Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

У компанії Aquamen можна замовити буріння великогабаритною установкою. Цей метод дозволяє бурити більш глибокі свердловини та навіть у дві колони. Проте пам’ятайте, що техніка потребує чимало місця для під’їзду та роботи. Тому таке буріння зазвичай використовується на ще не забудованих ділянках або таких, де велика вільна площа.

Переваги великогабаритного буріння
pic_10

Працюємо з 2009 року

pic_05

Виконано понад 1000 свердловин

pic_08

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

pic_12

3 роки гарантії

Вартість буріння в одну колону pic_63

900 грн/м

Замовити
Вартість буріння в дві колони pic_64

1 550 грн/м

Замовити
Буріння свердловин в одну колону

Свердловина в одну колону - це отвір в землі, в який вставлена оболонка. Діаметр отвору завжди більше труби. У проміжок між ними засипається кварцовий пісок для обсипки фільтрової зони.

pic_69
pic_70
Буріння свердловин в дві колони
Перший етап

Заїзд бурової техніки, виставлення установки, проведення підготовчих робіт, копка технологічної ями для зворотньої води, для буріння глибоких свердловин потрібно не менше 8 кубів, завезення необхідних матеріалів (труби, цемент, бентоніт)

Другий етап

Коли все готове до початку, бригада розпочинає з буріння під першу колону, діаметром більше за діаметр обсадної труби, щоб відбувся якісний монтаж труб та цементування, при буріння під першу колону проходяться, як правило, такі горизонти: полтавський, бучацький, далі відбувається монтаж обсадних труб на пробурену глибину з затрубним цементуванням

Третій етап

Після цементування необхідно, щоб цемент набрав свої властивості, міцності, для цього свердловина залишається для затвердіння на 5-7 днів, після завершення даного проміжку виконують розбурювання цементажу та буріння на необхідний горизонт з монтажем фільтрової (внутрішньої) колони та обсипки її кварцовим піском.
Завершальним етапом є пробне відкачування води з заміром параметрів

Етапи роботи
1
pic_50
Монтаж і демонтаж бурового агрегату
2
pic_51
Влаштування циркуляційної системи
3
pic_30
Буріння свердловин
4
pic-29
Буріння свердловин
5
pic_52
Заповнення геотермального зонду
6
pic_53
Опуск геотермального зонду
7
pic_54
Монтаж колектора
8
pic_46
Здача рабіт
Наш автопарк
pic_65

Бурова установка УРБ 2А2

pic_66

Бурова установка 2.5

pic_67

Кунг

pic_68

Водовоз

Якщо для приватного водопостачання достатньо до 3-4 м3/год, то буріння промислових артезіанських свердловин дозволить мати на добу до 10 000 кубометрів води, продуктивність промислового джерела до 100 м3/год. Водозабірну конструкцію встановлюють на глибині до 600 метрів

Використовується обсадна колона до 600 мм, в залежності від особливостей ґрунтових вод і шарів, навіть буває не одна.

Термін експлуатації 70-80 років.

Однак у зв'язку з більшою потребою заводу або фабрики в рідини, потрібно більш потужне насосне обладнання. Бурити потрібно тільки в водоносний горизонт достатнього обсягу. Для того і проводяться попередні інженерні, геодезичні дослідження.

Єдиного тарифу тут бути не може, адже кожен об'єкт має свої особливості. Враховується глибина і складність проникнення, кількість обсадних труб, дальність доставки техніки та інше.

Що потрібно знати при визначенні водоносного горизонту
pic_38
Конструкція свердловини в одну колону (верховодка, «полтава». «бучак»)
Верхні грунтові води "верховодка"

Глибина залягання - від 1,5 до 15м, запаси їх залежать від кількості вологи, яка випадає у вигляді дощів та снігів (на сьогоднішній день відслідковується тенденція до падіння об"ємів у цьому прошарку). Плюсами буріння на "верховодку" є ціна і дешевизна в облаштуванні, але значним мінусом є якість води, яка забруднюється з тими ж дощами, які наповнюють її всіма нечистотами з поверхні землі та каналізації.

Полтавський горизонт

залягає на глибині 20м-60м, розміщений майже на всій території правобережжя Київської області. Даний горизонт може давати дебіт до 3м.куб./год., по якості має перевищення по залізу, в деяких регіонах - по нітратам. Полтавський горизонт є одним з найпопулярніших в Київській області. В деяких населених пунктах хімічний аналіз кращий за бучацький горизонт.

Бучацький водоносний горизонт "бучак"

горизонт залягає по всій Київській області на глибині 30м-110м, перекритий мергеливими глинами, які забезпечують захист від потрапляння в нього забруднень з поверхневих шарів (каналізація, гербіциди, пестициди і т.д.). Єдиним недоліком бучацького горизонту, в деяких районах, є перевищення по залізу в 2-3 рази від норми. Даний горизон є найбільш використовуваним, оскільки його запаси є значними і при необхідності можна отримати до 7м.куб./год дебіт. Є оптимальним по ціні-якості.

pic_39
Конструкція свердловини в дві колони (сеноман)
Сеноманський водоносний горизонт "сеноман"

горизонт, який розміщений на всій території київської області з заляганням від 50м до 170м. Більшість місцевих бюветів пробурено саме на сеноман. Дебіт свердловини може сягати 20м.куб./год. Має гарний хімічний склад,що відповідає ДСТу (за деяким виключенням таких регіонів як Осокорки, Конча-Заспа, Рудики, Проців,і т.д.). Особливістю даного горизонту являється необхідність буріння в дві колони (труби), де перша колона перекриває верхні шари, а друга - водозабірна.

Щоб проконсультуватися та замовити буріння великогабаритною установкою, залиште онлайн-заявку чи зателефонуйте нам. У фахівців Aquamen – багатий досвід бурових робіт та власний парк техніки. Надаємо гарантію, додатково облаштовуємо та обслуговуємо свердловини.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description