Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

image

3 года гарантии

Вартість послуг
Оголовок
img
1 метр 120 грн/м
Замовити
Адаптер
img
1 метр 30 грн/м
Замовити
Металлический кессон
img
1 метр 10 грн/м
Замовити
Пластиковый кессон
img
1 метр 10 грн/м
Замовити
Етапи роботи
1
img
Монтаж и демонтаж бурового агрегата
2
img
Монтаж и демонтаж бурового агрегата
3
img
Монтаж и демонтаж бурового агрегата

Установка кесона «під ключ» в Києві та області – одна з послуг компанії Aquamen. Ми виконуємо бурові роботи та облаштовуємо свердловини понад 12 років. У нас працюють досвідчені фахівці, є власний парк техніки. Після закінчення робіт надаємо гарантію та інші необхідні документи.

Кесон: його типи та роль у системі водопостачання

Свердловина з кесоном (приямком) – традиційний варіант організації водопостачання у приватних будинках, не підключених до централізованої мережі. Кесоном називається ємність, де розміщується устаткування, необхідне для роботи свердловинного колодязя. 

Резервуар виготовляється з металу чи пластику. 

Металевий кесон

Установка металевого кесона відносно дешева. Такий резервуар важкий, гарно протидіє ґрунтовому тиску, проте схильний до корозії, тому для нього потрібна якісна гідроізоляція.

Пластиковий кесон

Встановлення пластикового кесона на свердловину простіше завдяки його невеликій вазі. Йому не загрожує корозія, під час монтажу не потрібні зварні шви. На поверхні не збирається конденсат, на роботу не впливають зміни температури. Проте є ризик виштовхування ємності ґрунтом, тому на дні котловану формують бетонно-піщану подушку.

Є також варіант облаштування свердловини без кесона, проте рекомендується не нехтувати цим резервуаром. Він захищає гирло та труби від промерзання, попереджає потрапляння бруду у джерело. У ньому можна розташувати додаткове обладнання, щоб не займати місце у будинку.

Як виконується облаштування кесону свердловини під воду?

banner
banner banner

Технологія обладнання свердловини кесоном відрізняється в залежності від типу ємності, проте загальний алгоритм схожий. Спочатку риють котлован, розміри якого мають перевищувати параметри резервуара хоча б на 30 см. Далі вирівнюють його дно, готують бетонно-піщану подушку за необхідності, виконують безпосередній монтаж кесона для свердловини, встановлюють обладнання, роблять герметизацію та засипають котлован. Вартість послуги залежить від типу ємності, складності робіт.

Щоб замовити розрахунок ціни та монтаж кесона для свердловини, заповнюйте онлайн-форму або телефонуйте нам.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description