Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Досвід понад 10 років

image

Виконання за 1 день

image

Фіксована вартість

image

Комплексність рішень

Вартість послуг
Пластикова ємність
img
від 3 000 грн
Замовити
Бетонування основи
img
від 2 000 грн
Замовити
Монтаж ємності
img
від 5 000 грн
Замовити
Траншея
img
від 150 грн/пог.м
Замовити

Компанія Aquamen виконує монтаж пластикового септика в Києві та Київській області. Ми працюємо більше 10 років, у команді – досвідчені фахівці. Завжди дотримуємося встановлених термінів, складаємо детальний кошторис, де відображаємо усі витрати – вам не потрібно буде нічого доплачувати потім. Видаємо гарантію на роботу.

Чому встановлення пластикових септиків – гарне рішення?

Відведення рідких стоків стає справжньою проблемою для власників приватних будинків, не підключених до централізованої мережі. У такому випадку необхідне облаштування відокремленої каналізації. Замість звичайної вигрібної ями, яка підходить лише для туалету, використовують технологічне обладнання з бетонних кілець або пластику. 

Пластиковий септик – це спеціальна ємність, призначена для збору, очищення та відведення рідких побутових стоків. Визначимо декілька основних переваг таких конструкцій:

 • Резервуарам з пластику властива повна герметичність.
 • Вони легкі, їх простіше транспортувати та встановлювати. Спеціальна техніка необхідна лише для риття котловану.
 • На пластиковий септик ціна нижча, ніж на бетонний чи біосептик.
 • Цим підземним спорудам не страшна корозія, вони не тріскаються, хімічно інертні та безпечні для навколишнього середовища.
 • Ними можна користуватися весь рік, їх не треба консервувати взимку.
 • Дозволяється монтувати пластикові септики для дому у місцевості з високим заляганням ґрунтових вод – для них не потрібна велика глибина.

Пластикові ємності виготовляються з поліетилену низького тиску, поліпропілену або склопластику. Останній варіант використовується переважно для водовідведення у промисловості.

Пластикові септики для приватного будинку чи дачі складаються з кількох камер. У першій тверді частки осідають на дно, у другій відбувається очищення рідини за допомогою мікроорганізмів (можливе використання спеціальних фільтрів). Також у системі можуть бути передбачені насосні та дренажні пластикові колодязі, фільтраційне поле.

Переваги і недоліки

Абсолютна герметичність

Безпека для природи і людини (грунт залишається чистим)

Незалежність від електроживлення

Можливість підібрати будь-який, зручний для господарів, обсяг

Невелика вага - заготовку для септика можна без проблем підняти і встановити

Стійкість матеріалу до агресивних середовищ і корозії

Простота монтажу (стінки ємності легко пропиляти для підключення труб)

Невисока вартість

До недоліків господарі відносять:
 • Ймовірність спливання ємності в періоди весняного водопілля
 • Небезпека здавлювання, деформації та появи тріщин в зимовий період при замерзанні грунту
 • Необхідність регулярного проведення асенізаційних заходів
 • Появу неприємного запаху - відходи розкладаються в процесі природного гниття
Встановлення пластикового септику рекомендовано
img
img
img
img
img
Натисніть на зображення для збільшення
 • Якщо в будинку утворюється мало стоків
 • На маленькій ділянці, де немає місця для розміщення грунтових очисних споруд
 • У місцях з високим рівнем грунтових вод або на ділянках з водонепроникним грунтом
Розрахунок необхідного обсягу септика

У накопичувальному септику рекомендується збирати і зберігати стоки на протязі не більше 10 - 14 днів.

При більш тривалому зберіганні, в результаті ферментації забруднень, збільшується кількість і щільність осаду на дні септика - осад з працею відкачується асенізаційної машиною і поступово накопичується, зменшуючи корисний об'єм септика.

Кількість стоків в будинках з водопроводом, санвузлами і гарячою водою рекомендується приймати рівним 150 - 250 літрів на людину на добу.

Наприклад, якщо:
кількість жителів в будинку 4 чол;

кількість стоків на добу на одну людину 200 л / чол * добу;
періодичність відкачування стоків з септика кожні 10-12 днів;

тоді, корисний об'єм септика, що заповнюється стоками, дорівнює: V = 4 чол. х 200 л / чол * добу х 12 діб = 9600 літрів або 9,6 м3 .

Корисний або експлуатаційний обсяг септика - це обсяг, що заповнюється стоками, від дна до рівня нижнього краю труби, що підводить.

 

img
img
img
img

Як відбувається монтаж пластикового септика?

Спочатку наші фахівці аналізують місцевість, вивчають рівень залягання підземних вод, визначають тип ґрунту, проводять заміри та розрахунки для розміщення конструкції. Далі ми розробляємо проект, згідно з яким діємо. 

 • Обираємо місце для монтажу, керуючись санітарними правилами та залишаючи простір для під’їзду асенізатора.
 • Риємо котлован визначеної завчасно глибини.
 • Укладаємо на дно ями подушку з бетону. Це необхідна умова, щоб пластикові септики для каналізації не зсунулися та не виштовхнулися під тиском ґрунту чи води навесні.
 • Встановлюємо конструкцію на фіксуємо її до бетону.
 • Заповнюємо ємність певною кількістю води, щоб уникнути деформацій конструкції під час робочого навантаження.
 • Монтуємо інше устаткування (наприклад, люки), засипаємо яму ґрунтом, вирівнюємо поверхню, проводимо перевірку та здаємо роботу.

Наша компанія проводить продаж пластикових септиків для каналізації та установку, ціна послуг залежить від складності, особливостей місцевості, об’єму резервуару тощо. Для консультації та розрахунку остаточної вартості звертайтеся до менеджерів Aquamen за телефоном або електронною адресою.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description