Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

image

Досвід понад 10 років

image

Глибина робіт до 100 м

image

Робота в складних умовах

image

Гарантия результата

Вартість послуг
На основі оголовка
img
від 10000 грн
Замовити
На основі бетонніх кілець
img
від 18000 грн
Замовити
Монтаж свердловинного насоса
img
від 25000 грн
Замовити

Добуритися до водоносного шару – лише перший крок до організації незалежного водопостачання у приватному будинку. Наступний та дуже важливий етап – облаштування свердловини. Тут мається на увазі підбір та монтаж необхідного обладнання, виконання пусконалагодження та інших робіт для повноцінного функціонування скважини. Замовити такі послуги у Києві та Київській області можна в компанії Aquamen. Ми виконуємо буріння, встановлення потрібних пристроїв та підключення артезіанських свердловин, організовуємо систему водопроводу у приватних міських та заміських будинках, на підприємствах.

Що необхідно для облаштування свердловини? 

Загалом монтаж свердловини – це організація цілого комплексу устаткування для водопостачання, що складається з багатьох елементів. Основні з них:

  • Насос. Він необхідний для відкачування рідини з глибини та подачі її до споживачів. Важливо, щоб його потужність була такою ж або нижче за продуктивність свердловини, інакше устаткування вийде з ладу. Навіть якщо буріння виконували не ми, наші фахівці підберуть насос для облаштування артезіанської свердловини, керуючись даними у її технічному паспорті.
  • Набірні залізобетонні кільця або кесон. Конструкції монтуються у приямку та використовуються для розміщення обладнання. Кесони (готові пластикові чи металеві ємності) менш популярні, ніж кільця. Вони повністю герметичні, добре захищають устаткування, що знаходиться всередині, від зовнішнього впливу, але мають високу вартість. Бетонні кільця є поєднанням ціни та якості.
  • Адаптери. Під час облаштування свердловини на воду вони можуть бути використані для підключення будинку до водопостачання.
  • Гідробаки. Ємності, призначені для накопичення певної кількості води та коректної роботи системи.

Також під час монтажу свердловини встановлюємо техніку для управління насосом. Це реле, манометри тощо. Крім цього, у процесі використовуємо надійні пластикові труби, антивібраційні шланги, зворотні клапани, крани та інші необхідні компоненти. 

img
img
img
img

Як виконується монтаж водопостачання зі свердловини?

Перш за все наші співробітники консультують вас щодо роботи, разом з вами ми узгоджуємо всі деталі та укладаємо угоду, кошторис, куди записуємо витрати. Обов’язково оглядаємо місцевість, щоб вибрати ділянку для розміщення свердловини (якщо її треба бурити) та устаткування. Завітаємо у зручний для вас час, вам не потрібно їхати до нашого офісу. 

Облаштування свердловини під ключ відбувається наступним чином

icon 1 1

Вибір насоса

Встановлюємо техніку, яка за характеристиками відповідає свердловині, дотримуємося всіх правил.
icon 2 2

Монтаж насоса

Цей процес має проводитися лише досвідченими працівниками. Якщо цього не зробити, то обладнання може незабаром вийти з ладу і припиниться вся робота системи водопостачання будинку.
icon 3 3

Прокладання трубопроводу

Він веде від свердловини до будинку. Труби укладаємо на глибині нижче рівня промерзання ґрунту.
icon 4 4

Монтаж кесона (приямка)

Цей варіант оптимальним, т.я. пристрій не тільки забезпечить повну герметичність джерела води, але і зможе зберегти обладнання, що знаходиться всередині нього, та заощадити простір у будинку.
icon 5 5

Установка гідробака

Це обладнання встановлюється всередині кесона чи в окремому приміщенні. Гідроакумулятор необхідний для стабільного тиску в системі водопостачання.
icon 6 6

Монтаж автоматики для керування насосом

Підключаються основні контрольно-вимірювальні пристрої (манометр, реле тиску тощо).
icon 7 7

Тестовий запуск системи

Проводиться перевірка працездатності усіх вузлів.

Ми виконуємо облаштування свердловини (Київ та область) за будь-якої глибини водоносного шару. Після завершення роботи готуємо для вас пакет необхідних документів: паспорт технічної споруди, сертифікат, гарантійний талон та ін. Обов’язково прибираємо за собою сміття. Виконуємо сервісне обслуговування, проводимо аналіз якості води.

Облаштування свердловини: ціна

banner
banner banner

Остаточна вартість залежить від багатьох факторів. Це залучена техніка, використані матеріали, обладнання, складність та обсяг робіт тощо. Ми завжди складаємо детальний кошторис та не відступаємо від вказаних у ньому даних. 

Щоб замовити монтаж свердловини на воду, зателефонуйте нам або заповніть онлайн-форму. Наш менеджер передзвонить вам для погодження всіх деталей.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description