Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Досвід понад 10 років

image

Виконання за 1 день

image

Фіксована вартість

image

Комплексність рішень

Вартість послуг
Септик Схема №4
img
 • icon
  Об'єм септика: 1,4 куб.м.
 • icon
  Обслуговує чоловік: 1-2
 • icon
  Діаметр: 1 м
 • icon
  Глибина: 1,9 м
19 990 грн
Замовити Скачать смету
Септик Схема №5
img
 • icon
  Об'єм септика: 2,1 куб.м.
 • icon
  Обслуговує чоловік: 2-3
 • icon
  Діаметр: 1 м
 • icon
  Глибина: 2,8 м
24 990 грн
Замовити Скачать смету
Септик Схема №6
img
 • icon
  Об'єм септика: 2,8 куб.м.
 • icon
  Обслуговує чоловік: 3-4
 • icon
  Діаметр: 1 м
 • icon
  Глибина: 3,7 м
29 990 грн
Замовити Скачать смету
Септик Схема №10
img
 • icon
  Об'єм септика: 3,2 куб.м.
 • icon
  Обслуговує чоловік: 4-5
 • icon
  Діаметр: 1 м
 • icon
  Глибина: 1,9 м
29 730 грн
Замовити Скачать смету

Монтаж септика з бетонних кілець – одне з найпопулярніших рішень для утилізації рідких стоків у приватних домогосподарствах. Це проста за конструкцією та оптимальна з точки зору ціни та якості автономна каналізація, що стає у нагоді за відсутності підключення до централізованої мережі. Роботи з облаштування таких очисних споруд у Києві та області виконує компанія Aquamen. У нас працюють фахівці, які мають великий досвід у бурінні колодязів різних типів та їхньому облаштуванні.

З чого складається та як працює каналізація із залізобетонних кілець?

Основний матеріал, що використовується для облаштування колодязів, – залізобетонні (ЖБИ) кільця для каналізації. Уся система складається з послідовно з’єднаних накопичувальних резервуарів. Найчастіше їх два, рідше – один або три. Кожен з них облаштовується люком. 

Бетонні септики мають такі основні компоненти:

 • Накопичувальний колодязь. Він безпосередньо підключений до внутрішньої каналізації, саме сюди стоки потрапляють у першу чергу. У нього є бетонне дно, куди опускаються тверді частки. Рідка речовина бродить та перетікає у наступний резервуар.
 • Другий колодязь призначений для фільтрації та очищення стоків.
 • Третя ємність – це дренажний резервуар, у якому немає бетонованого дна. Замість нього – подушка зі щебеню. Там відбувається ще один етап очищення стоків, після чого вони навіть можуть використовуватися для господарських потреб, наприклад, поливу рослин.

Установка каналізаційних кілець – набагато кращий варіант за звичайну вигрібну яму. Хоча такий септик також потребує очистки, відкачування необхідне рідше. Він також дешевший за біосептик, тому є оптимальним рішенням для комфортного проживання або сезонного перебування у будинку. 

Етапи робіт
Aquamen
1
Побудова схеми і обчислення кубатури ємності очисної споруди
2
Підбір місця постановки резервуарів
3
Виїмка землі під котлован
4
Висипка 30 см-50 см щебеня на дно дренажного колодязя
5
Монтаж геотекстилю на стінки дренажного колодця
6
Встановлення бетонних конструкцій і під'єднання трубопроводу каналізації
7
Надання септика водонепроникних властивостей і цементування швів
8
Закриття споруди і закидання землею котлованів, де воно розміщується
9
Перевірка нахилу магістралей, здача робіт

Установка каналізації з бетонних кілець у Києві та області: правила, яких ми дотримуємося

Облаштовуючи септики з кілець «під ключ», необхідно дотримуватися певних правил, щоб конструкція прослужила досить довго та була справною. Ми використовуємо бетонні кільця під каналізацію з пазо-гребневим з’єднанням. Воно забезпечує герметичність та надійну фіксацію, попереджає горизонтальний зсув. Окрім цього, під час встановлення септиків з бетонних кілець прокладаємо бентонітовий шнур між стиками. При намоканні вони збільшуються у об’ємі, завдяки чому заповнюють усі пустоти. Тому на конструкцію не впливають підземні води. На труби, якими з’єднані колодязі, монтується гумова манжета – це також необхідно для герметичності. 

