Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

image

3 роки гарантії

Вартість послуг
Траншея до 1,2м
img
від 180 грн/м
Замовити
Укладання труби
img
20 грн/м
Замовити
Прокол під фундаментом
img
від 500 грн/м
Замовити
Алмазне буріння фундаменту
img
від 2500 грн/м
Замовити
Етапи роботи
1
img
Копка траншеї від приямка до будинку
2
img
«Прокол» під фундаментом
3
img
Підготовка місця в будинку
4
img
Укладання труб і кабелів до будинку
5
img
Зворотне засипання траншеї
6
img
Встановлення крана в будинку
7
img
Підключення труби в приямку

Монтаж систем водопостачання – одна з послуг, яку надає компанія Aquamen. Ми виконуємо буріння свердловини з подальшим її облаштуванням та організацією водопровідної мережі. Проектування водопостачання здійснюється досвідченими інженерами з урахуванням усіх особливостей ділянки та кількості сантехніки. 

Особливості системи транспортування води

Монтаж водопроводу в квартирі зазвичай не створює проблем, адже є підключення до централізованої системи, а обслуговуванням водних комунікацій та каналізації займаються комунальні служби. У приватному будинку влаштування водопроводу стає турботою господаря. 

Установка системи водопостачання може виконуватися з водозабірного колодязя або свердловини. Останній варіант кращий, оскільки колодязі недостатньо глибокі та продуктивні, часто замулюються, вода в них може бути незадовільної якості. Свердловина – це джерело чистої води, яке служить кілька десятків років. 

Монтаж систем водопостачання будинку включає установку та підключення такого обладнання:

  • Насосна станція. Найчастіше це глибинний насос, оскільки поверхневий працює лише зі свердловинами глибиною до 8 м. Важливо, щоб потужність приладу була нижчою за продуктивність свердловини. Якщо на вашій ділянці вже є джерело, яке бурили не ми, наші фахівці обов’язково вивчають його технічний паспорт, щоб зробити правильні розрахунки для вибору обладнання.
  • Труби та арматура. Елементи для розводки водопроводу обираються з урахуванням діаметру, потрібного тиску, матеріалу та інших параметрів.
  • Додаткове обладнання. Це фільтри, теплоізоляція, крани тощо.

Установка систем водопостачання здійснюється за двома найпоширенішими схемами підводу труб:

  • Послідовна. Забезпечує більш простий монтаж, потрібна менша кількість труб. Проте у разі аварійної ситуації неможливо відключити окрему ділянку, а чим далі точка водозабору, тим нижчий тиск. Ця схема підходить, коли у будинку мала кількість сантехніки, що потребує підключення до водопроводу.
  • Колекторна. Труб та фітингів для розводки водопроводу потрібно більше, тому кінцева вартість виявиться вищою. Проте можна відключати окремі ділянки, тиск для будь-якої точки водозабору буде однаковим.

Вибір системи залежить від ваших потреб. Якщо це дачний будинок, де ви буваєте лише влітку, можна скористатися послідовною. Якщо це постійне помешкання, краще колекторна.

img
img
img
img
img

Як виконуються роботи з монтажу водопостачання?

Спочатку наші фахівці оглядають ділянку, роблять потрібні розрахунки, складають проект та кошторис, який затверджують з вами. Ми радимо планувати монтажні роботи по облаштуванню водопостачання будинку ще до буріння свердловини, оскільки вона має бути максимально близько до точки водозабору, проте не менше ніж за 3 м від житла.

Далі необхідно вирити траншею для розміщення комунікацій. Труби укладаються на глибині 1,1-1,2 м, тобто нижче рівня промерзання ґрунту. Насосний кабель монтується на глибині 0,5 м або у технічній трубі поруч з водяною. 

Метод заведення водопроводу до будинку залежить від товщини фундаменту та наявності підвального приміщення. Якщо фундамент менше 1 м, а підвалу немає, робиться підкоп. Якщо фундамент глибше 1,2 м або є підвал, необхідно бурити отвір за допомогою алмазної коронки.

Ми виконуємо монтаж водопостачання в Києві та Київській області, організуємо системи під ключ. Використовуємо сучасну техніку та надійні матеріали, які будуть слугувати багато років. Видаємо гарантію на роботу, можна замовити також подальше обслуговування системи. На монтаж водопостачання ціна залежить від складності проекту, обраних матеріалів та обладнання. Телефонуйте або пишіть нам онлайн, щоб дізнатися подробиці та замовити послугу.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description