Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

pic_10

Працюємо з 2009 року

pic_05

Виконано понад 1000 свердловин

pic_08

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

pic_12

3 роки гарантії

Компанія Аквамен виконує буріння свердловин малогабаритною установкою в Києві та області. Ми працюємо з 2009 року, облаштовуємо свердловини глибиною від 8 до 91 м. У роботі враховуємо все, працюємо за принципом «буріння під ключ» – це не лише колодязь, але й організація системи водопостачання, фільтрації та водовідведення. Додаткові послуги надаємо за потреби.

Труба нПВХ 125мм "Укрполімер" (Львів)
pic_22
550 грн/м
Замовити
Труба нПВХ 125мм "Valrom"
pic_23
700 грн/м
Замовити
Фільтр з пропіленовим напиленням
pic_24
1 250 грн/м
Замовити

Коли потрібне буріння малогабаритною установкою та у чому його переваги?

Таку послугу замовляють у випадках, коли площа ділянки дуже обмежена, на ній багато споруд, які заважають пересуванню звичайної габаритної техніки. Ось лише кілька переваг облаштування свердловин міні буровою установкою:

  • можна проводити роботи безпосередньо поряд з будинками;
  • ландшафт залишається не зіпсованим – мобільний бур потребує до 5 м2;
  • не обов’язково мати доступ до електричної мережі – облаштувати артезіанську свердловину можна будь-де, оскільки кожна бригада укомплектована генератором.

Компактні установки можна використовувати також для буріння під геотермальні зонди, щоб забезпечити помешкання гарячою водою та теплом. 

Для буріння малогабаритними установками не потрібна велика бригада робітників, достатньо 2-3 людей, що впливає на вартість послуги. На об’єкт станцію привозять у розібраному вигляді, проте збирається вона швидко – приблизно за півгодини. Бурити переносним обладнанням можна майже незалежно від погоди – до -10°С. Висока швидкість буріння та використання центраторів забезпечує рівні стіни шурфів. Виконувати буріння можливо в підвалах з висотою потолків від 3,5м.

Призначена малогабаритна установка для буріння свердловин великої глибини, а також неглибоких, вода з яких використовуватиметься у господарчих цілях.

Переваги буріння малогабаритною установкою
icon 1

Зручне транспортування

icon 2

Легкість та швидкість установки

icon 3

Простота обслуговування

icon 4

Низька вартість буріння свердловини

Наш автопарк
pic_33
pic_34

Малогабаритна бурова установка

Нами вокористовуються найсучасніші типи бурової техніки, бурових долот, генераторів, бурових штанг, центраторів.

Принципово малогабаритні бурові установки поділяються на розбірні, які заносяться вручну в проєм від 1,5м і на причепі, які заїжджають в звичайні ворота, шириною від 2м.

Розбірні МГБУ мають ряд переваг: розміщення в найменшдоступних місцях, буріння в підвалах і будинках. З недоліків-обмежені глибиною буріння до 80м (можна і більше, але не бажано), нижча швидкість буріння.

МГБУ на причепі мають більш потужний двигун, що дає можливість проходити породи швидше, збирання бурової займає менше часу до 15хв

Методи буріння на воду малогабаритною установкою

Така техніка дозволяє працювати усіма популярними способами:

  • Шнековим. Підходить, якщо ґрунт піщаний, глинистий, м’який – торф, чорнозем, глина, пісок та ін. Глибина свердловини зазвичай до 20 м, діаметр – до 350 мм з можливістю розширення. Серед переваг: висока швидкість роботи, не потрібне додаткове охолодження техніки. Серед недоліків: відносно мала глибина, обмежене застосування в залежності від породи.
  • Роторним. Завдяки цьому методу можна організувати глибші свердловини на воду малогабаритною установкою, до того ж це найпоширеніший спосіб роботи. Глибина може сягати 100 м, працювати можна на різних ґрунтах, навіть твердих із включенням гірських порід. У цьому випадку ґрунт необхідно вимивати буровим розчином.
  • Ударним. Цей метод ефективний на м’яких, в’язких ґрунтах. Глибина зазвичай обмежена 30 м. Технологія дозволяє облаштовувати свердловини не лише на відкритій місцевості, але й у підвалах та інших подібних приміщеннях.

Метод виготовлення свердловин на воду за допомогою малогабаритного пристрою обирається нашими фахівцями після аналізу місцевості та породи. Ми вивчаємо ділянку безпосередньо на місці, а також на карті глибин, після чого можемо з’ясувати необхідну кількість матеріалів та розрахувати час на виконання робіт. Щоб замовити буріння на воду малогабаритними установками в Києві та Київській області, звертайтеся до нас за телефоном, пишіть у мессенджерах чи на електронну адресу або скористайтеся зворотнім дзвінком.

Етапи роботи
1
pic_25
Перегляд і вибір місця для свердловини
2
pic_26
Опрацювання місцевості по картах
3
pic_27
Доставка обладнання на ділянку
4
pic_28
Підготовчі роботи
5
pic-29
Процес буріння
6
pic_30
Обсадка фільтрової колони, обсипання кварцовим піском
7
pic_316
Промивання свердловини до появи чистої води
8
pic_32
Здача роботи

Ціна облаштування свердловини «під ключ» на обмеженій площі залежить від типу ґрунту, складності робіт, глибини та ін. Ми завжди обговорюємо витрати на етапі проектування, ви можете бути впевненими, що не доведеться нічого доплачувати. Гарантія дійсна протягом 3 років.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description