Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

image

Досвід понад 10 років

image

Глибина понад100 м

image

Робота в складних умовах

image

Роботи за один день

Вартість послуг
До 25 метрів
img
1 500 грн
Замовити
Від 25 до 50 метрів
img
від 2 000 грн
Замовити
Від 50 до 80 метрів
img
Від 2 500 грн
Замовити
Понад 80 метрів
img
Від 3 000 грн
Замовити
Принцип роботи желонки і її конструкція

Желонка є відрізком труби, діаметр якої менше обсадки свердловини, а нижня частина оснащена іклами для розпушування мулу і зворотним клапаном (може мати різну конструкцію).

У верхній частині желонки приварена перемичка, до якої прив'язується або кріпиться за допомогою карабіна підйомний трос.

img
img
img
img
Натисніть на зображення для збільшення

Етапи желонування

img
img
img
Натисніть на зображення для збільшення
  • Пристрій прив'язується міцною мотузкою або тросом. При значній глибині свердловини бажано використовувати хоча б найпростіший підйомний пристрій.
  • Желонка під власною вагою опускається до самого дна свердловини.
  • Після досягнення дна необхідно різким рухом підняти інструмент на 50-60 см і відпустити трос для забезпечення вільного падіння желонки.
  • При низхідному русі відбувається відкривання зворотного клапана (шара) за рахунок опору рідини.
  • Удар об дно підіймає мул і пісок з його поверхні. Утворена при цьому зважена суміш потрапляє через відкритий клапан всередину желонки. Дану операцію повторюють 3-4 рази, до повного заповнення внутрішньої частини інструменту сумішшю води і піску.
  • Після цього підйом желонки повинен здійснюватися рівномірно без різких ривків.
  • Піднятий пристрій звільняється від мулу, при необхідності проводиться повторна чистка. Зважайте на те, що в середньому по діаметру свердловини вийде підняти до 0,3 кг або і піску за один цикл. Це дозволяє очистити дно приблизно на 3 см в глибину.
Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description