Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
pic_12

Досвід понад 10 років

pic__11

Оригінальні матеріали

pic_15

Комплексність рішень

pic_30

Сервісне обслуговування

Фахівці компанії Aquamen виконують сервіс систем водоочистки у Києві та області. Періодично проводити такі заходи необхідно, щоб у вашому будинку завжди була чиста питна вода. Адже картриджі служать кілька місяців, потім працездатність фільтра поступово падає. Щоб процесу очищення води нічого не перешкоджало, необхідні послуги сервісу.

Виїзд спеціаліста
1
від 550 грн/м
Замовити
Заміна засипки (Ecosoft)
2
від 2500 грн/м
Замовити
Заміна фільтра ВВ20
3
від 250 грн/м
Замовити
Налаштування клапана
4
від 350 грн/м
Замовити

Сервісне обслуговування фільтрів: навіщо міняти картриджі?

Картриджі наповнені спеціальними матеріалами, які фільтрують воду. З часом вони засмічуються, так як на них залишаються усі шкідливі частки, наявні у рідині. До чого це призводить:

 • Картридж фільтрує воду занадто повільно. У результаті рідина подається зі зниженим тиском, у меншій кількості, що створює незручності для споживачів.
 • Якість фільтрації погіршується. Чим більше забруднений картридж, тим менше часток він затримує, тому у питну воду потрапляють шкідливі речовини.
 • Псуються елементи фільтра. Насамперед мова про мембрану. Вона розрахована на дрібні частки, тому потрапляння на її поверхню інших елементів шкодить їй. Якщо вчасно не виконати заміну змінних картриджів, доведеться ставити нову мембрану, навіть якщо її термін експлуатації ще не сплив.

Своєчасне сервісне обслуговування – це запорука безпечного використання фільтрів та усієї системи очищення. Про періодичність таких заходів можна дізнатися у наших фахівців під час монтажу обладнання.

Етапи роботи
1
pic__195
Експрес-аналіз води, що виконується на місці
2
pic__194
Інструментальний контроль роботи обладнання, в т.ч. контроль герметичності
3
pic__196
Діагностика систем автоматики (перевірка роботи клапанів управління)
4
pic__197
Промивання клапанів і інжекторів; Сервісне обслуговування
5
pic__198
Заміна витратних матеріалів
Як відбувається обслуговування фільтра?

Перш за все ми виконуємо експрес-аналіз води. Його мета – виявити кількість заліза, інших елементів та жорсткості до та після проходження через фільтр, а також тиск. Так ми розуміємо, який саме картридж поміняти. Окрім цього, діагностика фільтрів передбачає перевірку автоматики, функціонування вузла заливки води в баку, що містить реагент.  Наприклад, якщо за результатами експрес-аналізу встановили, що рівень жорсткості підвищений, відновлюємо чи міняємо фільтруючий матеріал. Те саме виконується, якщо перевищена кількість заліза та залізистих сполучень.

Подальші сервісні роботи, спрямовані на систему очищення води, включають промивку:

 • інжекторного блоку;
 • сітчастого фільтра;
 • системи аерації з розбиранням сольової шахти та бака.

Сервісне обслуговування фільтрів для води продовжується оновленням наповнювача у фільтрах. Хоча він здатен до регенерації, через деякий час ця властивість вже не діє, система перестає працювати належним чином. 

Щоб виправити ситуацію, ми:

 • розбираємо фільтр;
 • видаляємо старий наповнювач;
 • засипаємо новий матеріал;
 • збираємо фільтр;
 • промиваємо його, налаштовуємо клапани управління.

У деяких випадках потрібна не просто заміна матеріалу, а повноцінний ремонт системи очищення води. Іноді вистачає лише змінити налаштування автоматики, щоб система запрацювала так, як потрібно.

pic__199@2x
pic__200@2x
pic__201@2x
pic__202@2x
Коли необхідний ремонт системи очищення води
icon 1 1

Система не відповідає вашим потребам у водопідготовці, вона неправильно вибрана з самого початку. У такому випадку вода може очищуватися не повністю. Наші фахівці проводять необхідні розрахунки, налаштовують та модернізують обладнання або підбирають нове.
icon 2 2

Якийсь з елементів системи повністю вийшов з ладу. Найчастіша причина – сплинув термін експлуатації. У такому випадку можливо лише замінити зламаний компонент новим.
icon 3 3

Перестали працювати компресор, клапан управління тощо. Наші фахівці аналізують, у чому причина несправності, потім усувають її або монтують нові елементи, якщо попередні не підлягають ремонту.
icon 4 4

Продуктивність системи занизька. Зазвичай причина у неправильних розрахунках при установці обладнання. Ми аналізуємо усі показники та ваші потреби, далі діємо за ситуацією.

Як замовити обслуговування систем очищення води?

Наша компанія надає комплексні послуги. У нас є ремонтні комплекти, а також змінні елементи для повноцінного сервісу. У рамках обслуговування системи очищення води виконуємо діагностику, ремонтні роботи, заміну картриджів та фільтруючих матеріалів за низькою вартістю. Остаточну ціну можна дізнатися у нашого менеджера. 

Для замовлення послуг пишіть нам або телефонуйте, залишайте заявку на сайті. Проконсультуємо та приїдемо для сервісу у зручний для вас час.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description