Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Монтаж систем водопостачання – одна з послуг, яку надає компанія Aquamen. Ми виконуємо буріння свердловини з подальшим її облаштуванням та організацією водопровідної мережі. Проектування водопостачання здійснюється досвідченими інженерами з урахуванням усіх особливостей ділянки та кількості сантехніки. 

pic_10

Працюємо з 2009 року

pic_05

Виконано понад 1000 свердловин

pic_08

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

pic_12

3 роки гарантії

Особливості системи транспортування води

Монтаж водопроводу в квартирі зазвичай не створює проблем, адже є підключення до централізованої системи, а обслуговуванням водних комунікацій та каналізації займаються комунальні служби. У приватному будинку влаштування водопроводу стає турботою господаря. 

Установка системи водопостачання може виконуватися з водозабірного колодязя або свердловини. Останній варіант кращий, оскільки колодязі недостатньо глибокі та продуктивні, часто замулюються, вода в них може бути незадовільної якості. Свердловина – це джерело чистої води, яке служить кілька десятків років. 

Траншея до 1,2м
pic_318
від 350 грн/м
Замовити
Укладання труби
pic_319
50 грн/м
Замовити
Прокол під фундаментом
pic_320
від 1000 грн/м
Замовити
Алмазне буріння фундаменту
pic_321
від 3500 грн/м
Замовити

Монтаж систем водопостачання будинку включає установку та підключення такого обладнання:

  • Насосна станція. Найчастіше це глибинний насос, оскільки поверхневий працює лише зі свердловинами глибиною до 8 м. Важливо, щоб потужність приладу була нижчою за продуктивність свердловини. Якщо на вашій ділянці вже є джерело, яке бурили не ми, наші фахівці обов’язково вивчають його технічний паспорт, щоб зробити правильні розрахунки для вибору обладнання.
  • Труби та арматура. Елементи для розводки водопроводу обираються з урахуванням діаметру, потрібного тиску, матеріалу та інших параметрів.
  • Додаткове обладнання. Це фільтри, теплоізоляція, крани тощо.

Установка систем водопостачання здійснюється за двома найпоширенішими схемами підводу труб:

  • Послідовна. Забезпечує більш простий монтаж, потрібна менша кількість труб. Проте у разі аварійної ситуації неможливо відключити окрему ділянку, а чим далі точка водозабору, тим нижчий тиск. Ця схема підходить, коли у будинку мала кількість сантехніки, що потребує підключення до водопроводу.
  • Колекторна. Труб та фітингів для розводки водопроводу потрібно більше, тому кінцева вартість виявиться вищою. Проте можна відключати окремі ділянки, тиск для будь-якої точки водозабору буде однаковим.

Вибір системи залежить від ваших потреб. Якщо це дачний будинок, де ви буваєте лише влітку, можна скористатися послідовною. Якщо це постійне помешкання, краще колекторна.

pic_121
pic_122
pic_123
pic_124
pic_125

Як виконуються роботи з монтажу водопостачання?

Спочатку наші фахівці оглядають ділянку, роблять потрібні розрахунки, складають проект та кошторис, який затверджують з вами. Ми радимо планувати монтажні роботи по облаштуванню водопостачання будинку ще до буріння свердловини, оскільки вона має бути максимально близько до точки водозабору, проте не менше ніж за 3 м від житла.

Далі необхідно вирити траншею для розміщення комунікацій. Труби укладаються на глибині 1,1-1,2 м, тобто нижче рівня промерзання ґрунту. Насосний кабель монтується на глибині 0,5 м або у технічній трубі поруч з водяною. 

Метод заведення водопроводу до будинку залежить від товщини фундаменту та наявності підвального приміщення. Якщо фундамент менше 1 м, а підвалу немає, робиться підкоп. Якщо фундамент глибше 1,2 м або є підвал, необхідно бурити отвір за допомогою алмазної коронки.

Етапи роботи
1
pic_60
Копка траншеї від приямка до будинку
2
pic__06
«Прокол» під фундаментом
3
pic_50
Підготовка місця в будинку
4
pic__198
Укладання труб і кабелів до будинку
5
pic_318
Зворотне засипання траншеї
6
pic_316
Встановлення крана в будинку
7
pic_44
Підключення труби в приямку

Ми виконуємо монтаж водопостачання в Києві та Київській області, організуємо системи під ключ. Використовуємо сучасну техніку та надійні матеріали, які будуть слугувати багато років. Видаємо гарантію на роботу, можна замовити також подальше обслуговування системи. На монтаж водопостачання ціна залежить від складності проекту, обраних матеріалів та обладнання. Телефонуйте або пишіть нам онлайн, щоб дізнатися подробиці та замовити послугу.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description