Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

image

3 роки гарантії

Вартість послуг
Приямок 0,8м кілець (автоматика і гідроакумулятор в будинку)
img
1 метр 120 грн/м
Замовити Скачать смету
Приямок 1м кілець (автоматика і гідроакумулятор в будинку)
img
1 метр 30 грн/м
Замовити Скачать смету
Приямок 1,5м кілець (автоматика і гідроакумулятор в будинку)
img
1 метр 10 грн/м
Замовити Скачать смету
Етапи роботи
1
img
Монтаж и демонтаж бурового агрегата
2
img
Облаштування циркуляційної системи
3
img
Буріння свердловин

Облаштування приямків з бетонними кільцями – найпоширеніший спосіб організації місця для розташування обладнання. Таку послугу надає компанія Aquamen. Ми працюємо з 2009 року, надаємо гарантію. Виконуємо буріння та облаштування свердловин під воду за низькими цінами.

Що таке приямок із залізобетонних кілець та які його переваги?

Приямок із З/Б кілець – це технічне приміщення, що будується під час облаштування артезіанської свердловини і служить для захисту обладнання від негоди, зловмисників, дозволяє обслуговувати насос та виконувати ремонтні роботи.

Переваги приямків із залізобетонних кілець:

довговічність – кільця мають міцний сталевий каркас

стійкість до зміщення ґрунту, що особливо важливо у місцевості, де переважають пухкі, сипучі породи

низька вартість ЗБ кілець

стійкість до високих навантажень

швидкість облаштування приямків свердловини

великий вибір розмірів

Особливості облаштування приямків с бетонних кілець
img img img img

Подумати про приямок варто ще до буріння артезіанської свердловини, оскільки для технічного приміщення потрібен простір. Тому необхідно правильно обирати місце для майбутнього джерела води, щоб потім була можливість облаштування приямка залізобетонними кільцями. 

Що може розміщуватися у приямку із З/Б кілець: глибинний насос, гідроакумулятор, додаткове обладнання тощо. Проте варто пам’ятати про розміри:

1. При виготовленні приямки для свердловини діаметром до 0,8 м розмістити там гідроакумулятор неможливо.

2. Якщо діаметр 1 м, то можна встановити обладнання для свердловини об’ємом до 80 л.

Якщо плануєте монтаж приямки залізобетонними кільцями діаметром понад 0,8 м, подбайте про організацію під’їзних шляхів для маніпулятора. Відстань від свердловини становить 6 м.

Як відбувається облаштування приямка залізобетонними кільцями?

Перш за все необхідно визначитися, чи потрібно бетонування підлоги. Це залежить від рівня ґрунтових вод. Потім для облаштування ЗБ кільцями риють котлован навколо обсадної труби. Підлогу або бетонують, або засипають сумішшю з піску та щебеню і трамбують. Стінки ями закривають гідроізоляцією. Потім виконують безпосередньо монтаж з/б кілець, зовні засипають гравієм. Завершують облаштування свердловини утепленням стелі та внутрішньої поверхні. 

Кришка приямка у результаті знаходиться майже на одному рівні із землею. Це дозволить прикрасити її декоративними елементами. Тому використання ЗБ кілець при облаштуванні свердловин не порушить ваш ландшафтний дизайн.

Команда Aquamen надає комплексні послуги. Ми виконуємо буріння свердловину Києві та Київській області, їхнє подальше облаштування та обслуговування за низькими цінами. Звертайтеся до нас за телефоном або онлайн. Наші фахівці проконсультують щодо цін на свердловину та допоможуть оформити замовлення.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description