Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

image

Робота в складних умовах

image

Глибина діагностики з 10 до 150 м

image

Досвід понад 5 років

image

Гарантія результату

Вартість послуга
img
Відеоінспекція свердловини

від 5000 грн

Замовити
Етапи роботи
1
img
Доставка техніки
2
img
Підготовка до робіт
3
img
Опуск сваба в свердловину
4
img
Відеофіксація стану свердловини
Навіщо проводити телеінспекції свердловин?
img
img
Натисніть на зображення для збільшення

Відеоінспекція свердловин проводиться для діагностування стану конструкції і визначення її фактичної глибини.

Телеінспекції свердловин на воду дають достатньо інформації для того, щоб зробити висновки про доцільність подальшої експлуатації свердловини, а також про реальні варіанти усунення виявлених несправностей.

Придбання спеціального обладнання для обстеження свердловин допоможе запобігти критичним поломкам комунікаційних систем, і, відповідно, заощадити на їх ремонті.

Мета відеообстеження скважини
img img
Натисніть на зображення для збільшення

1. Оцінка поточного стану свердловини.

2. Перевірка герметичності різьб.

3. Висначення причин несправності.

4. Оцінка доцільності ремонту.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description