Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

image

3 года гарантии

Вартість послуг
Підбір, монтаж та опуск до 50 м.
img
2 250 грн
Замовити
Підбір, монтаж та опуск від 50м до 80м
img
2 750 грн
Замовити
Підбір, монтаж та опуск від 80м до 120м
img
3 500 грн
Замовити
Підбір, монтаж та опуск понад 120м
img
від 5 000 грн
Замовити
Етапи роботи
1
img
Підбір свердловинного насоса
2
img
Монтаж зворотного клапана
3
img
Пайка кабельної муфти
4
img
Монтаж труби, троса, кабеля
5
img
Монтаж оголовка
6
img
Опуск насоса в свердловину
7
img
Пробний пуск насосу
8
img
Перевірка герметичності та працездатності

Компанія Aquamen виконує монтаж свердловинних насосів занурювального типу. Ми добре знаємося на всьому, що стосується облаштування свердловини, наші фахівці – це люди з 15-20-річним досвідом роботи у галузі буріння. Використовуємо сучасну техніку та якісне обладнання, надаємо гарантію. 

Обладнання та матеріали для монтажу свердловинного насоса
banner
Вибір свердловинного насосу

Насос обирається згідно параметрів конкретної свердловини, його потужність не повинна перевищувати продуктивність свердловини. Найбільш популярним насосом є харківський «Водолей», він простий в монтажі, сервісі, ремонті, єдиний недолік-енерговитратний, конкурент по якості і ціні є китайський заводський Needle, але має перевагу в економній енерговитраті та безумовній гарантії-2 роки.

banner
Вибір ПЕ труб

Монтаж виконується на цільній трубі діаметром від 32мм до 50мм (без проміжних з’єднань, окрім, варіантів встановлення додаткового зворотного клапану). Труба має бути розрахована витримувати необхідний тиск. До 60м можна використовувати труби 32мм з товщиною стінки 2,0мм (10бар), понад 60м-3,0мм (16 бар).

banner
Трос для насоса

Трос для страхування системи має бути лише з нержавіючої сталі і січенням від 3мм, краще 4мм. Кріплення тросу робиться з провисанням, щоб при опуску насоса в свердловину конструкція висіла на трубі. Окрім зажимів ми використовуємо спеціальне заплітання троса для міцності

banner
Кабель для насоса

Нарощування кабелю здійснюється через спеціальну кабельну муфту (заливну чи термоусадну), кращим виробником є 3М. Кабель можна використовувати і ПВС, але якісний, вірно підібраний. Кабель від насоса «Водолей», що йде в комплекті розрізати не можна, оскільки гарантія буде втрачена

Різновиди насосів для свердловинного колодязя

При організації побутового водопостачання за допомогою свердловинного колодязя використовують два типи обладнання:

  • Поверхневі насоси. Їх також називають побутовими. Вони не занурюються у воду, проте здатні працювати лише зі свердловинами глибиною до 8 м.
  • Занурювальні, або промислові насоси. Це обладнання, яке повністю занурюється у воду та працює з глибокими колодязями, артезіанськими свердловинами.

Монтаж глибинного насоса практикується у приватних будинках, на підприємствах, тобто за різних обсягів споживання води. Його основні переваги: довговічність, надійність, простота установки, тиха робота, велика глибина.

Як вибрати насос?

Перш ніж розпочати встановлення водяного насоса у свердловину, необхідно визначитися з його характеристиками, найважливіша з яких – потужність. Від чого вона залежить:

  • глибини та продуктивності свердловини;
  • динамічного рівня води;
  • відстані між будинком та свердловиною;
  • тиску, який має бути у найвищій точці споживання, та ін.

Важливо: потужність насоса повинна бути нижчою за продуктивність свердловини, інакше обладнання швидко вийде з ладу.

Щодо виробника, ми працюємо з технікою брендів «Водолей», Needle, ZDS, Pedrollo, Speroni, Calpeda, Grundfos. Це впливає на ціну монтажу насоса свердловин. Проте ми радимо апарат, керуючись не його вартістю, а поставленими перед ним задачами. Наші співробітники аналізують параметри колодязя, потрібний об’єм води і вже на основі цієї інформації вибирають обладнання.

