Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Компанія Aquamen надає послуги з очищення води приватним особам та підприємцям. Найпопулярніший спосіб покращити якість води та зробити її придатною до пиття – установка зворотного осмосу. Завдяки йому очистка сягає понад 99%, тому воду можна не обробляти перед використанням, тобто не кип’ятити, а одразу вживати.

Переваги
pic_12

Досвід понад 10 років

pic__11

Оригінальні матеріали

pic_15

Комплексність рішень

pic_30

Сервісне обслуговування

Установка зворотного осмосу: що це таке та як він працює?

Система зворотного осмосу – це фільтри з напівпроникною мембраною, що забезпечують комплексну очистку рідини від різноманітних забрудників. Число ступенів очистки залежить від кількості фільтрів у системі. Установка фільтра зі зворотним осмосом дозволяє позбавитися хлору, осаду, інших розчинених речовин. Він найчастіше монтується під мийкою, тому непомітний у кімнаті. У результаті зі звичайного крана ви отримуєте чисту питну воду. 

Порядок фільтрації рідини простий: спочатку вона очищається від твердих речовин, далі проходить крізь напівпроникну мембрану, а потім – крізь постфільтри, після чого стає повністю готовою до споживання.

Монтаж обладнання
1
від 1500 грн/м
Замовити
Система зворотного осмосу
2
від 5 000 грн/м
Замовити
Сервісне обслуговування
3
від 550 грн/м
Замовити
Виїзд інженера
4
від 550 грн
Замовити
Установки мембранної фільтрації виконують такі функції і завдання

Демінералізація - видалення солей важких металів, інших мінеральних домішок

Пом'якшення води

Видалення органічних сполук

Зниження рівня лужності

Видалення з води токсичних мікроелементів

Концентрування розчинів з їх подальшим випаровуванням до сухого залишку

Доочищення промислових стічних вод для повторного циклічного використання рідини

Установка фільтра зворотного осмосу: які стадії очищення проходить рідина?

Усе залежить від того, скільки фільтрів установлено в системі. Зазначимо, що кожен з них усуває певний вид забруднення – від великих часток до різноманітних вірусів. Установка системи зворотного осмосу припускає наявність наступних фільтрів:

icon 1 1

Поліпропіленовий картридж

Він створений для усування великих твердих речовин механічним способом – глини, піску, іржі, мулу, інших нерозчинних сполучень, тобто усього, що у діаметрі перевищує 5 мкм.
icon 2 2

Вугільний картридж з гранульованого активованого вугілля

Установка фільтра зворотного осмосу обов’язково включає його, оскільки він відповідає за очищення води від хімічних забруднень – хлору, пестицидів, гербіцидів тощо. Останні два потрапляють у воду через ґрунт, у якому опиняються внаслідок обробки сільськогосподарських земель від шкідників. Другий передфільтр добре абсорбує такі хімічні сполучення, видаляючи їх з води та роблячи її безпечною для здоров’я людини.
icon 3 3

Вугільний картридж з брикетованого активованого вугілля

За допомогою установки фільтра зворотного осмосу з таким картриджем можна позбутися хімічних сполучень діаметром від 1 мкм.
icon 4 4

Напівпроникна мембрана

Вона виступає основним компонентом, заради неї і відбувається установка фільтрів зворотного осмосу. Саме мембрана відповідає за очищення води на майже 100%, вона видаляє з рідини віруси та бактерії, солі важких металів, ртуть та інші небезпечні речовини.
icon 5 5

Вугільний постфільтр

Це активоване вугілля у вигляді гранул, що усуває залишки бруду та неприємного запаху, після чого рідина стає значно кращою на смак та повністю чистою.
icon 6 6

Мінералізатор

Установка очищення води зворотного осмосу не завжди включає монтаж цього елемента. Проте система з мінералізатором забезпечує вас кориснішою та смачнішою водою. Справа у тому, що під час очищення рідина втрачає не лише небезпечні, а й корисні компоненти, наприклад, кальцій. Великої шкоди для здоров’я у цьому немає, адже більшість необхідних мінералів людина отримує з їжею, а не з водою. Проте можна вдосконалити систему, доповнивши монтаж зворотного осмосу мінералізатором.

