Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

image

Ефективність метода

image

Робота на глибині понад 120 м

image

Робота в складних місцях

image

Гарантія результату

Вартість послуг
До 25 метрів
img
3500 грн
Замовити
Від 25 до 50 метрів
img
від 4500 грн
Замовити
Від 50 до 80 метрів
img
Від 5500 грн
Замовити
Понад 80 метрів
img
Від 7000 грн
Замовити
Етапи роботи
1
img
Доставка техніки
2
img
Доставка техніки
3
img
Підготовка свердловини
4
img
Опуск сваба в свердловину
5
img
Процес свабування
6
img
Пробне відкачування

Свабування - найефективніший метод реанімації свердловини

img img img img
Натисніть на зображення для збільшення

Продуктивність свердловин часто відновлюють свабуванням. Цей метод полягає в наступному. Своєрідний поршень - сваб - з певною швидкістю занурюють в свердловину.

При цьому через стовп води на забій і стінки фільтра передається тиск, що частково звільняє отвори сітки від кальматуючого матеріалу.

Різкий підйом свабу створює в свердловині вакуум, під дією якого вода з великою швидкістю спрямовується в свердловину, очищаючи поверхню фільтраційного пласта і фільтра від опадів, механічних домішок, загустілого глинистого розчину, що залишився в свердловині і ін.

Отже, якщо у вас:

  • зменшився дебіт,
  • свердловина підносить воду з глиною,
  • свердловина стояла певний час без роботи.

Замовляйте свабування свердловини - це найефективніший метод реанімацій свердловин.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description