Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

3 роки гарантії

Вартість послуга
img
Буріння розвідувальних свердловин

2500 грн/п.м

Замовити
Етапи роботи
1
img
Монтаж та демонтаж бурового агрегату
2
img
Обладнання циркуляційної системи
3
img
Буріння свердловин

Фахівці компанії Aquamen виконують буріння розвідувальних свердловин. Це один з обов’язкових етапів під час організації водопостачання до приватного будинку чи підприємства, не підключеного до централізованої системи. Ми працюємо з 2008 року, суворо дотримуємося усіх санітарних вимог та правил, використовуємо сучасне обладнання.

Що таке розвідувальне буріння? 

У загальному розумінні розвідувальним називають буріння, яке спрямоване на пошук корисних копалин у надрах землі з метою їхнього подальшого добування. Проте у даному випадку мова йде про пошук підземних вод та розробку знайдених джерел. Це один з перших та важливих етапів, який необхідний для буріння свердловин на воду

Перед тим як розпочати основну частину роботи, фахівцям потрібно розуміти, на якій глибині знаходиться водоносний горизонт, якої якості вода та чи у достатній кількості для забезпечення усіх споживачів. Ми у компанії Aquamen користуємося картами глибин Києва та Київської області, складеними нашими співробітниками, а вже потім проводимо буріння пошуково-розвідувальних свердловин.

Окрім організації водопостачання, розвідувальне буріння виконується і в рамках геології ділянки під будівництво. Інженерно-геологічний аналіз потрібен для вивчення ґрунтів та їхніх характеристик, прогнозування змін під час спорудження та експлуатації об’єкта. Це необхідно для визначення глибини фундаменту та конструкції будівлі.

img

Інженерно-геологічні дослідження виконують для вивчення геологічної будови ділянки, характеристик ґрунтів, їх фізико-механічних властивостей, несучої здатності, корозійної активності, гідрогеологічних умов та прогнозу їх змін у процесі будівництва та експлуатації проектованого об'єкта, а також для забезпечення заходів щодо захисту конструкцій від несприятливих умов геологічного середовища, фізико-геологічних процесів та явищ.

Дані, отримані в результаті геологічних вишукувань, дозволяють визначити найоптимальніші як з економічної, так і з технологічної сторони види конструкцій будови, глибину залягання фундаменту.

Якщо геологія ділянки та оцінка своєчасно виконана не буде, то це може призвести до негативних наслідків, зокрема, нерівномірного осідання будівель, різноманітних деформацій та руйнування.

Розвідувальне буріння на воду у Києві та області: якими бувають свердловини? Організувати водопостачання можна за допомогою:

Абіссінського колодязя – неглибокої свердловини, до 20 м. Недоліки – не завжди задовільна якість води.

Артезіанської свердловини – вона глибока, вода в ній високої якості з нормальним хімічним складом. На відміну від так званих поверхневих свердловин, не вимагає обов’язкового застосування очищувальних фільтрів.

Буріння пошуково-розвідувальних свердловин у більшості випадків має на меті виявлення саме артезіанських джерел. Для цього використовуємо відповідну техніку та інше обладнання.

Розвідувальне буріння на воду: ціна

Остаточну суму можна дізнатися у наших фахівців. Спочатку вони проведуть детальний аналіз вашої ділянки, оцінять обсяг робіт, а вже після цього скажуть, якою буде вартість розвідувального буріння.

Також можемо пробурити свердловину на воду та облаштувати її, щоб забезпечити ваше домогосподарство. Якщо потрібно, робимо аналіз якості води, монтуємо системи очищення, виконуємо подальший сервіс свердловин.

Щоб замовити буріння пошукових та розвідувальних свердловин у Києві та області, звертайтеся до нас онлайн чи телефонуйте.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description