Товар від виробника
Досвід 10 років
Гарантія 24 місяці
Монтаж локальних очисних споруд (ЛОС) – одна з послуг, які надає компанія Aquamen. У нас великий досвід у виконанні таких робіт, працюють кваліфіковані фахівці. Ми використовуємо сучасну спецтехніку та новітні технології у будівельному процесі, облаштовуємо зливові очисні споруди відповідно до усіх діючих санітарних та законодавчих вимог.
Локальні очисні споруди призначені для відведення стічних вод у приватному, комерційному, промисловому секторах. Вони здатні обробляти велику кількість рідини і розраховані на значні навантаження. Використовуються такі очисні споруди для дачі, заміського будинку з постійним проживанням, баз відпочинку, торгівельних центрів, АЗС та ін.
Зливові очисні споруди складаються з трьох основних частин:
Окрім цього, система доповнюється пісковловлювачем, завдяки якому тверді частки опускаються на дно. За необхідності проводиться встановлення сепараторів нафтопродуктів, жировловлювачів, спеціальних фільтрів для більш якісного очищення стоків.
Будівництво очисних споруд – необхідність, визначена законодавчо, оскільки скидання неочищених вод заборонено. До переваг сучасних ЛОС відносять:
Об’єм та тип споруд для облаштування каналізації визначається в залежності від потреб, кількості користувачів.
Порівняно невеликі габарити обладнання
Для проведення земляних робіт не потрібні значні трудовитрати
Якісне очищення стоків
Висока ефективність роботи
Простий процес технічного обслуговування
Можливість використання повторно очищених стічних вод
Пристрій може бути змонтовано в зручному для експлуатації місці
На першому етапі стоки з дому по каналізаційних трубах надходять в першу камеру автономної каналізації, звану приймальню. Обсяг такої ємності в середньому становить 3 кубометра. Тут, як і в септику, відбувається відстоювання великих часток, а також відділення жирових частинок за допомогою спеціальних жироуловлювачів.
На наступному етапі вода самопливом надходить в наступну камеру, об'ємом, рівним половині першої камери. Дану ємність називають аеротенків, так як тут відбувається насичення стоків киснем. Відбувається це за допомогою повітряного компресора, який через шланги нагнітає знизу в камеру повітря, насичене киснем, одночасно перемішуючи завдяки безлічі бульбашок, що піднімаються вгору.
При накопиченні в аеротенках граничної кількості відпрацьованого мулу, система автоматично перекачує його в спеціальний відстійник, з якого його витягують і використовують для господарських потреб.
У цій же камері поселяють колонії бактерій, які поступово перетворюють дрібнодисперсну суспензію в активний мул, поїдаючи її і перетворюючи в досить великі пластівці, які за рахунок своєї ваги можуть осідати на дно. Висока активність таких бактерій обумовлена постійним припливом кисню в аеротенк.
Після вторинного відстійника, вже досить очищена вода надходить в наступну ємність, вступаючи в контакт з хлоро вмісним препаратом. Тут відбувається остаточна дезінфекція стоків і їх доочищення. На цьому етапі вода очищається до 98%, починаючи відповідати санітарним нормам.
Перелив в спеціальний накопичувальний колодязь, звідки вода відкачуватиметься насосом або використовуватиметься для господарських потреб. Такий спосіб використовується при високому рівні залягання грунтових вод або при потребі в технічній воді для поливання городу
Перелив в дренажний колодязь, де вода буде йти в грунт. Такий спосіб можливий при наявності на ділянці піщаного або суглинистого грунту. Плюсом тут є відсутність необхідності в відкачування стоків.
Організація поля аерації. Такий спосіб так само застосовується при низькому рівні залягання грунтових вод. Плюсом полів аерації є додаткове добриво грунту в місці скиду очищених вод.
Перш за все наші фахівці проводять дослідження на місцевості, вивчають тип ґрунту, прогнозований об’єм стоків, інші гідрогеологічні параметри. На основі цієї інформації розробляють проектну документацію. Загалом план робіт виглядає наступним чином:
Окрім господарських потреб, ЛОС забезпечує нормальний рівень вологості ґрунту за рахунок відведення води, що попереджає загнивання рослинності. Ще одна перевага їх використання – захист підвальних приміщень, цоколів та фундаментів від підтоплень, утворення плісняви.
Є два розповсюджених способи очищення, що використовуються у локальних очисних спорудах. Перший – механічний. Тверді та більш важкі частинки під дією сили гравітації опускаються на дно та не потрапляють до наступних резервуарів, не засмічують труби. Другий – фізико-хімічний, він базується на додаванні спеціальних речовин, що спричиняють на прискорюють розчинення певних частинок.
На очисні споруди для приватного будинку ціна залежить від типу конструкції, складності робіт, об’єму резервуарів тощо. Попередня вартість вказана на сайті, а остаточну суму назвуть наші фахівці після досліджень та складання кошторису. Телефонуйте нам або пишіть на електронну адресу, щоб замовити послугу.
В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.
Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.
При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.
Буріння виконувалось за один день.
Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".
Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.