Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Досвід 15 років

image

Термін виконання 1-2 дня

image

Гарантія 12 місяці

image

Комплексність рішень

Вартість послуг
Септики з бетонних кілець
img
від 15 000 грн
Замовити
Дренажні системи
img
від 10 000 грн
Замовити
Пластикові ємності
img
від 20 000 грн
Замовити
Біосептики (ЛОС)
img
від 45 000 грн
Замовити
Етапи роботи
1
img
Підбір об’єму системи каналізації
2
img
Визначення оптимального типу каналізації
3
img
Погодження кошторису
4
img
Виконання робіт
5
img
Запуск системи каналізації
З чого складається септик під каналізацію та який у нього принцип роботи?

Септики для дачі та інших приватних будинків мають таку структуру:

 • Збірний колодязь. Це перша ємність, куди потрапляють стічні води. Резервуар має бути міцним та герметичним. На першому етапі очистки важкі елементи стоків осідають на дно, легкі потрапляють в іншу ємність.
 • Колодязь для фільтрації. Це найважливіша складова септиків каналізаційних, оскільки саме тут відбувається повноцінне очищення стоків. Для цього резервуар роблять без дна, замість нього формують фільтраційний шар зі щебеню, гравію, піску тощо. Після очищення вода вбирається у ґрунт або потрапляє до спеціального «водосховища». Його можна організувати під час монтажу системи для подальшого використання води у господарстві, наприклад, для поливу городу чи саду.
 • Вентиляційна труба. Вона підводиться до збірного колодязя, її функція – забезпечення ємності киснем та відведення метану. Це обов’язкова умова, коли облаштовується каналізація під ключ. Справа у тому, що у герметичній ємності відбуваються процеси бродіння, під час яких виділяється метан. Це призводить до підвищення тиску всередині, внаслідок чого конструкція може не витримати та зазнати механічних пошкоджень.

Це основні складові побутових очисних споруд. Вони можуть трохи відрізнятися в залежності від виду, проте базовий принцип функціонування залишається незмінним. Ціна монтажу септика також залежить від його виду.

Компанія Aquamen пропонує септик під ключ у Києві та Київській області. Ми комплексно підходимо до організації каналізаційної системи, пропонуючи кращий варіант у кожному випадку. Використовуємо якісні матеріали, надаємо гарантію на роботу. У нас працюють досвідчені фахівці, які вже багато років облаштовують інженерні комунікації. Монтуємо септики для туалету приватного будинку, господарчих та промислових підприємств. 

Якою може бути автономна каналізація?

З бетонних кілець

Пластикові ємності

Біосептики (ЛОС)

За матеріалом та функціональністю можна виділити три групи септиків:

1. Бетонні. Каналізаційний септик з бетонних кілець під ключ – найпростіший за конструкцією та найоптимальніший за ціною і якістю варіант. Під час установки приділяємо особливу увагу технологічним тонкощам. Переливи мають бути через правильні трійники, дренаж – за та під кільцем, а між ґрунтом та шаром щебеню повинен лежати геотекстиль. Таке рішення підходить для будинку з тимчасовим та постійним проживанням. Проте при близькому заляганні ґрунтових вод бетонні конструкції складніше монтувати.

2. Пластикові септики в будинок під ключ. Їхня головна перевага – повна герметичність, тому вони ідеальні у випадках близького розташування ґрунтових вод. Монтаж складніший, під септиком обов’язково повинна бути основа, щоб за підвищення рівня води конструкцію не зірвало.

3. Біосептики, або ЛОС – локальні очисні споруди. Такий септик для будинку з установкою вийде найдорожчим (від 1,5 тис. євро), проте він найкращий. Забезпечує очистку стоків до 99% та дозволяє використовувати воду майже для будь-яких господарських потреб, є повністю безпечним з точки зору екології.

Наша компанія може виконати монтаж будь-якого септику під ключ. Звертайтеся до фахівців Aquamen – проконсультуємо та порадимо, який саме тип споруди буде доречним у вашому випадку.

Вигрібна яма чи монтаж септику під ключ – що краще?

На приватних заміських ділянках зазвичай не практикується підключення каналізації централізованого типу. Якщо будинок дачний, ним користується мала кількість людей, деякі господарі вирішують облаштовувати звичайну вигрібну яму. Вона виглядає як звичайний колодязь, замість дна в ньому роблять «подушку» зі щебеню та піску для грубої фільтрації. Ця проста та примітивна очисна система функціонує наступним чином: стоки потрапляють у колодязь, рідина просочується у ґрунт, пройшовши грубу фільтрацію, тверді частки залишаються. Саме вони потребують регулярного відкачування за допомогою асенізатора. Пам’ятайте, що має бути зручний під’їзний шлях, оскільки зазвичай довжина шлангу не перевищує 20 м. 

