Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Компанія Aquamen виконує прокачування свердловини, тобто усунення засмічення. Для цього використовується сучасне насосне обладнання, аероліфт – метод обирається залежно від глибини джерела та його стану. Працюємо у Києві та області, виконуємо роботи швидко та якісно.

pic_10

Досвід понад 10 років

pic_08

Глибина понад 100 м

pic_05

Робота в складних умовах

pic_06

Робота за один день

Свердловина до 20 м
pic_141
2 500 грн
Замовити
Свердловина 20-50 м
pic_141
від 4 000 грн
Замовити
Свердловина понад 50 м
pic_141
Від 5 000 грн
Замовити

Що таке замулювання свердловини та чому воно відбувається?

Замулюванням називається засмічення водозабірної частини свердловини та фільтру мулом. Є три найпоширеніші причини цього явища:

  • Фільтр пропускає пісок та дрібний мул, які потім осідають на дні. З часом кількість бруду зростає, тому необхідне промивання свердловини.
  • Негерметичність гирла чи кесона. У такому випадку бруд та сміття потрапляють з поверхні, але так само опиняються на дні.
  • Сезонна експлуатація. Якщо свердловиною не користуються тривалий час, вона також засмічується. Адже при постійній роботі частину мулу вимиває насос.

Результат у всіх випадках один – зниження дебіту свердловини та одночасне зростання навантаження на систему водоочистки. Тому єдине рішення – прокачування вашої свердловини потоком води чи повітря (продування). Таку процедуру виконують і планово, щоб запобігти замулюванню джерела. Рекомендовану періодичність можна дізнатися у наших фахівців.

Показники для прокачування
pic_148@2x pic_149@2x

1. Зменшення дебіту

 

2. Мутна вода

 

3. Простій свердловини

 

4. Регламентне прокачування

Етапи роботи
1
pic_142
Огляд свердловини, приямка
2
pic_27
Доставка обладнання
3
pic_50
Демонтаж насосу
4
pic_143
Вимірювання глибини свердловини
5
pic__06
Опуск насоса для прокачування
6
pic_52
Прокачування свердловини
Методи прокачування свердловини
pic_144@2x pic_145@2x pic_146@2x pic_147@2x

Один насос

В свердловину опускається звичайний відцентровий насос, на відстань 30-70см від дна (чи шару піску, глини, землі) свердловини. Створюючи поступові рухи, які нагадують поршень, відкачується вода з свердловини. Протягом 2-3-х годин, залежно від забруднення свердловина прокачується.

Насос над насосом

Даний метод ефективний при розкачуванні свердловини при зниженні дебіта чи наявності глини в водоносі. Виглядає це так: в свердловину на тросі опускається вібраційний насос, над ним за метр-два опускається відцентровий насос. За рахунок вібрації через фільтр витягується глиняні частини і відцентровим насосом все відкачується на верх.

Аероліфт

У обсадку поміщається труба, по якій в нижню частину водопідйомника за допомогою компресора подається стиснене повітря. На утворену пінно-повітряну суміш тисне водяний стовп, в результаті чого вона виштовхується нагору. Разом з нею по водопідйомній трубі піднімається весь бруд і пісок. В результаті такого відкачування свердловина очищається від всіх мулистих відкладень.

Щоб замовити промивання вашої свердловини або інші ремонтні роботи, телефонуйте нам або заповнюйте онлайн-форму. Ціна послуги залежить від глибини джерела та обсягу робіт.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description