Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Відгуки

відгук1
Наумова Ніна Володимирівна
Наумова Ніна Володимирівна
Обрали компанію «Aquamen», оскільки їх порекомендували сусіди з вулиці Довгої в чаті села. Після першої розмови з Дмитром, визначились, що будемо працювати саме з ними. Перед початком робіт Діма приїхав на перегляд, визначили місце буріння, він пояснив, який горизонт обрати, щоб вода мала менше заліза, через яке мучиться пів села. Роботу виконали за три дні: два дні бурили, пів дня вкопували кільця, опускали насос і підключали в нашу систему, що вже йшла від колодязя. Ми роботою задоволені, будемо рекомендувати.
відгук2
Бабенко Роман Олександрович
Бабенко Роман Олександрович
Ми займаємось будівництвом і продажем приватних будинків в місті Буча. Знайшли компанію «Aquamen» в інтернеті, оскільки була проблема, що на першому році життя в клієнтів виникали проблеми з поглинанням води в каналізації. Надавши конструкції наших септиків та геологію грунтів, спеціалісти компанії повідомили нам, що в нас не вірно виконано дренажна система. Виїхавши на місце і оцінивши масштаби-прийняли рішення робити дренажний колодязь. Грунт виявився максимально твердим, але хлопці працювали натхненно, все завантажили, вивезли на інший наш участок, зробили колодязь, по всім правилам. Вже на новому нашому будинку ми залучили їх до виконання септика від самого початку, щоб не наробити «косяків» і потім переробляти. Рекомендую.
Буріння великогабаритною установкою
Маруш Олексій Андрійович
Маруш Олексій Андрійович
Наше знайомство з даною компанією почалося на форумі «Строїмдом», а точніше з Дмитром, що являється керівним менеджером. Мене цікавила свердловина для 4-х Таун хаузів, тобто води потрібно було багато. В сусідів свердловин не було поблизу і тому прийшлось довіритись досвіду Дмитра і його компанії, який обіцяв достатньо води з свердловини, глибиною 108м. Оскільки, це дачі, то прийшлось помучитись, щоб загнати велику бурову, але головне, що за день все пробурили, через день опустили насос, і ми були з водою, по розрахункам ми отримали-5тонн на годину води, чого нам було вдосталь. Далі виконували на сусідній свердловини ще і сусіди в цієї ж компанії, та й інші знайомі теж користувалися послугами Діми і його компанії.
відгук4
Музика Ян Романович
Музика Ян Романович
До компанії «Aquamen» звернулись через знайомих, які нам виконували свердловину, але вже не займалися даним напрямком. В нас були проблеми з піском у воді. Хлопці приїхали, запропонували виміряти опуск насоса, прочистити свердловину, визначи чи в ній проблема. Все зробили, виявилось, що не правильно змонтовано було насос. Оскільки їх робота була професійною, відповідальною, структурною, то ми до них звернулись і за тим, щоб вирішити проблеми ржавчини в воді. Після дзвінка Женя, їх майстер, приїхав, взяв воду на аналіз та підібрав систему. Доволі швидко Женя привіз все, встановив. Тепер все супер: вода чиста.
відгук5
Кузьменко Олександр Васильович
Кузьменко Олександр Васильович
З початку війни виявилась необхідність в реанімації існуючої свердловини, як альтернативи водопостачання. Поспілкувавшись з всіма найвідомішими компаніями, що займаються свердловинами, розповівши, що води не має, майже, що хочемо реанімувати і більшість не згодились ризикувати. Далі стало проблемою, що розрахунок з ТОВки на рахунок-ще частина відмовилась. Лишилось декілька компаній, після зустрічі на місці вирішили працювати з Дімою, та його компанією «Aquamen». По факту: в свердловині було 200л води і все, вони за два дні збільшили до 2000л на годину. Результат-супер.
photo1676540814
Мартин Максим Олексійович
Мартин Максим Олексійович
Підбором виконавців для будівельних робіт використовую сайт «Всі працівники», там є сторінка даної компанії в обличчі Міщенка Дмитра, де багато якісних відгуків про їх роботу. Саме тому і вирішив скористатись їх послугами. Почали з свердловини, потім виконували двохкамерний септик. Зробили все якісно, з правильним переливом (я вивчав мат.частину перед роботами), дренажем і тп. Я залишився повністю задоволеним. Рекомендую. Через рік вони взяли воду на аналіз, підібрали і встановили фільтри на воду. Роблять регламентований сервіс по насосу, фільтрам.