Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

image

3 роки гарантії

Вартість послуг
Буріння свердловин
img
120 грн/м
Замовити
Заповнення та опресовка зонду
img
30 грн/м
Замовити
Монтаж (опуск) зонду
img
10 грн/м
Замовити
Монтаж колектору
img
10 грн/м
Замовити
Етапи роботи
1
img
Монтаж та демонтаж бурового агрегату
2
img
Влаштування циркуляційної системи
3
img
Буріння свердловин
4
img
Буріння свердловин
5
img
Заповнення геотермального зонду
6
img
Опуск геотермального зонду
7
img
Монтаж колектору
8
img
Здача робіт

Використання геотермальних теплових насосів – ефективна альтернатива звичайним методам автономного опалення. Це більш екологічний та економний спосіб обігріву приватних приміщень, а також підприємств, фабрик, промислових об’єктів. Для організації такого опалення необхідне буріння свердловин під теплові насоси. Наша компанія виконує роботи на професійному рівні. Працюємо з 2009 року, усі наші фахівці мають багаторічний досвід. Видаємо гарантію тривалістю 36 місяців.

Що таке геотермальне буріння та опалення?

Геотермальна система опалення ґрунтується на використанні природного тепла землі. Справа в тому, що температура на глибині нижче рівня промерзання ґрунту стала і дорівнює у середньому +7°С. Тепловий насос у цьому випадку функціонує як холодильник чи кондиціонер. Взимку він забирає тепло з ґрунту та віддає його для обігріву приміщення, а влітку навпаки – відводить тепло з будинку у землю.

Уся система опалення складається умовно з трьох частин:

 • Зовнішня – це геотермальні зонди, що являють собою труби, всередині яких циркулює теплоносій. Саме для цього і потрібне буріння скважин.
 • Внутрішня – це труби, радіатори та інше обладнання, що знаходиться безпосередньо у будинку або підводить тепло до нього.
 • Тепловий насос – забезпечує передачу тепла від зовнішнього до внутрішнього контуру.

Буріння геотермальних свердловин та подальша установка теплових насосів має такі переваги:

 • зниження витрат на опалення;
 • високий рівень тепловіддачі;
 • екологічність – немає необхідності у паливі, отже, відсутні шкідливі викиди;
 • можливість вмикати та вимикати насос за потреби, що актуально для дачних поселень;
 • стабільне функціонування системи.

Ми в Aquamen виконуємо буріння свердловин під теплові насоси в Києві та області малогабаритною, але потужною буровою установкою. Для неї необхідна невелика кількість вільного місця, вона працює на дизельному паливі, тому немає залежності від електромережі. За необхідності використовуємо велику установку. Технологія буріння залежить від типу ґрунту. Наприклад, з піском, глиною та іншими м’якими або сипучими породами проблем не виникає, а для кам’янистих ґрунтів зазвичай потрібен компресор, щоб застосувати пневмоударний метод.

Наш автопарк

Якщо для приватного водопостачання достатньо до 3-4 м3 / год, то буріння промислових артезіанських свердловин дозволить мати на добу до 10 000 кубометрів води, продуктивність промислового джерела до 100 м3 / год. Водозабірну конструкцію встановлюють на глибині до 600 метрів

Використовується обсадная колона до 600 мм, в залежності від особливостей ґрунтових вод і шарів, навіть буває не одна.

Термін експлуатації 70-80 років.

Однак у зв'язку з більшою потребою заводу або фабрики в рідини, потрібно більш потужне насосне обладнання. Бурити потрібно тільки в водоносний горизонт достатнього обсягу. Для того і проводяться попередні інженерні, геодезичні дослідження.

Єдиного тарифу тут бути не може, адже кожен об'єкт має свої особливості. Враховується глибина і складність проникнення, кількість обсадних труб, дальність доставки техніки та інше.

img
img
img
img
Особливості промислових свердловин Високопродуктивна (Високодебітні) або промислова свердловина на воду - це свердловина, яка відрізняється від звичайних свердловин:

Більш ефективне використання території

Відсутність потреби у паливі

Надійність та довговічність

Значну ефективність на кожен кіловат електроенергії можна отримати близько 4 кВт енергії на виході

Стійкість та безпека роботи

Відсутність викидів шкідливих речовин, екологічна безпека

Як відбувається буріння під теплові насоси?

Перш за все наші фахівці аналізують ґрунт, місцевість, потреби споживачів, на основі чого обирають глибину буріння та обладнання. Загальний алгоритм дій наступний:

 • Формування свердловини під тепловий насос. Відбувається так же само, як і у випадку з водою.
 • Монтаж труб, якими циркулюватиме теплоносій. Ми використовуємо пластикові труби, термін служби яких – кілька десятиліть.
 • Тампонування свердловини розчином бетоніту чи іншим, який не перешкоджає теплообміну. Це необхідно, щоб захистити труби від механічного впливу ґрунту. Далі відбувається відкачування повітря для нормального теплозйому.
 • Монтаж іншого обладнання, остаточне облаштування та здача роботи.

Метраж буріння розраховується на основі потужності насосу, тепловіддачі з 1 м землі та теплових втрат. Глибина свердловини залежить від багатьох факторів, серед яких: вільна територія для розташування, площа приміщення, що потрібно обігріти, рівень ґрунтових вод тощо. Це впливає також на вартість буріння під теплові насоси. Якщо територія відносно велика, буває краще пробурити кілька неглибоких свердловин замість однієї глибокої. У такому випадку вони розташовуються за 4-5 м одна від одної. 

Наші фахівці заздалегідь виконують усі розрахунки і обирають варіант, який є оптимальним у вашій ситуації. 

Ціна на буріння під теплові насоси у Києві та Київській області

Остаточна сума залежить від:

 • типу ґрунту (це впливає на складність та терміни робіт);
 • матеріалу труб;
 • глибини буріння, метражу, кількості свердловин;
 • додаткових послуг з облаштування тощо.

Після одержання вашої заявки ми виїжджаємо на об’єкт, щоб проаналізувати ситуацію та скласти кошторис. Якщо вас все влаштовує, підписуємо договір та стаємо до роботи. Ціна протягом надання послуги не змінюється, не потрібно нічого доплачувати. 

Щоб замовити буріння свердловин під теплові насоси в Києві та області, заповніть онлайн-форму, напишіть нам у мессенджері або зателефонуйте.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description