Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Найсучасніші лабораторії

image

Найнижчі ціни

image

Комплексність рішень

image

Досвід понад 10 років

Вартість послуг
Хімічний та бактеріологічний аналіз води
img
від 450 грн/м
Замовити
Системи комплексної водоочистки (Ecosoft)
img
від 20 000 грн/м
Замовити
Установка зворотнього осмосу
img
від 5 000 грн\м
Замовити
Ремонт системи очищення вод
img
від 550 грн/м
Замовити
Етапи роботи
1
img
Аналіз води
2
img
Підбір системи
3
img
Монтаж
4
img
Обслуговування
Відновлення системи водоочищення: що має на увазі експрес-аналіз?

Сервісне обслуговування систем очищення, яке проводиться фахівцями Аквамен, як правило, займає етапи, докладніше які розкриємо далі. Насамперед, перед тим як робити що-небудь, проводиться експрес-аналіз води.

У ході його визначають, скільки заліза знаходиться в ній, рівень жорсткості до та після використання системи очищення. Далі проводиться перевірка тиску, під яким подається вода на вході в систему, його коригування.

На третьому етапі фахівець відстежує, чи працює вузол заливки води в баку з реагентом.

Після цього проводяться промивні роботи фільтруючих систем:

  • Інжекторного блоку
  • Сітчастого фільтра
  • Системи аерації - при цьому сольовий бак із сольовою шахтою розбираються

На передостанньому етапі обслуговування проходять відновлювальні роботи, що передбачають те, що реагент буде оновлено, склад, що фільтрує, засипаний заново, компресор і клапани відремонтовані. На завершення цього процесу проводиться відновлення системи водоочищення.

У Києві ви зможете скористатися цим, якщо звернетеся до нас!
img
img
img
Натисніть на зображення для збільшення
Особливості відновлення оголовка свердловини

Експрес-аналіз, як правило, проводиться з метою оцінки води за хімічними та біологічними параметрами. Саме це сприятиме виявленню тієї частини фільтра для водопідготовки, яка не справляється із завданням, покладеним на неї.

Якщо було встановлено факт наявності підвищеної жорсткості, то придивіться до системи пом'якшення, відновіть фільтруючий склад або поміняйте його.

Якщо буде виявлено, що у воді перевищено кількість заліза і утворилося багато залізистих сполук, то, можливо, потрібно змінювати фільтруючий склад, провести комплекс процедур відновлення води і т. д. Проведення експрес-аналізу допоможе дізнатися велику кількість необхідної, вихідної інформації.

Переваги облаштування Переваги облаштування на базі оголовка очевидні:

Швидкий монтаж (за 1 день)

Елементарне управління, з яким впорається будь-яка людина

Велика економія грошей на воді

Найдешевший варіант облаштування свердловини

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description