Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

image

3 роки гарантії

Вартість послуг
Оголовок
img
14 847 грн
Замовити
Адаптер
img
27 871 грн
Замовити
Металевий кесон
img
35 165 грн
Замовити
Пластиковий кесон
img
41 677 грн
Замовити
Етапи роботи
1
img
Підготовчі роботи
2
img
Монтажні роботи
3
img
Пуско-налагоджувальні роботи
banner

Монтаж адаптера на скважину – гарна альтернатива громіздким кесонам. Цей пристрій зазвичай використовується, коли на ділянці мало вільного місця, або в інших випадках, коли установка кесона з якихось причин неможлива. Замовити монтаж адаптера можна у нашій компанії. Aquamen – це команда досвідчених фахівців, які виконують буріння та облаштування свердловин вже багато років. Ми організуємо надійну автономну систему водопостачання у Києві та Київській області, надаємо гарантію на виконані роботи.

Що таке скважинний адаптер?

Так називається перехідник, який забезпечує функціональність свердловини незалежно від пори року. Його конструкція дуже проста – дві труби та гумове кільце. Проте адаптер досить ефективно забезпечує герметичність системи, завдяки чому вважається повноцінною заміною традиційного кесона.

banner

Монтаж адаптера на готову скважину має наступні переваги:

  • компактність – йому не потрібна велика ділянка, монтажні роботи можна проводити у важкодоступних місцях;
  • низька ціна – адаптер набагато дешевший за кесон;
  • надійність та тривалість експлуатації – адаптери виготовляють з міцних матеріалів, які не вразливі до низької температури, опадів чи інших впливів.

Серед умовних недоліків – необхідність у технічному приміщенні у будинку (для розміщення приладів, які могли б знаходитися у кесоні), а також копання приямку, якщо потрібно провести плановий ремонт системи.

Особливості облаштування свердловини з адаптером «під ключ»

banner

Адаптер складається з рухомого та статичного елементів. Рухома частина підключається до обсадної труби усередині, нерухома – зовні. Монтаж відбувається у кілька етапів:

  • організація траншеї нижче рівня промерзання ґрунту;
  • формування отвору в обсадній трубі, діаметр якого такий же, як і діаметр адаптера, фіксація елемента;
  • з’єднання рухомої частини адаптера з водопровідною системою;
  • прокладання труби до будинку;
  • перевірка системи, тестовий запуск;
  • закопування траншеї.
banner

Монтаж адаптера може виконуватися за будь-якої погоди незалежно від сезону. Подальше обслуговування дуже просте: раз на три місяці необхідно перевіряти гумове кільце.

Щоб замовити монтаж адаптерів та обслуговування свердловин у Києві та області, заповніть онлайн-заявку, телефонуйте нам або пишіть у месенджерах. Ми оперативно розглянемо ваше звернення, проконсультуємо та приїдемо на об’єкт для детального дослідження. Розцінки на монтаж адаптера невисокі, усі витрати фіксуються у кошторисі.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description