Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Компанія Aquamen пропонує професійну відеодіагностику свердловини на воду. Це комплекс заходів, спрямований на виявлення та усунення проблем з джерелом. Виконуємо профілактичне обстеження, діагностику перед ремонтом, коли необхідно зрозуміти причину виходу артезіанської свердловини з ладу. Працюємо у Києві та Київській області.

pic_05

Робота в складних умовах

pic_08

Глибина діагностики з 10 до 150 м

pic_10

Досвід понад 5 років

pic_12

Гарантія результату

Коли необхідна відеодіагностика свердловини на воду?

Проведення діагностики свердловини потрібно виконувати щорічно з метою профілактики. Це дозволить вчасно виявити порушення у її роботі та усунути їх, щоб безпечно користуватися водою надалі. Під час обстеження ми використовуємо сучасну апаратуру, тому гарантуємо якісний результат.

Найпоширеніші причини для відеообстеження свердловин:

  • зменшення її дебіту, погіршення якості води;
  • пошкодження стовбура свердловини;
  • перевірка стану джерела (наприклад, у випадку купівлі нового будинку);
  • потрапляння сторонніх предметів до свердловини та ін.

Своєчасне проведення діагностики та ремонту побутових та промислових свердловин забезпечує їхнє безперебійне функціонування. Якщо джерелом довго не користувалися, ви не знаєте, у якому воно стані, неправильно експлуатували його, помітили обвал ґрунту, вода змінила смак, обов’язково замовляйте відеоінспекцію скважини. Ми виконаємо обстеження, визначимо проблему та усунемо її.

Мета відеообстеження скважини
pic_139@2x pic_140@2x
Натисніть на зображення для збільшення

1. Оцінка поточного стану свердловини.

2. Перевірка герметичності різьб.

3. Висначення причин несправності.

4. Оцінка доцільності ремонту.

Мета відеообстеження скважини
pic_135
Відеоінспекція свердловини

від 5000 грн

Замовити

Як виконується відеодіагностика різних свердловин?

Спочатку ви залишаєте заявку на послугу, наш менеджер погоджує з вами час візиту майстрів. Все устаткування для відеодіагностики ми привозимо з собою, воно не займає багато місця. 

Відеодіагностика побутових та промислових свердловин виконується у кілька етапів:

  • Каротаж – використання геофізичного зонда. З його допомогою ми вимірюємо температуру, оцінюємо щільність ґрунтів та ін. Усі дані відображаються на пристрої.
  • Занурення відеокамер, тобто безпосередня телеінспекція свердловин. Зображення передається на монітор, таким чином, фахівець немов зазирає усередину і бачить, у якому стані джерело.
  • Формування висновку за результатами відеодіагностики щодо стану труб, обсадної колони, фільтраційної зони та інших елементів, де ми вказуємо, чи можливе подальше використання свердловини, чи потрібен ремонт, чистка тощо.
  • Видача замовникові оформленого звіту, де вказуються усі дані та результати, висновки щодо експлуатації свердловини на воду, а також рекомендації щодо ремонту.
Етапи роботи
1
pic_27
Доставка техніки
2
pic_50
Підготовка до робіт
3
pic__06
Опуск сваба в свердловину
4
pic_136
Відеофіксація стану свердловини
pic_137@2x
pic_138@2x

Якщо стан джерела незадовільний, ми пропонуємо чистку різними способами залежно від проблеми. Це може бути свабування, желонування або чистка хімічними реагентами. Роботи виконуються швидко та якісно.

Телеінспекція промислових та побутових свердловин: як замовити?

Якщо ви помітили погіршення якості води, зменшення її кількості, бажаєте виконати профілактичний огляд або переїжджаєте до нового помешкання зі свердловиною, залиште телефонний номер та ім’я в онлайн-формі. Наш фахівець зателефонує вам для узгодження часу візиту майстрів та інших деталей.

На діагностику свердловини на воду ціна невисока і залежить від декількох факторів. Це гідрогеологічні та технічні умови, використане обладнання, віддаленість до вашого помешкання чи підприємства тощо. Наш менеджер обов’язково узгодить з вами остаточну вартість послуги до виконання робіт, ви одразу будете знати, скільки доведеться заплатити.

Відеоінспекція свердловини у Києві та області компанією Aquamen – це ваш крок до чистої питної води та гарантія стабільної роботи джерела без нарікань.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description