Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

image

Досвід понад 10 років

image

Глибина понад 100 м

image

Робота в складних умовах

image

Робота в складних умовах

Вартість послуг
Свердловина до 20 м
img
2 500 грн
Замовити
Свердловина 20-50 м
img
від 4 000 грн
Замовити
Свердловина понад 50 м
img
Від 5 000 грн
Замовити
Етапи роботи
1
img
Огляд свердловини, приямка
2
img
Доставка обладнання
3
img
Демонтаж насосу
4
img
Вимірювання глибини свердловини
5
img
Опуск насоса для прокачування
6
img
Прокачування свердловини
Методи прокачування свердловини
img img img img
Натисніть на зображення для збільшення

Один насос

В свердловину опускається звичайний відцентровий насос, на відстань 30-70см від дна (чи шару піску, глини, землі) свердловини. Створюючи поступові рухи, які нагадують поршень, відкачується вода з свердловини. Протягом 2-3-х годин, залежно від забруднення свердловина прокачується.

Насос над насосом

Даний метод ефективний при розкачуванні свердловини при зниженні дебіта чи наявності глини в водоносі. Виглядає це так: в свердловину на тросі опускається вібраційний насос, над ним за метр-два опускається відцентровий насос. За рахунок вібрації через фільтр витягується глиняні частини і відцентровим насосом все відкачується на верх.

Аероліфт

У обсадку поміщається труба, по якій в нижню частину водопідйомника за допомогою компресора подається стиснене повітря. На утворену пінно-повітряну суміш тисне водяний стовп, в результаті чого вона виштовхується нагору. Разом з нею по водопідйомній трубі піднімається весь бруд і пісок. В результаті такого відкачування свердловина очищається від всіх мулистих відкладень.

Показники для прокачування
img img
Натисніть на зображення для збільшення

1. Зменшення дебіту

 

2. Мутна вода

 

3. Простій свердловини

 

4. Регламентне прокачування

Наші роботи
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description