Виробники обладнання для встановлення свердловинного насоса
banner
«Водолей»

Від ПромЕлектро, Харків-насос вироблено в Україні, має готову конструкцію з кабелем, з винесеним конденсатором. Найбільш популярний насос на ринку, здатний працювати довгий час, має найкращу мережу сервісних центрів, дешевий в ремонті. Недоліком є кабель, який не можна різати (в нас є оголовки під цей насос, щоб не різати кабель), має більш енергозатратний двигун порівняно з аналогами.

banner
NEEDLE

Китайський заводський насос, що має гарну репутацію, завдяки довговічності роботи, простоті монтажу, безумовній гарантії – 2 роки. Насос має енергоефективний двигун порівняно з Водолеєм, кабель потрібно нарощувати. По якості, майже, не поступається італійським насосам. Недоліком є не широка мережа сервісних центрів.

banner
Pedrollo, ZDS, Speroni, Calpeda

Ряд італійських насосів, що мають довголітню історію в Україні, європейську якість. Дані насоси відносяться до середньої цінової категорії, відповідають своїй вартості. Сервісні центри зосереджені в Києві, але представництв мало. Найбільш популярним є Pedrollo, але по якості він не краще за своїх «земляків». Сегмент цін від 8 тис.грн до 15 тис.грн., залежно від конструкції та напірних характеристик.

banner
GRUNDFOS

Преміальний насос, який, однозначно, коштує своїх великих коштів, за рахунок надійності, ступеням захисту, довгої тривалості використання. Має захист від перенапруги, недостатньої напруги, теплові реле, реле по сухому ходу, плавний пуск, високий ККД і багато іншого. Сервісів в Києві достатньо, в ремонті - дорого. Ціновий поріг починається від 17 тис.грн.

Як проводяться роботи зі встановлення насоса в свердловину?

Перш за все необхідне очищення колодязя від піску та інших забруднень прокачуванням. Потім за допомогою експлуатаційної труби відбувається занурення насоса. Після цього монтують додаткове обладнання, виконують налаштування роботи насосного агрегату та перевіряють функціонування всієї системи. 

Основна умова установки насоса свердловин – можливість його демонтажу для огляду, обслуговування, ремонту чи заміни. Для цього ми дотримуємося усіх правил і вимог, щоб обладнання не заклинило.

Основні помилки під час монтажу насоса в свердловину

Під час проведення робіт можна допуститися помилок, які у майбутньому унеможливлюють або ускладнюють користування обладнанням, а також стають причиною його швидкого виходу з ладу.

icon 1 1

Використання неякісного троса

Страхувальний трос може бути виготовлено з неякісної оцинкованої сталі – він втрачає свої властивості за 2-3 роки.
icon 2 2

Неправильний тиск труб

Тобто максимальний тиск у системі перевищує значення, на яке розраховані труби.
icon 3 3

Невідповідний кабель

При монтажу свердловини кабель занурювального насосу має бути сертифіковано для використання у воді. Інакше це небезпечно.
icon 4 4

Завелике натягнення страхувального троса

Наприклад, трос 5 мм у діаметрі розрахований на 1,5 т максимум, а труба для підіймання води вдвічі важча.
icon 5 5

Ослаблений трос та кабель, ненадійна та рідка фіксація кабелю до труби

Це загрожує порушенням цілісності усієї системи.

Виконуючи монтаж насосів у свердловину, необхідно впевнитися, що корпус обладнання герметичний, щоб вода не потрапила до електричного двигуна. Інакше може статися коротке замикання.

Ціна на монтаж свердловинних насосів

Остаточна вартість залежить від типу обладнання, а також допоміжних елементів. На насоси для свердловин ціна розраховується індивідуально у кожному випадку. Окрім цього, виконуємо також інші роботи з облаштування колодязів, наприклад, монтуємо кесони чи адаптери. Якщо вам потрібна установка насоса в скважину, звертайтеся до нас онлайн чи телефонуйте.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description