26.05.2024
Категорія: Водопостачання
Що краще, криниця чи скважина?

Підключення приватного будинку до централізованого водопостачання можливе не завжди, особливо якщо йдеться про селища і віддалені села. У такому разі необхідно організувати автономне забезпечення домогосподарства водою.

Докладніше