Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

4 простих кроки до Вашої свердловини
Заявка
1 Заявка
Ви телефонуєте нам за номером 066-848-04-33,або ж лишаєте заявку на сайті
Розрахунок вартості
2 Розрахунок вартості
Наш спеціаліст виїжджає на місце буріння, рекомендує водоносний горизонт, складає детальний кошторис і відправляє Вам на погодження. Після погодження підписуємо договір та починаємо працювати
Буріння
3 Буріння

В роботу входить:

 • • буріння
 • • монтаж фільтра та колони
 • • обсипка кварцовим піском
 • • прокачування до візуально чистої води
Оплата і гарантії
4 Оплата і гарантії

Після буріння ми:

 • • виміряємо при Вас глибину
 • • підписуємо Акт прийому-передачі
 • • проводимо розрахунок
 • • видаємо паспорт та гарантію на свердловину
1 метра буріння
Труба
ПЕ ⌀50мм
Труба<br> ПЕ ⌀50мм
Пластикова труба
нПВХ 125мм

Пластикова труба<br>нПВХ 125мм

Буріння в дві колони
Буріння в дві колони
Буріння під геотермальні зонди
Буріння під геотермальні зонди
В загальну вартість входить
Доставка техніки на місце буріння+буріння

Доставка техніки на місце буріння+буріння

Обсадні труби+кварцова обсипка

Обсадні труби+кварцова обсипка

Прокачка до візуально чистої води

Прокачка до візуально чистої води

Аналіз води та гарантії

Аналіз води та гарантії

Компанія Aquamen пропонує буріння свердловин в Києві та Київській області. Ми працюємо понад 12 років, наші фахівці – це бурові майстри та бригадири з 15-20-річним досвідом. Маємо власний автопарк професійної важкої та легкої техніки, а також додаткове обладнання. Співпрацюємо з приватними та корпоративними клієнтами, суворо дотримуємося встановлених правил та нормативів.

Чому 90 людей зі 100, що до нас звернулися,стають нашими клієнтами
Понад 10 років досвіду
Понад 10 років досвіду

За цей час нами пробурено понад 50 кілометрів

Свердловина «під ключ»
Свердловина «під ключ»

Ми досконало знаємо геологічні особливості кожного населеного пункту Київської області

Власний парк техніки
Власний парк техніки

В нас свій парк техніки з велико- та малогабаритних бурових установок

Без передоплати
Без передоплати

Ми впевнені в якості наших робіт та кваліфікації працівників, тому ми не хвилюємось за результат і готові працювати без передоплати. Ви платите по факту виконаних робіт

Без зміни ціни
Без зміни ціни

Ми чітко дотримуємося кошторису, затвердженого до початку робіт. Гарантуємо!

Виконуємо все вчасно
Виконуємо все вчасно

Ми цінуємо Ваш час, тому максимально дотримуємось поставлених часових рамок

Кращі обсадні труби
Кращі обсадні труби

Нами використовуються лише сертифіковані труби НПВХ (Броварський завод пластмас та VALROM)

Договір Паспорт
Договір Паспорт

Ми впевнені в якості наших робіт та кваліфікації працівників, тому ми не хвилюємось за результат і готові працювати без передоплати. Ви платите по факту виконаних робіт

Бурові роботи в Києві і Київській області: які послуги ми надаємо?

Наша команда виконує різні роботи, пов’язані з бурінням, – від облаштування джерела питного водопостачання до розвідувальних свердловин. Що саме ми можемо запропонувати:

 • Буріння малогабаритною установкою. Підходить у випадку малої площі чи щільного розташування споруд на ділянці. Виконується мобільним буром, котрому необхідно всього до 5 м2 вільного простору. Техніка швидко монтується, для її обслуговування потрібна невелика кількість фахівців. Зробити свердловину міні-буром можна навіть у підвальному приміщенні.
 • Буріння свердловин на воду великогабаритною установкою. Можна бурити на більшу глибину, в одну чи дві колони, проте для такої техніки потрібно багато місця. Зазвичай цей метод використовується до спорудження будинку на ділянці, щоб машина могла вільно пересуватися.
 • Облаштування промислових свердловин. Від звичайних вони відрізняються збільшеним діаметром, глибиною (до 600 м), методами, термінами технічного обслуговування, продуктивністю та ін. У цьому випадку використовуються спеціальні бурові установки, ціна послуги дещо вища.
 • Буріння свердловини для стовпчастого фундаменту. Використовується під час будівництва на нестандартному рельєфі, при проблемному ґрунті. У цьому випадку свердловини буряться, щоб залити бетон безпосередньо у них або забити готові залізобетонні опори.
 • Облаштування скважин для теплових насосів. Геотермальне насосне обладнання здатне забезпечити теплом та гарячою водою приватні будинки, фермерські та громадські споруди. Такий спосіб опалення економічний та ефективний, оскільки ґрунтується на використанні тепла землі.
 • Водопониження. Під час будівництва різних об’єктів іноді заважає занадто високий рівень ґрунтових вод. Для його зниження найчастіше використовують саме свердловини, які облаштовують насосами. Вода таким чином відкачується та потрапляє у каналізаційні системи.
 • Розвідувальне буріння. Застосовується при розробленні родовищ нафти та газу, геологорозвідувальних роботах тощо. Під час промислового буріння використовується великогабаритна техніка.

На кожну свердловину ми видаємо паспорт та гарантію, додатково можемо облаштувати її насосом, провести водопровід до будинку тощо. У нас також можна замовити чистку та інші роботи з обслуговування свердловини.

