Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
pic_10

Працюємо з 2009 року

pic_05

Виконано понад 1000 свердловин

pic_08

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

pic_12

3 года гарантии

Компанія Aquamen виконує монтаж свердловинних насосів занурювального типу. Ми добре знаємося на всьому, що стосується облаштування свердловини, наші фахівці – це люди з 15-20-річним досвідом роботи у галузі буріння. Використовуємо сучасну техніку та якісне обладнання, надаємо гарантію. 

Обладнання та матеріали для монтажу свердловинного насоса
pic_99
Вибір свердловинного насосу

Насос обирається згідно параметрів конкретної свердловини, його потужність не повинна перевищувати продуктивність свердловини. Найбільш популярним насосом є харківський «Водолей», він простий в монтажі, сервісі, ремонті, єдиний недолік-енерговитратний, конкурент по якості і ціні є китайський заводський Needle, але має перевагу в економній енерговитраті та безумовній гарантії-2 роки.

pic_100
Вибір ПЕ труб

Монтаж виконується на цільній трубі діаметром від 32мм до 50мм (без проміжних з’єднань, окрім, варіантів встановлення додаткового зворотного клапану). Труба має бути розрахована витримувати необхідний тиск. До 60м можна використовувати труби 32мм з товщиною стінки 2,0мм (10бар), понад 60м-3,0мм (16 бар).

pic_101
Трос для насоса

Трос для страхування системи має бути лише з нержавіючої сталі і січенням від 3мм, краще 4мм. Кріплення тросу робиться з провисанням, щоб при опуску насоса в свердловину конструкція висіла на трубі. Окрім зажимів ми використовуємо спеціальне заплітання троса для міцності

pic_102
Кабель для насоса

Нарощування кабелю здійснюється через спеціальну кабельну муфту (заливну чи термоусадну), кращим виробником є 3М. Кабель можна використовувати і ПВС, але якісний, вірно підібраний. Кабель від насоса «Водолей», що йде в комплекті розрізати не можна, оскільки гарантія буде втрачена

Різновиди насосів для свердловинного колодязя

При організації побутового водопостачання за допомогою свердловинного колодязя використовують два типи обладнання:

  • Поверхневі насоси. Їх також називають побутовими. Вони не занурюються у воду, проте здатні працювати лише зі свердловинами глибиною до 8 м.
  • Занурювальні, або промислові насоси. Це обладнання, яке повністю занурюється у воду та працює з глибокими колодязями, артезіанськими свердловинами.

Монтаж глибинного насоса практикується у приватних будинках, на підприємствах, тобто за різних обсягів споживання води. Його основні переваги: довговічність, надійність, простота установки, тиха робота, велика глибина.

Як вибрати насос?

Перш ніж розпочати встановлення водяного насоса у свердловину, необхідно визначитися з його характеристиками, найважливіша з яких – потужність. Від чого вона залежить:

  • глибини та продуктивності свердловини;
  • динамічного рівня води;
  • відстані між будинком та свердловиною;
  • тиску, який має бути у найвищій точці споживання, та ін.

Важливо: потужність насоса повинна бути нижчою за продуктивність свердловини, інакше обладнання швидко вийде з ладу.

Щодо виробника, ми працюємо з технікою брендів «Водолей», Needle, ZDS, Pedrollo, Speroni, Calpeda, Grundfos. Це впливає на ціну монтажу насоса свердловин. Проте ми радимо апарат, керуючись не його вартістю, а поставленими перед ним задачами. Наші співробітники аналізують параметри колодязя, потрібний об’єм води і вже на основі цієї інформації вибирають обладнання.