Зазначимо, що далеко не у всіх системах наявні усі вказані фільтри. Кожен з них «працює» з певними забрудненнями, які наявні саме у вашій воді. Тому деякі фільтри вам взагалі можуть бути непотрібні, а деякі – конче необхідні. Розібратися з цим питанням допоможуть наші фахівці.

Навіщо потрібна установка очищення води зворотного осмосу?

У побутових умовах такі системи виконують декілька важливих функцій:

  • Безпосередньо очищують воду – від шкідливих мінеральних домішок, наприклад, солей важких металів, органічних часток, токсинів, що негативно впливають на здоров’я, особливо коли така рідина споживається регулярно.
  • Знижують лужність, пом’якшують воду – це має значення і для здоров’я мешканців будинку, і для терміну експлуатації побутових приладів, тому монтаж фільтра зворотного осмосу такий важливий.
  • Запобігають вірусним та інфекційним захворюванням, наприклад, кишковому грипові, аденовірусам, сальмонельозу та ін.

У промисловості придбання фільтрів та монтаж дозволяє ефективно доочищувати стічні води, щоб мати змогу використовувати їх повторно, що призводить до помітної економії водних ресурсів.

Переваги систем зворотного осмосу

pic_204@2x pic_205@2x pic_206@2x pic_207@2x
  • Економія. Ціна на установку зворотного осмосу може здатися завеликою, проте це лише на перший погляд. У перспективі система призводить до значної економії на питній воді, яку вам більше не доводиться купувати у магазинах.
  • Зручність. Питна якісна вода завжди у вашому будинку чи на підприємстві, більше ніяких замовлень доставок або походів до супермаркетів.
  • Покращений смак рідини. Завдяки відсутності шкідливих домішок у води зникає неприємний присмак, тому вона стає ідеальною для приготування різноманітних напоїв та їжі.
  • Компактність, швидкість монтажу фільтра зворотного осмосу. У приватному будинку обладнання можна встановити під мийкою на кухні або у іншому приміщенні, на підприємстві воно також не займає багато місця. Установка виконується за годину чи трохи більше.
  • Простота управління. Вам необхідно один раз виставити налаштування, далі система працює автоматично.
  • Довговічність. Усі компоненти виготовляються з надійних матеріалів, яким не страшна корозія. Безпосередньо система працює 10 років і більше – це ще раз вказує на те, що ціни на установку зворотного осмосу насправді невеликі. Проте експлуатація фільтрів та мембрани призводить до їхнього засмічення, тому їх необхідно іноді міняти. Передфільтри потребують заміни кожні 3 місяці, мембрана – щороку, постфільтри та мінералізатор – кожні півроку.

Ціна на установку зворотного осмосу для дому чи підприємства також враховує монтаж накопичувального бака. Це ємність, у якій зберігається відфільтрована та готова до споживання вода. Якщо не використовувати такий резервуар, у вас буде проблема з рідиною. Адже на фільтрацію потрібен час, тому вона буде витікати занадто повільно. Тобто накопичувальний резервуар – це ваша можливість завжди мати запас води та її нормальний тиск.

Установка фільтра зворотного осмосу у Києві компанією Aquamen

Перш ніж монтувати систему, необхідно провести аналіз води. Це потрібно, щоб зрозуміти її хімічний склад та визначитися, які саме фільтри варто встановити. Також на цьому етапі наші фахівці вивчають стан трубопроводу, потреби споживачів, на основі чого роблять розрахунки для вибору системи.

Етапи роботи
1
1
Аналіз води
2
2
Підбір системи
3
3
Монтаж
4
4
Обслуговування

Ми виконуємо монтаж фільтрів зворотного осмосу різних виробників у Києві та області. Проте найчастіше використовуємо системи «Екософт» – компанії, що випускає фільтри для очистки води в Україні. Співпрацюємо з вітчизняним виробником обладнання без посередників, завдяки чому утримуємо ціни на доступному рівні.

У нас ви можете придбати устаткування, а також замовити монтаж та обслуговування систем. Щоб розрахувати ціну установки зворотного осмосу (промислового чи побутового), звертайтеся до наших фахівців онлайн чи за телефоном. Надаємо гарантію на роботу.

pic_208@2x
pic_209@2x
pic_210@2x
pic_211@2x
Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description