Що потрібно знати при визначенні з водоносним горизонтом
Конструкція свердловини в одну колону (верховодка, «полтава». «бучак»)
Конструкція свердловини в одну колону (верховодка, «полтава». «бучак»)

Верхні грунтові води "верховодка"

Глибина залягання - від 1,5 до 15м, запаси їх залежать від кількості вологи, яка випадає у вигляді дощів та снігів (на сьогоднішній день відслідковується тенденція до падіння об"ємів у цьому прошарку). Плюсами буріння на "верховодку" є ціна і дешевизна в облаштуванні, але значним мінусом є якість води, яка забруднюється з тими ж дощами, які наповнюють її всіма нечистотами з поверхні землі та каналізації.

Полтавський горизонт

залягає на глибині 20м-60м, розміщений майже на всій території правобережжя Київської області. Даний горизонт може давати дебіт до 3м.куб./год., по якості має перевищення по залізу, в деяких регіонах - по нітратам. Полтавський горизонт є одним з найпопулярніших в Київській області. В деяких населених пунктах хімічний аналіз кращий за бучацький горизонт.

Бучацький водоносний горизонт "бучак"

горизонт залягає по всій Київській області на глибині 30м-110м, перекритий мергеливими глинами, які забезпечують захист від потрапляння в нього забруднень з поверхневих шарів (каналізація, гербіциди, пестициди і т.д.). Єдиним недоліком бучацького горизонту, в деяких районах, є перевищення по залізу в 2-3 рази від норми. Даний горизон є найбільш використовуваним, оскільки його запаси є значними і при необхідності можна отримати до 7м.куб./год дебіт. Є оптимальним по ціні-якості.

Конструкція свердловини в дві колони (сеноман)
Конструкція свердловини в дві колони (сеноман)

Сеноманський водоносний горизонт "сеноман"

горизонт, який розміщений на всій території київської області з заляганням від 50м до 170м. Більшість місцевих бюветів пробурено саме на сеноман. Дебіт свердловини може сягати 20м.куб./год. Має гарний хімічний склад,що відповідає ДСТу (за деяким виключенням таких регіонів як Осокорки, Конча-Заспа, Рудики, Проців,і т.д.). Особливістю даного горизонту являється необхідність буріння в дві колони (труби), де перша колона перекриває верхні шари, а друга - водозабірна.

Водоносні горизонти Київської області

Якщо вам потрібно пробурити свердловину на воду, не зайвим буде знати, який горизонт у вашій місцевості. Виділяють п’ять основних, які використовують частіше за все:

 • Полтавський. Поширений, наприклад, у південно-західній частині Києва. Глибина – до 40 м, вода може мати не дуже приємний запах, є перевищення норми деяких мікроелементів. Ґрунт середньозернистий, бувають дрібнозернисті включення. Процес буріння здійснюється без цементації, в одну колону. Якщо у вашій місцевості переважає дрібнозерниста фракція, пропонуємо трохи змінити конструкціюартезіанської свердловини. У такому випадку буріння проводимо збільшеним діаметром, також використовуємо вищі фільтри. Це необхідно, щоб знизити швидкість потоку води та не допустити абразивного впливу дрібної фракції на насос.
 • Харківський. Не дуже популярний горизонт, є всього у декількох районах міста, трохи глибший за попередній. Потужність невелика, проте води достатня кількість. Ґрунт складається переважно з крупнозернистого піску.
 • Бучацький. Глибина у середньому – до 85 м. Зазвичай застосовується буріння в одну колону, без цементації. Ґрунт середньозернистий, вода гарна за якістю. Ціна на буріння свердловин в Києві у межах цього горизонту невелика.
 • Сеноманський. Глибина – до 120 м, проте є місця до 350 м. Ґрунт – піски, глини. Вода високої якості, вона використовується навіть у бюветах. Для буріння потрібно дві колони та цементування.
 • Юрський. Глибина – у межах 280 м, вода насичена мінералами, повністю придатна до пиття. У цьому випадку потрібна конструкція з 3 колон та цементування.

Щодо технології буріння свердловин, ми використовуємо ударний, шнековий, роторний та ін. способи. Обираємо метод на основі аналізу місцевості, у залежності від типу ґрунту, глибини тощо.

Чи можна пробурити надійну свердловину самостійно?

Деякі володарі приватних будинків вважають, що можна викопати свердловину самотужки і заощадити таким чином. Проте для цього у будь-якому разі потрібне специфічне обладнання, якого зазвичай немає. Ніяких документів та гарантій на таку конструкцію ніхто не надає. До того ж ви витрачаєте свій час та сили на дії, які можна замовити у фахівців. А без знань та досвіду є ризик помилитися, що призведе до виходу техніки з ладу або низької якості свердловини.

Отже, найліпший варіант – звернутися до компанії, яка надає такі послуги багато років. Ми в Aquamen виконуємо буріння недорого та з гарантією, консультуємо щодо подальшої експлуатації свердловини та технічного обслуговування.

Вартість буріння свердловини в Києві та Київській області

На остаточну суму впливають різні фактори:

 • місце розташування майбутньої свердловини;
 • особливості ґрунту, від чого залежить складність робіт;
 • обрана технологія та обладнання;
 • глибина тощо.

Перед бурінням ми вивчаємо місцевість, у тому числі за власними картами. Потім формуємо кошторис і, якщо вас все влаштовує, починаємо роботу. Гарантуємо, що під час надання послуг ціна не зміниться, вам не доведеться нічого доплачувати.

Щоб замовити буріння свердловин під ключ у Києві та у межах Київської області, телефонуйте нам або пишіть у мессенджерах.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description