Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

image

Досвід понад 10 років

image

Глибина робіт до 150 м

image

Спец інвентар

image

Виконання від 1 дня

Вартість послуг
img
2 250 грн
Замовити
img
4 000 грн
Замовити
img
6 500 грн
Замовити
img
10 000 грн
Замовити
Заміна насосу

При заміні насоса в свердловині можуть виникнути ускладнення на кшталт електричного кабелю, що впав, або страхового троса (через обрив).

В результаті утворюється своєрідна пробка, що заклинює рух. Також гідравлічний апарат часто застряє через неправильну технічну підготовку шахти, неправильно підібраного діаметра труби. Нерідко некваліфікована заміна насоса супроводжується попаданням усередину бурового проходу сторонніх елементів (гайкових ключів, каміння). Тому треба ретельно обирати підрядну організацію.

Заміна насоса в компанії «Аквамен» здійснюється у суворій відповідності до будівельних норм, пов'язаних з бурінням та ремонтом свердловин до 30 метрів, понад 100 м. При цьому використовуються надійні троси та професійні гідравлічні підйомники.

Установка проводиться після повноцінного вивчення паспорта свердловини з урахуванням динамічного та статичного рівнів води, тому надалі гарантується тривала та стабільна робота пристрою.

img
img
img
img
img
Порядок заміни насосу

Діагностика, перевірка споживання струму

Демонтаж у разі виявлення повної непрацездатності агрегату

Обчислення параметрів залягання нової гідравлічної машини

Монтаж з використанням термозбіжної або заливної муфти для герметизації кабелю

Пусконалагоджувальні роботи

Наші роботи
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description