Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Політика обробки даних

Дана угода користувача є публічною офертою (тобто пропозицією укласти угоду).


УГОДА
ПРО ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми раді вітати Вас на нашому сайті! Пропонуємо до Вашої уваги угоду про обробку персональних даних.

Увага! З причин економічного, організаційного, котрий іноді правового характеру Угода періодично піддається змінам. В Адміністрації Сайту відсутня можливість розсилати Користувачам повідомлення про такі зміни, тому просимо Вас періодично заходити на цю сторінку, щоб перевірити, чи тут не з'явилося чогось, що суперечить Вашим переконанням і принципам.

Якщо Ви як Користувач не погоджуєтесь із внесеними змінами, у Вас завжди є право відмовитися від доступу до Сайту та припинити використання його матеріалів.

Якщо Ви вважаєте, що Угода чи дії нас як Адміністрації Сайту порушують Ваші права, не мовчіть, напишіть нам про це на електронну адресу: aquamenthebest@gmail.com.

1. Терміни, що застосовуються в цій Угоді:

1.1. Сайт – це сукупність текстів, графічних елементів, дизайну, зображень, програмного коду, фото- та відеоматеріалів та інших результатів інтелектуальної діяльності, що містяться в Інтернеті під доменним ім'ям aquamen.com.ua.

1.2. Адміністрація Сайту – це особа, яка має права адміністрування Сайту.

1.3. Користувач – це будь-яка особа, яка здійснила вхід на Сайт та прийняла умови цієї Угоди, незалежно від факту проходження процедур реєстрації та авторизації.

2. Використання персональних даних

2.1. Ухвалюючи умови цієї угоди, Користувач надає Адміністрації Сайту згоду на обробку своїх персональних даних.

2.2. Ціль обробки персональних даних: реєстрація на Сайті, реєстрація на заходи Сайту, рекламна мета.

2.3. Обробці підлягають такі персональні дані:
2.3.1. Прізвище, ім'я, по батькові Користувача;
2.3.2. Електронна адреса Користувача;
2.3.3. Номер телефону Користувача.

2.4. Під обробкою персональних даних мається на увазі наступний перелік дій з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), вилучення, використання, передачу (поширення, надання доступу), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

2.5. Приймаючи умови цієї угоди, Користувач погоджується з отриманням рекламної розсилки по телефону (у форматі SMS-повідомлень) та електронною поштою.

2.6. Ця згода на обробку персональних даних діє безстроково, але може бути відкликана суб'єктом персональних даних на підставі особистої заяви, надісланої електронною поштою Адміністрації Сайту.

2.7. Адміністрація Сайту зобов'язується використовувати персональні дані Користувача, отримані в результаті використання Сайту відповідно до вимог законодавства про захист персональних даних, зокрема ВВР, 2010, № 34, ст. 481 "Про захист персональних даних" у редакції, що діє на момент обробки таких персональних даних.

Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description