Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

pic_14

Товар від виробника

pic_17

Досвід 10 років

pic_10

Гарантія 24 місяці

Монтаж локальних очисних споруд (ЛОС) – одна з послуг, які надає компанія Aquamen. У нас великий досвід у виконанні таких робіт, працюють кваліфіковані фахівці. Ми використовуємо сучасну спецтехніку та новітні технології у будівельному процесі, облаштовуємо зливові очисні споруди відповідно до усіх діючих санітарних та законодавчих вимог.

Ціни
Біосептик
pic_252
від 28 000 грн
Замовити
Монтаж для септика
pic_253
від 10 000 грн
Замовити
Дренажна система
pic_250
від 50 000 грн
Замовити
Траншея
pic_251
від 90 000 грн/пог.м
Замовити

Що таке ЛОС, з чого складається та де використовується?

Локальні очисні споруди призначені для відведення стічних вод у приватному, комерційному, промисловому секторах. Вони здатні обробляти велику кількість рідини і розраховані на значні навантаження. Використовуються такі очисні споруди для дачі, заміського будинку з постійним проживанням, баз відпочинку, торгівельних центрів, АЗС та ін.

Зливові очисні споруди складаються з трьох основних частин:

 • Розподільчі колодязі – резервуари, куди потрапляють стоки у першу чергу.
 • Колектори – ємності, куди рідина переходить потім.
 • Труби каналізації – потрібні для з’єднання обох частин між собою.

Окрім цього, система доповнюється пісковловлювачем, завдяки якому тверді частки опускаються на дно. За необхідності проводиться встановлення сепараторів нафтопродуктів, жировловлювачів, спеціальних фільтрів для більш якісного очищення стоків.

Будівництво очисних споруд – необхідність, визначена законодавчо, оскільки скидання неочищених вод заборонено. До переваг сучасних ЛОС відносять:

 • компактність – можна розмістити навіть на невеликій площі;
 • довговічність – конструкції виготовляються з надійних та міцних матеріалів, які не бояться корозії;
 • модульність – за потреби можна розширювати чи оновлювати систему без повного демонтажу;
 • висока ступінь очищення – сягає 95% та вище.

Об’єм та тип споруд для облаштування каналізації визначається в залежності від потреб, кількості користувачів. 

Переваги ЛОС (локальних очисних споруд)
1

Порівняно невеликі габарити обладнання

2

Для проведення земляних робіт не потрібні значні трудовитрати

3

Якісне очищення стоків

4

Висока ефективність роботи

5

Простий процес технічного обслуговування

6

Можливість використання повторно очищених стічних вод

7

Пристрій може бути змонтовано в зручному для експлуатації місці

Принцип роботи ЛОС

На першому етапі стоки з дому по каналізаційних трубах надходять в першу камеру автономної каналізації, звану приймальню. Обсяг такої ємності в середньому становить 3 кубометра. Тут, як і в септику, відбувається відстоювання великих часток, а також відділення жирових частинок за допомогою спеціальних жироуловлювачів.

На наступному етапі вода самопливом надходить в наступну камеру, об'ємом, рівним половині першої камери. Дану ємність називають аеротенків, так як тут відбувається насичення стоків киснем. Відбувається це за допомогою повітряного компресора, який через шланги нагнітає знизу в камеру повітря, насичене киснем, одночасно перемішуючи завдяки безлічі бульбашок, що піднімаються вгору.

При накопиченні в аеротенках граничної кількості відпрацьованого мулу, система автоматично перекачує його в спеціальний відстійник, з якого його витягують і використовують для господарських потреб.

У цій же камері поселяють колонії бактерій, які поступово перетворюють дрібнодисперсну суспензію в активний мул, поїдаючи її і перетворюючи в досить великі пластівці, які за рахунок своєї ваги можуть осідати на дно. Висока активність таких бактерій обумовлена ​​постійним припливом кисню в аеротенк.

Після вторинного відстійника, вже досить очищена вода надходить в наступну ємність, вступаючи в контакт з хлоро вмісним препаратом. Тут відбувається остаточна дезінфекція стоків і їх доочищення. На цьому етапі вода очищається до 98%, починаючи відповідати санітарним нормам.

pic_262@2x
pic_263@2x
pic_264@2x
pic_265@2x
pic_266@2x
pic_267@2x
Видалення очищеної води з автономної каналізації може відбуватися кількома способами
pic_268@2x pic_269@2x pic_270@2x
pic_271@2x pic_272@2x

Перелив в спеціальний накопичувальний колодязь, звідки вода відкачуватиметься насосом або використовуватиметься для господарських потреб. Такий спосіб використовується при високому рівні залягання грунтових вод або при потребі в технічній воді для поливання городу

Перелив в дренажний колодязь, де вода буде йти в грунт. Такий спосіб можливий при наявності на ділянці піщаного або суглинистого грунту. Плюсом тут є відсутність необхідності в відкачування стоків.

Організація поля аерації. Такий спосіб так само застосовується при низькому рівні залягання грунтових вод. Плюсом полів аерації є додаткове добриво грунту в місці скиду очищених вод.

Схема роботи з нами
pic_254 Aquamen
1
Підбір септика
2
Підготовка ями під ЛОС
3
Доставка та установка ЛОС
4
Підведення труб з будинку
5
Підвід дренажних труб з ЛОС
6
Зворотне засипання ЛОС грунтом
7
Пуск та налагодження ЛОС
8
Здача робіт

Як виконується монтаж обладнання очисних споруд?

Перш за все наші фахівці проводять дослідження на місцевості, вивчають тип ґрунту, прогнозований об’єм стоків, інші гідрогеологічні параметри. На основі цієї інформації розробляють проектну документацію. Загалом план робіт виглядає наступним чином:

 • Риття котловану та траншей. Глибина залежить від параметрів конструкції та властивостей ґрунту. Дно трамбують, формують піщану подушку.
 • Розміщення резервуарів, укладання стічних труб, герметизація стиків, монтаж пісковідділювачів.
 • Установка оглядових колодязів.
 • Виконання інших робіт, перевірка системи на герметичність.
 • Вирівнювання ґрунту, завершення роботи та її здача замовнику.

Окрім господарських потреб, ЛОС забезпечує нормальний рівень вологості ґрунту за рахунок відведення води, що попереджає загнивання рослинності. Ще одна перевага їх використання – захист підвальних приміщень, цоколів та фундаментів від підтоплень, утворення плісняви. 

Є два розповсюджених способи очищення, що використовуються у локальних очисних спорудах. Перший – механічний. Тверді та більш важкі частинки під дією сили гравітації опускаються на дно та не потрапляють до наступних резервуарів, не засмічують труби. Другий – фізико-хімічний, він базується на додаванні спеціальних речовин, що спричиняють на прискорюють розчинення певних частинок. 

На очисні споруди для приватного будинку ціна залежить від типу конструкції, складності робіт, об’єму резервуарів тощо. Попередня вартість вказана на сайті, а остаточну суму назвуть наші фахівці після досліджень та складання кошторису. Телефонуйте нам або пишіть на електронну адресу, щоб замовити послугу.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description