Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

image

3 роки гарантії

Вартість послуга
img
Буріння промислових свердловин

2500 грн/п.м.

Замовити
Етапи роботи
1
img
Узгодження дати буріння і вартості
2
img
Виїзд бурової бригади на ділянку
3
img
Укладення договору, отримання передоплати
4
img
Прихід техніки
5
img
Буріння під свердловину
6
img
Дослідне відкачування
7
img
Здача води і глибини замовнику
8
img
Розрахунок за свердловину за договором
9
img
Складання і видача паспорта свердловини

Буріння промислових свердловин потрібне для водопостачання великих об’єктів: фермерських та садівничих господарств, заводів, фабрик, дачних селищ тощо. Від звичайних, які облаштовують на приватних ділянках, вони відрізняються збільшеним діаметром та глибиною, тривалішим терміном служби, способами та технологіямипроведення бурових робіт. Замовити таку послугу в Києві та Київській області можна у компанії Aquamen. Ми працюємо з 2009 року, наші фахівці мають 15-20 років досвіду у цій сфері. Займаємося добуванням водних ресурсів, робимо аналіз якості води, а також виконуємо облаштування свердловини «під ключ»

Яким чином здійснюється буріння промислових свердловин на воду?

Для цього ми використовуємо спеціалізовані великогабаритні бурові установки, наприклад, 1БА, УРБ ЗАМ та ін. Зауважимо: для них необхідна достатня кількість вільного простору – ділянка має бути хоча б 4х12 м, щоб техніка могла заїхати та виконати роботу. 

Для промислового використання облаштовують артезіанські джерела, тобто ті, де водоносна жила знаходиться глибоко. У такої води висока якість, вона насичена необхідними мікроелементами, цілком придатна до споживання. 

Для організації ефективного водопостачання використовується два основних методи буріння: шнековий та роторний. За допомогою першого можна пробурити джерело глибиною до 50 м, до того ж він підходить лише за умови м’якого ґрунту. Тому більшої популярності набуло буріння саме роторним способом. У цьому випадку можна досягнути глибших водоносних горизонтів, проводити роботи з різними породами, включаючи скелясті. Буріння свердловин роторним методом характеризується найвищим ККД. 

Алгоритм дій виглядає таким чином:

  • підготовка ділянки для розміщення установки;
  • заглиблення стовбура бурильної техніки у ґрунт;
  • монтаж обсадної колони на заданій глибині (використовуємо обсадні труби з якісного ПВХ-матеріалу, котрий характеризується довговічністю, стійкістю до хімічних та механічних пошкоджень);
  • подальше заглиблення з використанням інструменту меншого діаметра;
  • освоєння свердловини – відкачування, промивка, вимір продуктивності.

Після цього ви розраховуєтеся за роботу, а ми видаємо паспорт та інші документи на джерело.

Наш автопарк
img

Застосування спеціалізованих бурових установок (по типу УРБ 3АМ, 1БА, УРБ 3А3)

Якщо для приватного водопостачання достатньо до 3-4 м3 / год, то буріння промислових артезіанських свердловин дозволить мати на добу до 10 000 кубометрів води, продуктивність промислового джерела до 100 м3 / год. Водозабірну конструкцію встановлюють на глибині до 600 метрів.

Використовується обсадна колона до 600 мм, в залежності від особливостей ґрунтових вод і шарів, навіть буває не одна.

Термін експлуатації 70-80 років.

Однак у зв'язку з більшою потребою заводу або фабрики в рідині, потрібно більш потужне насосне обладнання. Бурити потрібно тільки в водоносний горизонт достатнього обсягу. Для того і проводяться попередні інженерні, геодезичні дослідження.

Єдиного тарифу тут бути не може, адже кожен об'єкт має свої особливості. Враховується глибина і складність проникнення, кількість обсадних труб, дальність доставки техніки та інше.

Особливості промислових свердловин Високопродуктивна (високодебітна) або промислова свердловина на воду - це свердловина, яка відрізняється від звичайних свердловин:

Значним діаметром буріння (від 219 - до 600 мм і більше)

Діаметром обсадних і фільтрових труб (від 219 до 530 мм)

Глибиною буріння (до 600 м)

Конструкцією фільтрів (від сітчастих до каркасних)

Способами (методами) буріння (використовуючи метод зворотної промивки)

Застосуванням спеціалізованих бурових установок (по типу УРБ 3АМ, 1БА, УРБ 3А3)

Способом експлуатації та періодичністю проведенням технічного обслуговування

Особливості та характеристики промислової свердловини на воду

Технічні параметри та габарити кожного джерела відрізняються у залежності від потреб замовника. Основні можливі характеристики:

  • глибина – до 600 м;
  • діаметр – до 60 см, проте буває і більше;
  • продуктивність – до 100 м3/год, що робить свердловину високодебітною та закриває потреби великої кількості споживачів;
  • експлуатаційний термін – до 80 років при коректному обслуговуванні.

Артезіанська промислова свердловина – це джерело води високої якості без небезпечних домішок. Вона не замулюється, не залежить від рівня ґрунтових вод, до неї не потрапляє сміття. Проте для нормального функціонування всієї водопостачальної системи необхідне облаштування насосної станції високої потужності.

Як замовити буріння промислових свердловин та за якою ціною?

Вартість послуги залежить від кількох факторів: призначення джерела, глибини буріння, складності робіт, діаметра, кількості колон, типу ґрунту тощо. Єдиних тарифів тут немає, оскільки кожен випадок індивідуальний. Щоб розрахувати приблизну суму, зателефонуйте чи напишіть нашим співробітникам. Остаточну вартість вам назве наш фахівець лише після детального вивчення місцевості та складання плану і кошторису. 

Якщо вам потрібна артезіанська (глибока) промислова свердловина, залиште заявку на сайті або скористайтеся зворотнім дзвінком.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description