Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
pic_17

Досвід 10 років

pic_10

Оперативність

pic_09

Комплексність

pic_14

Гарантія

Компанія Aquamen пропонує встановлення системи автоматичного поливу. Надаємо послуги автополиву у Києві та Київській області, використовуємо обладнання надійних брендів, що характеризується тривалим терміном служби, видаємо гарантію на роботу. Проектуємо такі системи зрошення, які будуть максимально ефективними саме на вашій ділянці. 

Вартість автоматизації краплинного поливу
До 20 соток ( 2-4 дня)
pic_214
3 500 грн/сотка
Замовити
Від 20 до 40 соток (2-6 днів)
pic_215
3 200 грн/сотка
Замовити
Від 40 соток до 1 га (4-8 днів)
pic_216
2 700 грн/сотка
Замовити
Більше 1 га (індивідуально)
pic_217
2 500 грн/сотка
Замовити

Автополив у Києві та області: що це таке та навіщо потрібно?

Проектування та монтаж автоматизованої подачі води – розумне рішення з точки зору економії часу та водних ресурсів. Система автополиву спрямована на регулярне зрошення рослин, при цьому перезволоження або пересушення неможливі. Насадження отримують рівно стільки вологи, скільки їм необхідно для нормального росту та розвитку, за що відповідають різноманітні датчики та контролери. Таким чином, забезпечується правильний полив, збільшення врожайності, більш доглянутий та квітучий вигляд вашої ділянки.

Автоматизувати систему поливу можна будь-де: на дачі чи на міській присадибній ділянці, у домашніх умовах у приватному секторі чи на великому полі. Господареві необхідно лише ввести певні налаштування у систему, а далі вона працює без вашого втручання. Якщо не знаєте, як налаштувати автополив, проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Вони зроблять необхідні розрахунки та розкажуть вам, як користуватися обладнанням.

5 кроків до Вашого автополиву
1
Виїзд спеціаліста на об'єкт
2
Складання проектно-кошторисної документації
3
Закупівля обладнання
4
Монтаж системи автополиву
5
Здача об'єкту замовнику
Які переваги автополиву?
pic_218 pic_219
pic_220 pic_221
pic_222 pic_223
  • Однорідний та рівномірний розподіл води по ділянці. Ручний полив із шланга або лійки не дозволяє досягти такого результату. Використання контролерів в автополиві ділянки говорить про можливість точно і дозовано поливати кожну рослину.
  • Можливість автоматичного керування системою. За бажанням ми встановимо спеціальне обладнання для програмування автоматичного увімкнення/вимкнення системи в заданий час.
  • Наявність датчика дощу не дозволить увімкнутися системі автополиву, що значно заощадить ресурси і не призведе до надлишку вологи у ґрунті.
  • Економія ресурсів, часу та сил. Якщо ви вирішили купити автоматичний полив, то ви позбавляєте себе необхідності тривалий час стояти зі шлангом. Раціональне обприскування забезпечує економне витрачання води.

Види систем автоматичного поливу

Зараз існує два основних варіанти поливу з автоматизацією:

  • Краплинне зрошення. Вода подається у прикореневу зону, листя залишається сухим. Цей метод вважається ефективним, особливо для нерівних ділянок, з пагорбами. Таким чином, зрошення відбувається рівномірно, кожна рослина отримує потрібну кількість вологи.
  • Розпилення води, або верхній полив. Принцип роботи схожий на звичайний дощ або фонтан: вода б’є струменями вгору, розпилюється та опадає краплями вниз. Такі системи поливу найкраще підходять для газонів, клумб, рослин у оранжереях, котрим потрібна висока вологість повітря.

Іноді дві системи комбінують – якщо на ділянці ростуть різні рослини. Ми монтуємо автополив у Києві «під ключ» будь-якого типу – усе залежить від ваших потреб. Це недорого, а остаточна ціна залежить від площі ділянки, складності робіт, використаного обладнання тощо.

Автоматизація краплинного поливу

Як замовити послуги автоматичного поливу?

Для цього залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. Фахівці нашої компанії приїдуть до вас, щоб оглянути ділянку, вивчити рельєф та зробити необхідні розрахунки. Далі ми складаємо схему та кошторис, куди заносимо усі майбутні витрати. Якщо ви погоджуєтеся з проектом, ми підписуємо договір та стаємо до роботи. Після проведення всіх заходів видаємо гарантію на автоматичний полив та консультуємо з питань його використання.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description