Септик на дачі під ключ, хоч його ціна і вища за вигрібну яму, вигідніше з точки зору практичності. Ось лише кілька аргументів:

 • Екологічність. Більш ретельна очистка стоків гарантує, що у ґрунт не потраплять шкідливі речовини.
 • Економія. Очищену рідину можна використовувати повторно для господарських потреб, не витрачаючи на це воду зі свердловини.
 • Повноцінна заміна каналізації. Монтаж септику під ключ означає можливість займатися звичними побутовими справами – прати, мити посуд тощо. На відміну від нього, вигрібна яма підходить лише для туалету, оскільки стоки не проходять якісної очистки.

Зазначимо, що відкачувати тверді частини з такого септика також доведеться, проте набагато рідше, ніж з вигрібної ями. Це необхідно приблизно раз на два роки – все буде залежати від режиму користування ним.

Є ще один варіант забезпечення комфорту – підключення до централізованої каналізації. У Києві та передмісті це зробити неважко, проте коли будинок розташований далеко від мережі, послуга буде дуже коштовною. Тому замовити монтаж септика під ключ (бетонного чи пластикового) – найбільш раціональна ідея. Це дешевше, ніж підключення до централізованої каналізації, і практичніше, ніж звичайна вигрібна яма.

 • Якщо дозволяє бюджет - робіть септик, не економте, роблячи вигрібну яму
 • Уважно порівнюйте пропозиції, часто пропонують два колодці з переливом, без дренажу через щебінь та без бокової обсипки щебнем з перфорацією стінок
 • При використанні щебня обов’язково використовуйте голкопробивний геотекстиль щільністю 150-200, він не даватиме грунту засмічувати щебінь, що на роки збільшить довговічність ситеми
 • Робіть вихід з будівлі на глибині 30-50 см від майбутнього «нуля», щоб труба заходила не глибоко в першу камеру
 • Дно першої камери має бути глухим (чи бетонованим)
 • Геотекстиль слати лише збоків ями і зверху, під щебінь геотекстиль не кладіть
 • Використовуйте люки з простими замками, щоб дитина не могла відкрити люк
 • При перфорації кілець потрібно використовувати бур 10мм-16мм, не більше 10 отворів на 1кв.м, оскільки послаблені густою перфорацією кільця можуть «скластися»

Як відбувається установка септика під ключ?

Перш за все ми обговорюємо проект з вами: обираємо тип конструкції, досліджуємо ділянку, встановлюємо рівень ґрунтових вод тощо. Наступні дії:

 • Вибір місця розташування. Септик має бути встановлений на певній відстані від будинку, джерел питної води, природних водоймищ, городу. Ми суворо дотримуємося усіх санітарних вимог, тому проводимо ретельні розрахунки.
 • Копання та обробка ями. Для цього залучаємо техніку. Її діаметр залежить від того, який септик в Києві ви обрали. На дні формуємо піщаний шар, робимо стяжку для укріплення стінок, виконуємо інші необхідні дії.
 • Безпосередній монтаж септика. Наприклад, якщо мова йде про бетонну конструкцію, опускаємо кільця у яму, попередньо обробивши їх ізоляцією для попередження просідання.
 • Фіксація люку.

Усі дії з септиком не займають багато часу, купити його в Києві та встановити можна за один день. Для роботи йому не потрібна електроенергія.

Скільки коштує встановити септик?

Перший фактор, який впливає на остаточну суму, – тип очисної споруди. Як ми вже зазначали, найдорожчим є біосептик, проте він кращий у довгостроковій перспективі, дозволить заощадити воду на полив рослинності. Вартість монтажу септика також залежить від складності роботи, задіяної техніки тощо. Приблизна ціна є на нашому сайті, точну суму вам скаже наш фахівець після дослідження ділянки та проведення розрахунків.

Щоб замовити септик, телефонуйте нам, замовляйте зворотний дзвінок чи пишіть на електронну адресу. Ми завжди дотримуємося встановлених термінів, попередньо складаємо кошторис, де прописуємо усі витрати, тож вам не доведеться нічого доплачувати. Після виконання робіт обов’язково проводимо тестовий запуск каналізаційної системи, щоб переконатися, що усе функціонує коректно.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description