Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

image

3 роки гарантії

Вартість послуг
Труба нПВХ 125мм "Укрполімер" (Львів)
img
450 грн/м
Замовити
Труба нПВХ 125мм "Valrom"
img
500 грн/м
Замовити
Фільтр з пропіленовим напиленням
img
1000 грн/м
Замовити
Етапи роботи
1
img
Перегляд і вибір місця для свердловини
2
img
Опрацювання місцевості по картах
3
img
Доставка обладнання на ділянку
4
img
Підготовчі роботи
5
img
Процес буріння
6
img
Обсадка фільтрової колони, обсипання кварцовим піском
7
img
Промивання свердловини до появи чистої води
8
img
Здача роботи

Компанія Аквамен виконує буріння свердловин малогабаритною установкою в Києві та області. Ми працюємо з 2009 року, облаштовуємо свердловини глибиною від 8 до 91 м. У роботі враховуємо все, працюємо за принципом «буріння під ключ» – це не лише колодязь, але й організація системи водопостачання, фільтрації та водовідведення. Додаткові послуги надаємо за потреби.

Коли потрібне буріння малогабаритною установкою та у чому його переваги?

Таку послугу замовляють у випадках, коли площа ділянки дуже обмежена, на ній багато споруд, які заважають пересуванню звичайної габаритної техніки. Ось лише кілька переваг облаштування свердловин міні буровою установкою:

  • можна проводити роботи безпосередньо поряд з будинками;
  • ландшафт залишається не зіпсованим – мобільний бур потребує до 5 м2;
  • не обов’язково мати доступ до електричної мережі – облаштувати артезіанську свердловину можна будь-де, оскільки кожна бригада укомплектована генератором.

Компактні установки можна використовувати також для буріння під геотермальні зонди, щоб забезпечити помешкання гарячою водою та теплом. 

Для буріння малогабаритними установками не потрібна велика бригада робітників, достатньо 2-3 людей, що впливає на вартість послуги. На об’єкт станцію привозять у розібраному вигляді, проте збирається вона швидко – приблизно за півгодини. Бурити переносним обладнанням можна майже незалежно від погоди – до -10°С. Висока швидкість буріння та використання центраторів забезпечує рівні стіни шурфів. Виконувати буріння можливо в підвалах з висотою потолків від 3,5м.

Призначена малогабаритна установка для буріння свердловин великої глибини, а також неглибоких, вода з яких використовуватиметься у господарчих цілях.

Наш автопарк
img

Малогабаритна бурова установка

Нами вокористовуються найсучасніші типи бурової техніки, бурових долот, генераторів, бурових штанг, центраторів.

Принципово малогабаритні бурові установки поділяються на розбірні, які заносяться вручну в проєм від 1,5м і на причепі, які заїжджають в звичайні ворота, шириною від 2м.

Розбірні МГБУ мають ряд переваг: розміщення в найменшдоступних місцях, буріння в підвалах і будинках. З недоліків-обмежені глибиною буріння до 80м (можна і більше, але не бажано), нижча швидкість буріння.

МГБУ на причепі мають більш потужний двигун, що дає можливість проходити породи швидше, збирання бурової займає менше часу до 15хв

Переваги буріння малогабаритної установкою
icon 1

Зручне транспортування

icon 2

Легкість та швидкість установки

icon 3

Простота обслуговування

icon 4

Низька вартість буріння свердловини

Методи буріння на воду малогабаритною установкою

Така техніка дозволяє працювати усіма популярними способами:

  • Шнековим. Підходить, якщо ґрунт піщаний, глинистий, м’який – торф, чорнозем, глина, пісок та ін. Глибина свердловини зазвичай до 20 м, діаметр – до 350 мм з можливістю розширення. Серед переваг: висока швидкість роботи, не потрібне додаткове охолодження техніки. Серед недоліків: відносно мала глибина, обмежене застосування в залежності від породи.
  • Роторним. Завдяки цьому методу можна організувати глибші свердловини на воду малогабаритною установкою, до того ж це найпоширеніший спосіб роботи. Глибина може сягати 100 м, працювати можна на різних ґрунтах, навіть твердих із включенням гірських порід. У цьому випадку ґрунт необхідно вимивати буровим розчином.
  • Ударним. Цей метод ефективний на м’яких, в’язких ґрунтах. Глибина зазвичай обмежена 30 м. Технологія дозволяє облаштовувати свердловини не лише на відкритій місцевості, але й у підвалах та інших подібних приміщеннях.

Метод виготовлення свердловин на воду за допомогою малогабаритного пристрою обирається нашими фахівцями після аналізу місцевості та породи. Ми вивчаємо ділянку безпосередньо на місці, а також на карті глибин, після чого можемо з’ясувати необхідну кількість матеріалів та розрахувати час на виконання робіт. Щоб замовити буріння на воду малогабаритними установками в Києві та Київській області, звертайтеся до нас за телефоном, пишіть у мессенджерах чи на електронну адресу або скористайтеся зворотнім дзвінком.

Ціна облаштування свердловини «під ключ» на обмеженій площі залежить від типу ґрунту, складності робіт, глибини та ін. Ми завжди обговорюємо витрати на етапі проектування, ви можете бути впевненими, що не доведеться нічого доплачувати. Гарантія дійсна протягом 3 років.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description