Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

pic_30

Найсучасніші лабораторії

pic_09

Найнижчі ціни

pic_15

Комплексність рішень

pic_12

Досвід понад 10 років

Компанія Aquamen виконує монтаж систем очищення води у Києві та Київській області. Працюємо з якісним обладнанням надійних виробників, надаємо гарантію на роботу. Замовивши наші послуги, ви будете впевнені, що установка здійснена на професійному рівні. Виконуємо монтаж системи водоочищення під ключ, вам не потрібно буде нічого налагоджувати.

Хімічний та бактеріологічний аналіз води
1
від 1 500 грн/м
Замовити
Системи комплексної водоочистки (Ecosoft)
2
від 40 000 грн/м
Замовити
Установка зворотнього осмосу
3
від 5 000 грн\м
Замовити
Ремонт системи очищення вод
4
від 2 500 грн/м
Замовити

Навіщо потрібна установка системи водоочищення?

Централізоване водопостачання, яке присутнє у квартирах та деяких приватних будинках, зазвичай не забезпечує споживачів водою високої якості. Мешканці приватного сектору та на дачах часто користуються свердловинами, щоб мати питну воду, проте і в цьому випадку вона може бути далекою від ідеальної. Через це без монтажу системи очищення води не обійтися. Що робить рідину непридатною до вживання без попередньої обробки:

наявність шкідливих домішок у джерелі, що потрапляють туди з ґрунтів (наприклад, добрива, промислові відходи тощо);

хлор, який використовується для знезараження води у централізованих системах;

іржа, мул, які з’являються через зношеність труб;

аміак, залізо, сірководень, які псують смак та аромат, а також шкодять здоров’ю, побутовій техніці (найрозповсюдженіша проблема – накип).

З усім цим можна впоратися, якщо замовити установку системи водоочищення. Ми монтуємо якісне фільтрувальне обладнання, яке забезпечує водопідготовку для будь-яких потреб – технічних чи для приготування їжі, пиття. 

Установка водоочистки: з чого складається система?

Установка фільтрів для очищення води дозволяє отримувати якісну та безпечну рідину, яка не потребує обробки перед вживанням та використанням у технічних цілях. Обладнання, призначене для очищення рідини, має кілька елементів. Проходячи крізь них, вода позбавляється шкідливих включень. Монтаж систем очищення води передбачає наявність наступних складових:

  • Фільтр первинного очищення, або механічний. Потрібен, щоб видаляти тверді та порівняно великі частки, тобто іржу, мул, пісок та інші включення. Картриджі для фільтра механічного типу потрібно міняти при забрудненні, це у середньому раз на півроку, проте все залежить від первинних показників води.
  • Фільтр пом’якшення. Установка системи очищення води обов’язково передбачає цей компонент, адже він знижує кількість заліза, амонієвих частинок, солей. Термін використання сягає 10 років. Періодично фільтр необхідно промивати сіллю, яка продається у спресованому вигляді.
  • Вугільний фільтр. Обов’язковий елемент під час установки фільтрів для очищення води. Це бітумінозне гранульоване активоване вугілля або звичайний вугільний картридж. Компонент видаляє залишки заліза, сірководневу кислоту, чим покращує смакові якості води.
  • Ультрафіолетова лампа. Не завжди монтується під час установки системи очищення води, проте дуже корисна. Вона виконує функцію знезараження, тобто позбавляє рідину мікробів, бактерій, різних збудників захворювань.
  • Зворотний осмос. Його функція – доочистка, після чого вода стає повністю придатною до пиття. Основний компонент – мембрана, яка пропускає лише молекули води, а інші частки затримує. Установка зворотного осмосу відбувається під раковиною, обладнання компактне та непомітне.
Етапи роботи
1
1
Аналіз води
2
2
Підбір системи
3
3
Монтаж
4
4
Обслуговування
Відновлення системи водоочищення: що має на увазі експрес-аналіз?

Сервісне обслуговування систем очищення, яке проводиться фахівцями Аквамен, як правило, займає етапи, докладніше які розкриємо далі. Насамперед, перед тим як робити що-небудь, проводиться експрес-аналіз води.

У ході його визначають, скільки заліза знаходиться в ній, рівень жорсткості до та після використання системи очищення. Далі проводиться перевірка тиску, під яким подається вода на вході в систему, його коригування.

На третьому етапі фахівець відстежує, чи працює вузол заливки води в баку з реагентом.

Після цього проводяться промивні роботи фільтруючих систем:

  • Інжекторного блоку
  • Сітчастого фільтра
  • Системи аерації - при цьому сольовий бак із сольовою шахтою розбираються

На передостанньому етапі обслуговування проходять відновлювальні роботи, що передбачають те, що реагент буде оновлено, склад, що фільтрує, засипаний заново, компресор і клапани відремонтовані. На завершення цього процесу проводиться відновлення системи водоочищення.

У Києві ви зможете скористатися цим, якщо звернетеся до нас!
pic_192@2x
pic_193@2x
pic_194@2x

Монтаж водоочищення компанією Aquamen

Установка очищення води починається хімічним та біологічним аналізом рідини. Це необхідно для розуміння її початкового стану. На основі отриманої інформації відбувається монтаж фільтрів очищення питної води, адже потрібно знати, від чого саме її фільтрувати. Наші фахівці також перевіряють, у якому стані комунікації, роблять різні розрахунки, щоб установка фільтрів для очищення води повністю відповідало вашим потребам.

Для замовлення послуги звертайтеся до наших менеджерів за телефоном, пишіть або залишайте заявку на сайті. Вони все розкажуть та порадять систему для вашого будинку. Ціна встановлення фільтра для води розраховується індивідуально.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description