Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Товар від виробника

image

Досвід 10 років

image

Гарантія 24 місяці

image

Комплексність рішень

Вартість послуг
Біосептик
img
від 45 000 грн
Замовити
Монтаж для септика
img
від 10 000 грн
Замовити
Дренажна система
img
від 10 000 грн
Замовити
Траншея
img
від 150 грн/пог.м
Замовити

Монтаж локальних очисних споруд (ЛОС) – одна з послуг, які надає компанія Aquamen. У нас великий досвід у виконанні таких робіт, працюють кваліфіковані фахівці. Ми використовуємо сучасну спецтехніку та новітні технології у будівельному процесі, облаштовуємо зливові очисні споруди відповідно до усіх діючих санітарних та законодавчих вимог.

Що таке ЛОС, з чого складається та де використовується?

Локальні очисні споруди призначені для відведення стічних вод у приватному, комерційному, промисловому секторах. Вони здатні обробляти велику кількість рідини і розраховані на значні навантаження. Використовуються такі очисні споруди для дачі, заміського будинку з постійним проживанням, баз відпочинку, торгівельних центрів, АЗС та ін.

Зливові очисні споруди складаються з трьох основних частин:

 • Розподільчі колодязі – резервуари, куди потрапляють стоки у першу чергу.
 • Колектори – ємності, куди рідина переходить потім.
 • Труби каналізації – потрібні для з’єднання обох частин між собою.

Окрім цього, система доповнюється пісковловлювачем, завдяки якому тверді частки опускаються на дно. За необхідності проводиться встановлення сепараторів нафтопродуктів, жировловлювачів, спеціальних фільтрів для більш якісного очищеннястоків.

Будівництво очисних споруд – необхідність, визначена законодавчо, оскільки скидання неочищених вод заборонено. До переваг сучасних ЛОС відносять:

 • компактність – можна розмістити навіть на невеликій площі;
 • довговічність – конструкції виготовляються з надійних та міцних матеріалів, які не бояться корозії;
 • модульність – за потреби можна розширювати чи оновлювати систему без повного демонтажу;
 • висока ступінь очищення – сягає 95% та вище.

Об’єм та тип споруд для облаштування каналізації визначається в залежності від потреб, кількості користувачів. 

Переваги ЛОС (локальних очисних споруд)
icon

Порівняно невеликі габарити обладнання

icon

Для проведення земляних робіт не потрібні значні трудовитрати

icon

Якісне очищення стоків

icon

Висока ефективність роботи

icon

Простий процес технічного обслуговування

icon

Можливість використання повторно очищених стічних вод

icon

Пристрій може бути змонтовано в зручному для експлуатації місці

Принцип роботи ЛОС

На першому етапі стоки з дому по каналізаційних трубах надходять в першу камеру автономної каналізації, звану приймальню. Обсяг такої ємності в середньому становить 3 кубометра. Тут, як і в септику, відбувається відстоювання великих часток, а також відділення жирових частинок за допомогою спеціальних жироуловлювачів.

На наступному етапі вода самопливом надходить в наступну камеру, об'ємом, рівним половині першої камери. Дану ємність називають аеротенків, так як тут відбувається насичення стоків киснем. Відбувається це за допомогою повітряного компресора, який через шланги нагнітає знизу в камеру повітря, насичене киснем, одночасно перемішуючи завдяки безлічі бульбашок, що піднімаються вгору.

На наступному етапі вода самопливом надходить в наступну камеру, об'ємом, рівним половині першої камери. Дану ємність називають аеротенків, так як тут відбувається насичення стоків киснем. Відбувається це за допомогою повітряного компресора, який через шланги нагнітає знизу в камеру повітря, насичене киснем, одночасно перемішуючи завдяки безлічі бульбашок, що піднімаються вгору.

При накопиченні в аеротенках граничної кількості відпрацьованого мулу, система автоматично перекачує його в спеціальний відстійник, з якого його витягують і використовують для господарських потреб.

banner
banner
banner
banner
banner
banner
Видалення очищеної води з автономної каналізації може відбуватися кількома способами

Перелив в спеціальний накопичувальний колодязь, звідки вода відкачуватиметься насосом або використовуватиметься для господарських потреб. Такий спосіб використовується при високому рівні залягання грунтових вод або при потребі в технічній воді для поливання городу

Перелив в дренажний колодязь, де вода буде йти в грунт. Такий спосіб можливий при наявності на ділянці піщаного або суглинистого грунту. Плюсом тут є відсутність необхідності в відкачування стоків.

Організація поля аерації. Такий спосіб так само застосовується при низькому рівні залягання грунтових вод. Плюсом полів аерації є додаткове добриво грунту в місці скиду очищених вод.

Схема роботи з нами
Aquamen
1
Підбір септика
2
Підготовка ями під ЛОС
3
Доставка та установка ЛОС
4
Підведення труб з будинку
5
Підвід дренажних труб з ЛОС
6
Зворотне засипання ЛОС грунтом
7
Пуск та налагодження ЛОС
8
Здача робіт

Як виконується монтаж обладнання очисних споруд?

Перш за все наші фахівці проводять дослідження на місцевості, вивчають тип ґрунту, прогнозований об’єм стоків, інші гідрогеологічні параметри. На основі цієї інформації розробляють проектну документацію. Загалом план робіт виглядає наступним чином:

 • Риття котловану та траншей. Глибина залежить від параметрів конструкції та властивостей ґрунту. Дно трамбують, формують піщану подушку.
 • Розміщення резервуарів, укладання стічних труб, герметизаціястиків, монтаж пісковідділювачів.
 • Установка оглядових колодязів.
 • Виконання інших робіт, перевірка системи на герметичність.
 • Вирівнювання ґрунту, завершення роботи та її здача замовнику.

Окрім господарських потреб, ЛОС забезпечує нормальний рівень вологості ґрунту за рахунок відведення води, що попереджає загнивання рослинності. Ще одна перевага їх використання – захист підвальних приміщень, цоколів та фундаментів від підтоплень, утворення плісняви. 

Є два розповсюджених способи очищення, що використовуються у локальних очисних спорудах. Перший – механічний. Тверді та більш важкі частинки під дією сили гравітації опускаються на дно та не потрапляють до наступних резервуарів, не засмічують труби. Другий – фізико-хімічний, він базується на додаванні спеціальних речовин, що спричиняють на прискорюють розчинення певних частинок. 

На очисні споруди для приватного будинку ціна залежить від типу конструкції, складності робіт, об’єму резервуарів тощо. Попередня вартість вказана на сайті, а остаточну суму назвуть наші фахівці після досліджень та складання кошторису. Телефонуйте нам або пишіть на електронну адресу, щоб замовити послугу.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description