Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Заміна глибинного насоса у свердловині може знадобитися будь-якому власникові домогосподарства. Таку послугу у Києві та області надає компанія Aquamen. Ми знаємо, які бувають поломки свердловинного насоса, вміємо акуратно його демонтувати, допомагаємо знайти та встановити обладнання, яке точно підходить для вашого будинку.

pic_10

Досвід понад 10 років

pic_08

Глибина робіт до 150 м

pic_14

Спец інвентар

pic_05

Виконання від 1 дня

Чому та коли потрібна заміна свердловинного насоса?

Перший та головний випадок, коли необхідно встановлювати нове обладнання, – це вихід його з ладу. Наприклад, насос перестає качати воду, ви помітили зменшення дебіту свердловини.

Розповсюджені причини поломки насоса:

  • Неправильний вибір обладнання. У цьому випадку рівень води може часто падати, вона повільно набирається, проте швидко відкачується. Крім цього, іноді некоректно обирають потужність устаткування. Тоді єдиний вихід – замінити насос у свердловині.
  • Помилки під час монтажу. Найчастіше насос розташовують на неправильній висоті. Якщо він занадто низько, то може забруднюватися, а якщо занадто високо – забирає повітря. У такому випадку заміна насоса у свердловині може не знадобитися, іноді достатньо змінити висоту розташування.
  • Неправильна експлуатація. Таке відбувається, якщо після встановлення насоса для свердловини власникові не розповіли, як ним користуватися.

Окрім виходу з ладу, замінити насос свердловини для води буває необхідно під час комплексного ремонту скважини, а також для його діагностики. У будь-якому випадку варто звернутися до фахівців, а не намагатися зробити все самостійно. Лише професійна команда може точно визначити причину несправності та правильно встановити обладнання.

Заміна насосу
1
7 000 грн
Замовити
2
9 000 грн
Замовити
3
13 000 грн
Замовити
4
20 000 грн
Замовити
Заміна насосу

При заміні насоса в свердловині можуть виникнути ускладнення на кшталт електричного кабелю, що впав, або страхового троса (через обрив).

В результаті утворюється своєрідна пробка, що заклинює рух. Також гідравлічний апарат часто застряє через неправильну технічну підготовку шахти, неправильно підібраного діаметра труби. Нерідко некваліфікована заміна насоса супроводжується попаданням усередину бурового проходу сторонніх елементів (гайкових ключів, каміння). Тому треба ретельно обирати підрядну організацію.

Заміна насоса в компанії «Аквамен» здійснюється у суворій відповідності до будівельних норм, пов'язаних з бурінням та ремонтом свердловин до 30 метрів, понад 100 м. При цьому використовуються надійні троси та професійні гідравлічні підйомники.

Установка проводиться після повноцінного вивчення паспорта свердловини з урахуванням динамічного та статичного рівнів води, тому надалі гарантується тривала та стабільна робота пристрою.

pic_165@2x
pic_162@2x
pic_163@2x
pic_164@2x
pic_165@2x
Порядок заміни насосу

Діагностика, перевірка споживання струму

Демонтаж у разі виявлення повної непрацездатності агрегату

Обчислення параметрів залягання нової гідравлічної машини

Монтаж з використанням термозбіжної або заливної муфти для герметизації кабелю

Пусконалагоджувальні роботи

Вартість робіт із заміни насоса залежить від глибини свердловини. Дізнатися остаточну ціну можна, зателефонувавши нашому менеджеру.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description