Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

image

3 роки гарантії

Вартість послуга
img
Буріння свердловин на водопониження

2500 грн/п.м.

Замовити
Етапи роботи
1
img
Монтаж и демонтаж бурового агрегата
2
img
Облаштування циркуляційної системи
3
img
Опуск геотермального зонду
4
img
Заповнення геотермального зонду
5
img
Буріння свердловин
6
img
Буріння свердловин

Компанія Aquamen виконує буріння свердловин для водозниження у Києві та області. У наших фахівців – понад 15 років досвіду. У нас є власний автопарк малогабаритної та великої бурової техніки, а також усе необхідне додаткове обладнання. Працюємо з приватними та корпоративними клієнтами.

Коли потрібне водозниження водознижуючими свердловинами?

Потреба у зниженні рівня ґрунтових вод виникає під час будівництва різних об’єктів: приватних будинків, комерційних підприємств, фабрик та ін., які потребують глибокого котловану. Якщо нижча його частина виходить за межі водоносного горизонту, це призводить до затоплення будівельного майданчика. Щоб цього не відбувалося та щоб осушити територію, необхідні водознижувальні роботи. Їх проводять після попереднього вивчення місцевості та оцінки ситуації. Далі використовуються водознижувальні свердловини – гідротехнічні споруди, потрібні для збору та відкачки зайвої води.

Як виглядають та працюють системи водозниження?

Спочатку фахівці аналізують стан та види ґрунтів, наповненість їх водою, після чого оцінюють масштаби майбутніх робіт з водопониження. На основі попередніх даних вирішують, які саме системи потрібні та у якій кількості.

Водознижувальні свердловини розміщують на деякій відстані або по периметру будівельного майданчика. У результаті має бути створена ділянка, де рівень ґрунтових вод нижчий за найнижчу точку проведення земляних робіт. Усередину готових свердловин монтують водопідйомні насоси, потужність яких розраховують заздалегідь. Саме вони виконують відкачування води до дренажних чи каналізаційних систем, завдяки чому відбувається зниження рівня.

Як відбувається буріння водознижувальних свердловин?

Спочатку наші фахівці оглядають об’єкт та аналізують властивості ґрунтів, спосіб живлення води, площу майданчика та ін. Наступний етап – проектування. У технічній документації фіксується усе: розташування свердловин, зони водозниження, спосіб виконання робіт, потрібна техніка та обладнання, кількість насосів, труб, а також вартість буріння. 

Монтаж і установка системи водозниження голкофільтрами
img

Голкофільтри розміщують біля брівки траншеї на відстані 1,5 метра у вертикальному положенні. Залежно від типу ґрунту, використовують різні варіанти занурення:
1. Механічний метод передбачає буріння окремих свердловин кожного голкофільтра. Підходить для глинистих та гравійних ґрунтів.
2. Гідравлічний метод полягає у подачі води, яка під тиском розмиває ґрунт. Застосовується на піщаних та дрібнозернистих ґрунтах.
 

Важливо! Системи водозниження виробляються відповідно до проекту з водозниження. В іншому випадку, можна зіпсувати обладнання і не досягти результату.

banner
banner banner
Натисніть на зображення для збільшення

Так формується водознижувальна свердловина, куди потім опускають фільтри та насоси. Експлуатація системи триває протягом усього періоду будівництва. При цьому необхідно постійно стежити за рівнем ґрунтових вод, проводити виміри ефективності роботи з водопониження об’єкта та ін.

Після водозниження свердловинами та завершення будівництва виконується тампонування. Якщо ґрунт глинистий, використовують глину, якщо це більш тверді чи скелясті породи, можливе застосування бетону або навіть цементного розчину.

Такий метод водозниження є цілком безпечним для довкілля. Рівень ґрунтових вод швидко повертається до попереднього стану, екосистема не страждає.

Ціна водопониження водознижувальними свердловинами

На остаточну суму впливає обсяг робіт, необхідна техніка для зниження рівня води, додаткове обладнання (труби, насоси та ін.), особливості ґрунту, площа майданчика, подальше обслуговування тощо. Щоб дізнатися, скільки коштує водозниження та замовити облаштування свердловин, зателефонуйте нам або напишіть на електронну адресу.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description