Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

image

Гарантія 3 роки

Вартість послуг
Доступний
img
від 10 000 грн/м
Замовити
Стандарт
img
від 16 000 грн/м
Замовити
Преміум
img
від 32 000 грн/м
Замовити
Етапи роботи
1
img
Підбір і доставка матеріалів
2
img
Монтаж насосного обладнання
3
img
Підготовка обсадної труби
4
img
Опуск насосного обладнання
5
img
Опуск насосного обладнання
6
img
Здача робіт

Оголовок для свердловини – це збірний фланець, що закриває верхню частину приямка. Він захищає обладнання всередині від бруду, затоплювання, герметизує обсадну трубу. Монтується на зовнішньому кінці експлуатаційної труби. Замовити монтаж оголовка можна в компанії Aquamen. Ми надаємо комплексні послуги: облаштовуємо свердловинні приямки, виконуємо підключення труб водопроводу, установку насосного обладнання тощо у Києві та Київській області.

Як монтується герметичний оголовок?

banner banner banner
banner banner banner
banner banner banner
За необхідності експлуатаційну трубу трохи підрізають. Далі фіксують до неї фланець та гумове кільце – воно відповідає за герметичність. Потім занурюють насос і встановлюють герметичний оголовок для свердловини на обсадну трубу.  Основні функції цього обладнання:
  • рівномірний рівномірний розподіл навантаження від насоса по експлуатаційній трубі
  • захист свердловини від потрапляння всередину сміття, бруду, дрібних тварин, сторонніх предметів, що може вплинути на роботу техніки
  • захист від крадіїв – зняти оголовок без відповідних інструментів неможливо , отже у зловмисників не буде доступу до обладнання, розташованого всередині
Переваги облаштування на базі оголовка

Швидкий монтаж (за 1 день)

Елементарне управління, з яким впорається будь-яка людина

Велика економія грошей на воді

Найдешевший варіант облаштування свердловини

Оголовки виробляються з чавуну, сталі та пластику. Чавунні та сталеві дуже надійні, витримують навантаження до 500 кг, довго служать, підходять для глибоких свердловин. Пластикові дешевші, проте максимальне навантаження не повинне перевищувати 200 кг, їх не можна використовувати з важкими насосами, оскільки вони деформуються. 

Щоб замовити монтаж свердловинного оголовка, звертайтеся до нас онлайн або телефонуйте.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description