Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Досвід понад 10 років

image

Оригінальні матеріали

image

Комплексність рішень

image

Сервісне обслуговування

Вартість послуг
Виїзд спеціаліста
img
від 550 грн/м
Замовити
Заміна засипки (Ecosoft)
img
від 2500 грн/м
Замовити
Заміна фільтра ВВ20
img
від 250 грн/м
Замовити
Налаштування клапана
img
від 350 грн/м
Замовити
Етапи роботи
1
img
Експрес-аналіз води, що виконується на місці
2
img
Інструментальний контроль роботи обладнання, в т.ч. контроль герметичності
3
img
Діагностика систем автоматики (перевірка роботи клапанів управління)
4
img
Промивання клапанів і інжекторів; Сервісне обслуговування
5
img
Заміна витратних матеріалів
Перезасипка (заміна) наповнювачів в фільтрах

Основою всіх фільтрів, будь то фільтри знезалізнення, пом'якшення або осадові фільтри, є фільтруюча засипка, оскільки саме на ній відбувається очищення води від небажаних домішок.

Робота фільтрів поставлена ​​таким чином, щоб в певний час відбувалася регенерація фільтруючого матеріалу. Однак з часом фільтруючі завантаження приходять в непридатність, і Ваша система очищення води перестає працювати.

Для її відновлення необхідно провести роботи по заміні фільтруючого матеріалу.

Здійснюється це таким чином:

  • фільтр розбирається
  • з фільтра видаляється відпрацювала свій термін служби фільтруюча засипка
  • засипається новий наповнювач

Після цього система збирається, промиваються і налаштовуються клапана управління для подальшої безперебійної роботи системи.

Модернізація систем очищення води потрібна у випадках:

  • Неправильно підібрана система - очищена вода не відповідає санітарним вимогам
  • Устаткування відпрацювало свій термін служби і підлягає заміні
  • Вийшли з ладу складові частини системи водопідготовки - клапан управління, компресор та ін.
  • Бракує продуктивності системи.

Наші фахівці готові замінити необхідне обладнання, вдосконалити систему очищення води і забезпечити її роботу таким чином, щоб вона повністю відповідала Вашим вимогам.

img
img
img
img
Особливості востановлення оголовка свердловини

Експрес-аналіз, як правило, проводиться з метою оцінки води за хімічними та біологічними параметрами. Саме це сприятиме виявленню тієї частини фільтра для водопідготовки, яка не справляється із завданням, покладеним на неї.

Якщо було встановлено факт наявності підвищеної жорсткості, то придивіться до системи пом'якшення, відновіть склад, що фільтрує, або ж поміняйте його.

Якщо буде виявлено, що у воді перевищено кількість заліза і утворилося багато залізистих сполук, то, можливо, потрібно змінювати фільтруючий склад, провести комплекс процедур відновлення води і т. д. Проведення експрес-аналізу допоможе дізнатися велику кількість необхідної, вихідної інформації.

Переваги облаштування Переваги облаштування на базі оголовка очевидні:

Швидкий монтаж (за 1 день);

Елементарне управління, з яким впорається будь-яка людина;

Велика економія грошей на воді;

Найдешевший варіант облаштування свердловини;

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description