Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Установка кесона «під ключ» в Києві та області – одна з послуг компанії Aquamen. Ми виконуємо бурові роботи та облаштовуємо свердловини понад 12 років. У нас працюють досвідчені фахівці, є власний парк техніки. Після закінчення робіт надаємо гарантію та інші необхідні документи.

Оголовок
на базі оголовку
15 000 грн
Замовити
Адаптер
pic_311
30 000 грн
Замовити
Металевий кесон
pic_312
50 000 грн
Замовити
Пластиковий кесон
pic_313
50 000 грн
Замовити

Кесон: його типи та роль у системі водопостачання

Свердловина з кесоном (приямком) – традиційний варіант організації водопостачання у приватних будинках, не підключених до централізованої мережі. Кесоном називається ємність, де розміщується устаткування, необхідне для роботи свердловинного колодязя. 

Резервуар виготовляється з металу чи пластику. 

Металевий кесон

pic_89

Установка металевого кесона відносно дешева. Такий резервуар важкий, гарно протидіє ґрунтовому тиску, проте схильний до корозії, тому для нього потрібна якісна гідроізоляція.

Пластиковий кесон

pic_90

Встановлення пластикового кесона на свердловину простіше завдяки його невеликій вазі. Йому не загрожує корозія, під час монтажу не потрібні зварні шви. На поверхні не збирається конденсат, на роботу не впливають зміни температури. Проте є ризик виштовхування ємності ґрунтом, тому на дні котловану формують бетонно-піщану подушку.

Є також варіант облаштування свердловини без кесона, проте рекомендується не нехтувати цим резервуаром. Він захищає гирло та труби від промерзання, попереджає потрапляння бруду у джерело. У ньому можна розташувати додаткове обладнання, щоб не займати місце у будинку.

pic_10

Працюємо з 2009 року

pic_05

Виконано понад 1000 свердловин

pic_08

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

pic_12

3 года гарантии

Як виконується облаштування кесону свердловини під воду?

pic_91
pic_92 pic_93

Технологія обладнання свердловини кесоном відрізняється в залежності від типу ємності, проте загальний алгоритм схожий. Спочатку риють котлован, розміри якого мають перевищувати параметри резервуара хоча б на 30 см. Далі вирівнюють його дно, готують бетонно-піщану подушку за необхідності, виконують безпосередній монтаж кесона для свердловини, встановлюють обладнання, роблять герметизацію та засипають котлован. Вартість послуги залежить від типу ємності, складності робіт.

Щоб замовити розрахунок ціни та монтаж кесона для свердловини, заповнюйте онлайн-форму або телефонуйте нам.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description