Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Компанія Aquamen пропонує хімічне очищення свердловини. Воно полягає у використанні хімічних реагентів (переважно харчових) для поліпшення якості питної води та підвищення дебіту свердловини. Надаємо послуги у Києві та області.

pic_10

Досвід понад 10 років

pic_08

Глибина робіт до 100 м

pic_14

Робота в складних умовах

pic_12

Гарантія результату

Навіщо потрібне очищення свердловини реагентами?

 Вода зі свердловини буває різної кислотності і різної насиченості різними хімічними елементами. Найчастіше зустрічаються у воді кальцій та залізо. Згодом на свердловинному фільтрі та насосі з'являються вапняні та залізисті відкладення.

Рано чи пізно тиск води починає зменшуватися. Головне, не зволікати з викликом майстра, який запропонує очистити свердловину реагентом.

Способи боротьби з відкладеннями – це очищення свердловини реагентом. Спочатку майстер компанії «Аквамен» проведе відеодіагностику та правильно визначить характер відкладень. Від діагнозу залежить склад реагентів, що використовуються для очищення свердловини.

pic_167@2x
pic_168@2x
pic_169@2x
pic_170@2x
Натисніть на зображення для збільшення
bg-16
Чистка свердловини реагентами

від 4 000 грн

Замовити

Чим ми прочищаємо свердловини?

Після діагностики наші фахівці вирішують, якими саме речовинами позбавитися замулювання свердловини. З цією метою ми використовуємо:

  • Лимонну, аскорбінову, сорбінову кислоти. Безпечні для здоров’я людини речовини, які використовуються навіть у стравах та для чистки посуду. Проте лише фахівці знають правильні пропорції, тому не варто намагатися прочистити свердловину кислотою самостійно.
  • Соляна кислота, інші нейтралізуючі та відновлювальні речовини. Вони використовуються, якщо свердловина дуже забруднена, і звичайні кислоти виявилися неефективними. Завдяки їм позбавляються домішок заліза, виконують дезінфекцію, усувають різноманітні важкі забруднення.

Після очищення свердловини хімічними речовинами обов’язково промиваємо її великою кількістю води, щоб змити усі реагенти. Тільки після цього джерелом можна користуватися для отримання питної води.

Щоб замовити чистку та ремонт свердловин, залишайте заявку на сайті або телефонуйте нашим менеджерам.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description