Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

pic_10

Працюємо з 2009 року

pic_05

Виконано понад 1000 свердловин

pic_08

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

pic_12

3 роки гарантії

Компанія Aquamen виконує буріння свердловин для водозниження у Києві та області. У наших фахівців – понад 15 років досвіду. У нас є власний автопарк малогабаритної та великої бурової техніки, а також усе необхідне додаткове обладнання. Працюємо з приватними та корпоративними клієнтами.

Коли потрібне водозниження водознижуючими свердловинами?

Потреба у зниженні рівня ґрунтових вод виникає під час будівництва різних об’єктів: приватних будинків, комерційних підприємств, фабрик та ін., які потребують глибокого котловану. Якщо нижча його частина виходить за межі водоносного горизонту, це призводить до затоплення будівельного майданчика. Щоб цього не відбувалося та щоб осушити територію, необхідні водознижувальні роботи. Їх проводять після попереднього вивчення місцевості та оцінки ситуації. Далі використовуються водознижувальні свердловини – гідротехнічні споруди, потрібні для збору та відкачки зайвої води.

pic_81
Буріння свердловин на водопониження

2500 грн/п.м.

Замовити

Як виглядають та працюють системи водозниження?

Спочатку фахівці аналізують стан та види ґрунтів, наповненість їх водою, після чого оцінюють масштаби майбутніх робіт з водопониження. На основі попередніх даних вирішують, які саме системи потрібні та у якій кількості.

Водознижувальні свердловини розміщують на деякій відстані або по периметру будівельного майданчика. У результаті має бути створена ділянка, де рівень ґрунтових вод нижчий за найнижчу точку проведення земляних робіт. Усередину готових свердловин монтують водопідйомні насоси, потужність яких розраховують заздалегідь. Саме вони виконують відкачування води до дренажних чи каналізаційних систем, завдяки чому відбувається зниження рівня.

Як відбувається буріння водознижувальних свердловин?

Спочатку наші фахівці оглядають об’єкт та аналізують властивості ґрунтів, спосіб живлення води, площу майданчика та ін. Наступний етап – проектування. У технічній документації фіксується усе: розташування свердловин, зони водозниження, спосіб виконання робіт, потрібна техніка та обладнання, кількість насосів, труб, а також вартість буріння. 

Етапи роботи
1
pic_50
Монтаж и демонтаж бурового агрегата
2
pic_51
Облаштування циркуляційної системи
3
pic_53
Опуск геотермального зонду
4
pic_52
Заповнення геотермального зонду
5
pic_30
Буріння свердловин
6
pic-29
Буріння свердловин
Монтаж і установка системи водозниження голкофільтрами
pic_82
Натисніть на картинку щоб її збільшити

Голкофільтри розміщують біля брівки траншеї на відстані 1,5 метра у вертикальному положенні. Залежно від типу ґрунту, використовують різні варіанти занурення:
1. Механічний метод передбачає буріння окремих свердловин кожного голкофільтра. Підходить для глинистих та гравійних ґрунтів.
2. Гідравлічний метод полягає у подачі води, яка під тиском розмиває ґрунт. Застосовується на піщаних та дрібнозернистих ґрунтах.
 

Важливо! Системи водозниження виробляються відповідно до проекту з водозниження. В іншому випадку, можна зіпсувати обладнання і не досягти результату.

pic_83
pic_84 pic_85
Натисніть на зображення для збільшення

Так формується водознижувальна свердловина, куди потім опускають фільтри та насоси. Експлуатація системи триває протягом усього періоду будівництва. При цьому необхідно постійно стежити за рівнем ґрунтових вод, проводити виміри ефективності роботи з водопониження об’єкта та ін.

Після водозниження свердловинами та завершення будівництва виконується тампонування. Якщо ґрунт глинистий, використовують глину, якщо це більш тверді чи скелясті породи, можливе застосування бетону або навіть цементного розчину.

Такий метод водозниження є цілком безпечним для довкілля. Рівень ґрунтових вод швидко повертається до попереднього стану, екосистема не страждає.

Ціна водопониження водознижувальними свердловинами

На остаточну суму впливає обсяг робіт, необхідна техніка для зниження рівня води, додаткове обладнання (труби, насоси та ін.), особливості ґрунту, площа майданчика, подальше обслуговування тощо. Щоб дізнатися, скільки коштує водозниження та замовити облаштування свердловин, зателефонуйте нам або напишіть на електронну адресу.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description