Виробники обладнання для встановлення свердловинного насоса
pic_103
«Водолей»

Від ПромЕлектро, Харків-насос вироблено в Україні, має готову конструкцію з кабелем, з винесеним конденсатором. Найбільш популярний насос на ринку, здатний працювати довгий час, має найкращу мережу сервісних центрів, дешевий в ремонті. Недоліком є кабель, який не можна різати (в нас є оголовки під цей насос, щоб не різати кабель), має більш енергозатратний двигун порівняно з аналогами.

pic_104
NEEDLE

Китайський заводський насос, що має гарну репутацію, завдяки довговічності роботи, простоті монтажу, безумовній гарантії – 2 роки. Насос має енергоефективний двигун порівняно з Водолеєм, кабель потрібно нарощувати. По якості, майже, не поступається італійським насосам. Недоліком є не широка мережа сервісних центрів.

pic_105
Pedrollo, ZDS, Speroni, Calpeda

Ряд італійських насосів, що мають довголітню історію в Україні, європейську якість. Дані насоси відносяться до середньої цінової категорії, відповідають своїй вартості. Сервісні центри зосереджені в Києві, але представництв мало. Найбільш популярним є Pedrollo, але по якості він не краще за своїх «земляків». Сегмент цін від 8 тис.грн до 15 тис.грн., залежно від конструкції та напірних характеристик.

pic_106
GRUNDFOS

Преміальний насос, який, однозначно, коштує своїх великих коштів, за рахунок надійності, ступеням захисту, довгої тривалості використання. Має захист від перенапруги, недостатньої напруги, теплові реле, реле по сухому ходу, плавний пуск, високий ККД і багато іншого. Сервісів в Києві достатньо, в ремонті - дорого. Ціновий поріг починається від 17 тис.грн.

Як проводяться роботи зі встановлення насоса в свердловину?

Перш за все необхідне очищення колодязя від піску та інших забруднень прокачуванням. Потім за допомогою експлуатаційної труби відбувається занурення насоса. Після цього монтують додаткове обладнання, виконують налаштування роботи насосного агрегату та перевіряють функціонування всієї системи. 

Основна умова установки насоса свердловин – можливість його демонтажу для огляду, обслуговування, ремонту чи заміни. Для цього ми дотримуємося усіх правил і вимог, щоб обладнання не заклинило.

Етапи роботи
1
pic_42
Підбір свердловинного насоса
2
pic_50
Монтаж зворотного клапана
3
pic_314
Пайка кабельної муфти
4
pic__198
Монтаж труби, троса, кабеля
5
pic_315
Монтаж оголовка
6
pic__06
Опуск насоса в свердловину
7
pic_316
Пробний пуск насосу
8
pic_317
Перевірка герметичності та працездатності

Основні помилки під час монтажу насоса в свердловину

Під час проведення робіт можна допуститися помилок, які у майбутньому унеможливлюють або ускладнюють користування обладнанням, а також стають причиною його швидкого виходу з ладу.

icon 1 1

Використання неякісного троса

Страхувальний трос може бути виготовлено з неякісної оцинкованої сталі – він втрачає свої властивості за 2-3 роки.
icon 2 2

Неправильний тиск труб

Тобто максимальний тиск у системі перевищує значення, на яке розраховані труби.
icon 3 3

Невідповідний кабель

При монтажу свердловини кабель занурювального насосу має бути сертифіковано для використання у воді. Інакше це небезпечно.
icon 4 4

Завелике натягнення страхувального троса

Наприклад, трос 5 мм у діаметрі розрахований на 1,5 т максимум, а труба для підіймання води вдвічі важча.
icon 5 5

Ослаблений трос та кабель, ненадійна та рідка фіксація кабелю до труби

Це загрожує порушенням цілісності усієї системи.
Вартість монтожу занурювального насоса
Підбір, монтаж та опуск до 50 м.
pic_98
4 000 грн
Замовити
Підбір, монтаж та опуск від 50м до 80м
pic_98
6 500 грн
Замовити
Підбір, монтаж та опуск від 80м до 120м
pic_98
9 000 грн
Замовити
Підбір, монтаж та опуск понад 120м
pic_98
від 12 000 грн
Замовити

Виконуючи монтаж насосів у свердловину, необхідно впевнитися, що корпус обладнання герметичний, щоб вода не потрапила до електричного двигуна. Інакше може статися коротке замикання.

Ціна на монтаж свердловинних насосів

Остаточна вартість залежить від типу обладнання, а також допоміжних елементів. На насоси для свердловин ціна розраховується індивідуально у кожному випадку. Окрім цього, виконуємо також інші роботи з облаштування колодязів, наприклад, монтуємо кесони чи адаптери. Якщо вам потрібна установка насоса в скважину, звертайтеся до нас онлайн чи телефонуйте.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description