Інші вимоги, яким повинна відповідати каналізація з бетонних кілець «під ключ»:

 • Мінімальна відстань від септика до будинку – 5 м. Вона може сягати 20 м.
 • До криниці (джерела питної води) має бути не менш, ніж 50 м.
 • Вигрібна яма з бетонних кілець «під ключ» має облаштовуватися так, щоб до неї зберігався зручний під’їзд для техніки, яка буде відкачувати тверді частки.
 • Необхідно обов’язково враховувати глибину залягання ґрунтових вод: стоки не мають їх забруднювати, а вони не повинні порушувати герметичність очисної споруди.

Монтаж залізобетонних кілець відбувається швидко – на це потрібен всього день. Перед цим наші фахівці досліджують місцевість, встановлюють рівень ґрунтових вод, визначають ділянку для облаштування септика. 

Переваги септика з бетонних кілець
img
img
img
Натисніть на зображення для збільшення
 • Простота експлуатації.
 • Автономність (не залежить від електрики).
 • Надійність конструкції.
 • Тривалий термін експлуатації.
 • Можливість побудувати септик будь-якого об’єму.
 • Стійкість до тиску грунтових вод.
img
img
Натисніть на зображення для збільшення
Визначення типу септика

Визначившись з загальним об’ємом свого септика, вам потрібно зрозуміти, що за конструкцію ви будете використовувати:

Вигрібну яму (2,3-5 шт кілець в одну яму). Це найдешевший варіант, де всі кільця поміщаються в одну яму, без переливів і дренажів. Даний варіант є найдешевшим і найменш ефективним. Через 2-5 роки (на супіску і глині 1-2 роки) всі стінки і дно кілець покриваються плівкою з жиру і миючих засобів, що призводить до повної герметизації ями, тобто стоки не будуть йти в грунт і ви постійно викачуватимете їх з ями, доки не добудуєте ще один дренажний колодязь. Вигрібна яма це по перше-дешеве, але екологічно небезпечне вирішення питання каналізації, по друге-рано чи пізно з неї потрібно буде робити септик.

Септик двох камерний. В основі роботи цієї будови лежить простий механізм, коли в перший ізольований "колодязь" з дому по каналізаційній трубі, покладеної під невеликим ухилом, надходить брудна вода з туалету і кухні, поступово заповнюючи шахту. Далі починається робота спеціальних бактерій, які можна спеціально змивати в каналізацію з дому, або додавати безпосередньо. Вони розщеплюють тверді частинки на дрібні зважені речовини, перетворюючи їх в мул. Далі, як тільки перший колодязь буде заповнений, по трубі, розташованій у верхній частині, вода почне надходити в дренажну яму. Так як практично всі дрібні частинки важчі за воду, перетікати буде тільки вода, а решта буде осідати на дно, де триває робота бактерій. В дренажному колодці стоки через щебінь та перфорацію в стінка поступатимуть в грунт.

Септик з трьох камер. Даний тип є покращеною версією двох камерного септика, де другий колодязь, як і перший, герметичний. Стоки, перетікаючи в другу камеру ще раз відстоюються і, майже, очищена вода поступає в третій-дренажний колодязь, де через дно і перфорацію в стінках виходить в грунт. Даний септик є найбільш екологічно безпечним.

Важливі моменти, на яких наголошує Aquamen
icon 1

Якщо дозволяє бюджет-робіть септик, не економте, роблячи вигрібну яму

icon 2

Уважно порівнюйте пропозиції, часто пропонують два колодці з переливом, без дренажу через щебінь та без бокової обсипки щебнем з перфорацією стінок

icon 3

При використанні щебня обов’язково використовуйте голкопробивний геотекстиль щільністю 150-200, він не даватиме грунту засмічувати щебінь, що на роки збільшить довговічність ситеми

icon 4

Робіть вихід з будівлі на глибині 30-50см від майбутнього «нуля», щоб труба заходила не глибоко в першу камеру

icon 5

Дно першої камери має бути глухим (чи бетонованим)

icon 6

Геотекстиль слати лише з боків ями і зверху, під щебінь геотекстиль не кладіть

icon 7

Використовуйте люки з простими замками, щоб дитина не могла відкрити люк

icon 8

При перфорації кілець потрібно використовувати бур 10-16 мм, не більше 10 отворів на 1 кв.м, оскільки послаблені густою перфорацією кільця можуть «скластися»

Монтаж септика з бетонних кілець: ціна у Києві

Попередні суми вказані на нашій сторінці. Взагалі на встановлення бетонних кілець ціна залежить від об’єму септика, кількості колодязів, властивостей ґрунту, складності робіт, глибини розташування комунікацій тощо. Також має значення, чи є на вашій ділянці ризик підтоплення, наприклад, навесні.

Щоб дізнатися остаточну суму та замовити монтаж кілець для каналізації, телефонуйте нам або пишіть на електронну адресу.

Наші роботи
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description