Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

image

3 роки гарантії

Вартість послуг
Свердловина ⌀ 100мм
img
120 грн/м
Замовити
Свердловина ⌀ 200мм
img
30 грн/м
Замовити
Свердловина ⌀ 300мм
img
10 грн/м
Замовити
Бетонування і армування свердловини
img
10 грн/м
Замовити
Етапи роботи
1
img
Монтаж та демонтаж бурового агрегату
2
img
Облаштування циркуляційної системи
3
img
Буріння свердловин
4
img
Буріння свердловин
5
img
Заповнення геотермального зонду
6
img
Опуск геотермального зонду

Буріння свердловин під фундамент – одна з послуг нашої компанії. Ми працюємо з 2009 року, маємо власний автопарк великогабаритної та компактної спецтехніки. Наші фахівці – це досвідчені бурові майстри та бригадири. Виконуємо усі роботи, суворо дотримуючись встановлених правил та норм.

Що таке буріння землі під палі та коли воно необхідне?

Будівництво на пальових фундаментах – розповсюджений спосіб спорудження об’єктів. Від звичайного відрізняється тим, що основа формується не заливанням усієї ділянки бетонним розчином, а тримається на стовпах. Саме для цього необхідне буріння свердловин під палі. 

У чому переваги пальових конструкцій:

 • зниження витрат на будівництво;
 • підвищення міцності споруди;
 • перешкоджання просіданню ґрунту;
 • прискорення формування фундаменту;
 • економія на бетонному розчині та ін.

Буріння під фундаменти у Києві та області використовується у таких випадках:

 • ґрунтові води розташовані занадто близько до поверхні;
 • ґрунт дуже пухкий або глинистий, неоднорідний;
 • будівництво малоповерхових споруд (найчастіше – приватні будинки);
 • спорудження у важкодоступних місцях – для буріння фундаменту використовуються компактні бурові установки (ямобури).

Використання свай особливо актуальне для міста зі щільною забудовою.

Буріння свердловин під палі дозволяє
img
img img
Натисніть на зображення для збільшення
 • Вести роботи цілий рік
 • У важкодоступних точках
 • На будь-яких ґрунтах
 • Збільшити темпи будівництва – час буріння свердловини середніх розмірів становить 30 – 40 хвилин
 • Зменшити рівень вібрацій та шуму при спорудженні фундаментів
Як виконується буріння паль (Київ та область)?

Бурильні роботи проводяться різними способами: шнековим, роторним, ударно-канатним. Проте найчастіше використовується саме перший метод. Шнекове буріння безпечне, немає розповсюдження вібрації, а тому відсутній ризик зсуву під час будівництва.

Занурення шнека у землю відбувається завдяки його обертанню. Далі ґрунт з лунки потрапляє на поверхню – таким чином формується свердловинний колодязь.

Після буріння ям під фундамент встановлюють безпосередньо палі. Вони бувають двох видів – буронабивні та забивні. Перші виготовляються прямо на будівельному майданчику після буріння. У лунку вставляють каркас майбутньої палі та заливають її бетонним розчином. Результат – економія на будівельних матеріалах, адже палі точно відповідають розмірам свердловини. Буріння паль забивного типу дорожче приблизно на 20%, адже у цьому випадку використовуються готові конструкції, які необхідно вбивати у землю. Потім їх обрізають у відповідності до проектної глибини, тому витрати виходять понаднормові. Ще один аргумент: саме набивні палі найчастіше використовуються для капітального ремонту різних інженерних споруд та під час реконструкції.

Окрім бетонних, бувають також сталеві палі. Це труби з товстими стінками та спіральною стрічкою, через що вони називаються ґвинтовими палями. Такий фундамент відносно недорогий, надійний, проте підходить лише для невеликих споруд, наприклад, дачних будинків. 

Які проблеми можуть виникнути під час буріння паль під будинок?

При формуванні свердловини її верхній край, де ґрунт найбільш пухкий, може обвалитися, що ускладнить подальший робочий процес. Щоб запобігти такому явищу, використовуються обсадні труби. Вони потрібні для:

 • стійкості верхньої частини свердловини;
 • недопущення розмиву зони буріння;
 • забезпечення рівної вертикальної лінії свердловини.

У випадках, коли ґрунт занадто насичений водою, технологія буріння під сваї може змінюватися. Спочатку формують свердловину з діаметром, більшим за потрібний. Далі заливають цементний розчин та опускають туди обсадну трубу. Потім потрібно дати розчину застигнути – на це відводиться приблизно дві доби або більше. На наступному етапі затверділий цемент розбурюють та заглиблюють свердловини до встановленої проектом глибини.

Вартість буріння свердловини під сваї

Остаточна сума залежить від обсягу та складності робіт, використаної техніки, способу, матеріалу тощо. Дізнатися її можна після того, як наші фахівці проаналізують ваш об’єкт та проведуть усі необхідні виміри. На буріння фундаменту ціна фіксується у договорі та не змінюється під час надання послуги. Вам не потрібно буде нічого доплачувати. 

Телефонуйте нам, пишіть на електронну адресу або заповнюйте онлайн-форму, щоб замовити бурильні роботи у Києві та області. 

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description