Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Досвід 10 років

image

Оперативність

image

Комплексність

image

Гарантія

Вартість послуг
До 20 соток ( 2-4 дня)
img
2 800 грн/м
Замовити
Від 20 до 40 соток (2-6 днів)
img
2 500 грн/м
Замовити
Від 40 соток до 1 га (4-8 днів)
img
2 000 грн/м
Замовити
Більше 1 га (індивідуально)
img
1 800 грн/м
Замовити
5 кроків до Вашого автополиву
1
Виїзд спеціаліста на об'єкт
2
Складання проектно-кошторисної документації
3
Закупівля обладнання
4
Монтаж системи автополиву
5
Здача об'єкту замовнику
Методи прокачування свердловини
img img
img img
img img
  • Однорідний та рівномірний розподіл води по ділянці. Ручний полив із шланга або лійки не дозволяє досягти такого результату. Використання контролерів в автополиві ділянки говорить про можливість точно і дозовано поливати кожну рослину.
  • Можливість автоматичного керування системою. За бажанням ми встановимо спеціальне обладнання для програмування автоматичного увімкнення/вимкнення системи в заданий час.
  • Наявність датчика дощу не дозволить увімкнутися системі автополиву, що значно заощадить ресурси і не призведе до надлишку вологи у ґрунті.
  • Економія ресурсів, часу та сил. Якщо ви вирішили купити автоматичний полив, то ви позбавляєте себе необхідності тривалий час стояти зі шлангом. Раціональне обприскування забезпечує економне витрачання води.
Автоматизація краплинного поливу
Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description