Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Відгуки

відгук1
Наумова Ніна Володимирівна
Наумова Ніна Володимирівна
Обрали компанію «Aquamen», оскільки їх порекомендували сусіди з вулиці Довгої в чаті села. Після першої розмови з Дмитром, визначились, що будемо працювати саме з ними. Перед початком робіт Діма приїхав на перегляд, визначили місце буріння, він пояснив, який горизонт обрати, щоб вода мала менше заліза, через яке мучиться пів села. Роботу виконали за три дні: два дні бурили, пів дня вкопували кільця, опускали насос і підключали в нашу систему, що вже йшла від колодязя. Ми роботою задоволені, будемо рекомендувати.
відгук2
Бабенко Роман Олександрович
Бабенко Роман Олександрович
Ми займаємось будівництвом і продажем приватних будинків в місті Буча. Знайшли компанію «Aquamen» в інтернеті, оскільки була проблема, що на першому році життя в клієнтів виникали проблеми з поглинанням води в каналізації. Надавши конструкції наших септиків та геологію грунтів, спеціалісти компанії повідомили нам, що в нас не вірно виконано дренажна система. Виїхавши на місце і оцінивши масштаби-прийняли рішення робити дренажний колодязь. Грунт виявився максимально твердим, але хлопці працювали натхненно, все завантажили, вивезли на інший наш участок, зробили колодязь, по всім правилам. Вже на новому нашому будинку ми залучили їх до виконання септика від самого початку, щоб не наробити «косяків» і потім переробляти. Рекомендую.
Буріння великогабаритною установкою
Маруш Олексій Андрійович
Маруш Олексій Андрійович
Наше знайомство з даною компанією почалося на форумі «Строїмдом», а точніше з Дмитром, що являється керівним менеджером. Мене цікавила свердловина для 4-х Таун хаузів, тобто води потрібно було багато. В сусідів свердловин не було поблизу і тому прийшлось довіритись досвіду Дмитра і його компанії, який обіцяв достатньо води з свердловини, глибиною 108м. Оскільки, це дачі, то прийшлось помучитись, щоб загнати велику бурову, але головне, що за день все пробурили, через день опустили насос, і ми були з водою, по розрахункам ми отримали-5тонн на годину води, чого нам було вдосталь. Далі виконували на сусідній свердловини ще і сусіди в цієї ж компанії, та й інші знайомі теж користувалися послугами Діми і його компанії.