Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Досвід понад 10 років

image

Глибина робіт до 100 м

image

Робота в складних умовах

image

Гарантія результату

Вартість послуга
Прокачування
Прокачування
2 250 грн
Замовити
Желонування
Желонування
1 500 грн
Замовити
Відеоінспекція
Відеоінспекція
5 000 грн
Замовити
Свабування
Свабування
3 500 грн
Замовити
Гідроудар та реагенти
Гідроудар та реагенти
3 500 грн
Замовити
Заміна гідроакумулятора
Заміна гідроакумулятора
350 грн
Замовити
Заміна насоса
Заміна насоса
2 500 грн
Замовити
Пакетна пропозиція з сервісного обслуговування, яка збільшує гарантію на свердловину до 10 років
«Щорічний сервіс» коштує 3500 грн та включає наступні пункти робіт:
icon 1

Перевірка герметичності гідроакумулятора, тиску за мембраною, заміна реле тиску

icon 2

Демонтаж свердловинного насоса, візуальний огляд, промивка

icon 3

Проведення желонування відстійника свердловини

icon 4

Прокачування «буровим» насосом фільтрової частини свердловини та відстійника

icon 5

Монтаж насосу до свердловини

icon 6

Запуск насосного обладнання в роботу

Сервісне обслуговування поділяється на:

Планове: перевірка тиску в гідроакумуляторі, заміна реле тиску, перевірка герметичності системи, контроль роботи системи, перевірка органолептичних особливостей води, прокачування фільтрової частини свердловини

Позапланове: заміна насоса при несправності, ремонт/заміна гідроакумулятора, відновлення продуктивності свердловини (желонування, свабування, чистка гідроударом та реагентами)

Роботи по сервісному обслуговуванню свердловини на воду:
  • Раз в два роки прокачувати Свердловина, як і кожен механізм, потребує періодичного обслуговування і контролю роботи насосного обладнання. При експлуатації свердловини відбувається заростання фільтрової зони, потрапляє пісок дрібної фракції в свердловину, на стінках осідає гідрооксид заліза.
  • Тиск в баку перевіряти 2 рази в рік Реле тиску потрібно змінювати раз в рік, незалежно, працює воно чи ні. Тиск в гідроакумуляторі потрібно контролювати 2 рази на рік. Важливо робити сервісне обслуговування при довготривалому простої свердловини без роботи.
  • Замінювати реле раз в рік Щоб свердловина слугувала тривалий період потрібно своєчасно, хоча б раз в 2 роки діставати насосне обладнання і проводити желонування та прокачування свердловини по фільтровій зоні до дна свердловини.
  • Сервісне обслуговування при простої При сервісі проводиться демонтаж насосу, під час підйому проводиться візуальний огляд насосної частини, зворотного клапану, стану кабелю, троса та труби. Все це подовжує «життя» свердловини і зменшує непотрібні фінансові витрати.
img
img
img
img
img
Натисніть на зображення для збільшення
Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description