Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
pic_12

Найсучасніші лабораторії

pic_09

Найнижчі ціни

pic_15

Комплексність рішень

pic_14

Досвід понад 10 років

У компанії Aquamen можна замовити аналіз води у лабораторних умовах. Беремо проби з джерел, оцінюємо якість водопровідної води за багатьма показниками, використовуючи різноманітні реагенти. За результатами можемо порекомендувати та встановити обладнання для водоочищення, що підходить саме вам. Проводимо експертизи у Києві та Київській області.

На 20 показників
1
790 грн
Замовити
На 30 показників
2
1190 грн/м
Замовити
На 50 показників
3
2490 грн/м
Замовити
Бактеріологічний аналіз
4
1490 грн/м
Замовити
Як виконати самостійний відбір проби зі свердловини або іншого джерела?

Щоб бактеріологічний чи хімічний аналіз води показав точний результат, необхідно ретельно підготувати рідину, не допустивши сторонніх домішок. Інакше дані будуть спотворені, і ви не дізнаєтеся, у якому стані рідина насправді. Ось кілька порад, як самостійно підготувати воду для лабораторного аналізу:

 • Візьміть чисту тару – пластикову пляшку чи скляну ємність. У неї повинна бути герметична пробка. Пляшка з-під солодких чи алкогольних напоїв не підходить, оскільки на стінках залишаться їхні сліди. Об’єм – до 2 л. Якщо плануєте здати воду на аналіз щодо вмісту бактерій, краще стерильна тара об’ємом 0,5 л. 
 • Перш ніж наповнювати ємність рідиною, спустіть її впродовж хоча б кількох хвилин. Якщо здасте воду на аналіз без попереднього спуску, результати можуть бути недостовірні. Оскільки рідина у трубопроводі застоюється, і її склад відрізняється від проточної.
 • Перед тим як набирати воду у пляшку, ополосніть її.
 • Наливати рідину слід тонким струменем, що спрямований на стінку.
 • Здати воду на експертизу необхідно того ж дня, що набирали. Доставити тару до лабораторії потрібно хоча б протягом 2 годин. Везти її треба у непрозорому пакеті, щоб не потрапляли сонячні промені та не зіпсували результати.
pic__215@2x
pic__216@2x
pic__217@2x
Взяття проби для бактеріологічного аналізу

Для відбору рекомендується купити стерильну скляну ємність об'ємом 0,5 літра

Перш ніж приступити до наповнення ємності, не менше 3 хвилин спускайте воду

Не слід заповнювати тару повністю - між рідиною і кришкою повинен зберігатися повітряний прошарок

Здати воду на хімічний або бактеріологічний аналіз слід безпосередньо в день забору проби

Навіщо робити аналіз води?

Хімічний склад води – це не лише водень та кисень, а купа інших домішок. Причому це стосується і централізованого водопостачання, і рідини з власного джерела. Хімічний аналіз води у лабораторії дозволить дослідити, скільки хлору, нітратів, нітритів, сульфатів, заліза, кальцію та інших елементів міститься у рідині. Таким чином, можна провести перевірку якості питної води зі свердловини або з крану, за результатами якої обрати систему водоочищення.

Чому лабораторні послуги з хімічного аналізу води вам дійсно необхідні:

 • Проведення лабораторної експертизи дозволить виявити забруднення біологічного чи хімічного характеру та оцінити, наскільки рідина придатна до вживання без попереднього очищення чи обробки.
 • За допомогою аналізу води можна провести оцінку якості джерела.
 • Лабораторні процедури дозволять виявити, які саме фільтри для води вам потрібні.
 • Це можливість оцінити якість очищення води, якщо системи фільтрації вже є.
pic_195 pic_196 pic_197
pic_198 pic_193@2x

Рідина зі збалансованим хімічним складом та без біологічних забруднень – це запорука здоров’я, а також довший термін експлуатації побутової техніки. Адже прилади також виходять з ладу, якщо постійно контактують з водою підвищеної жорсткості чи з великим вмістом різноманітних сполучень. Для підприємств зробити аналіз води – необхідність, особливо це стосується харчової промисловості, де виробляються продукти та напої. Вони мають бути якісними та безпечними для споживачів.

Показники для аналізу води

Нормативи регламентуються ДСанПіН2.2.4-171-10, методика встановлюється ДСТУ 3351, 4077, ГОСТ 18826, 4151, 18164, 4974 тощо залежно від показника. Норми наведені у таблиці нижче.

ПоказникНорма
Запах при 20 градусах, балів<2
Запах при 60 градусах, балів<2
Присмак, балів<2
Колір, градусів<20
Мутність, мг/дм3<1,5
Осад (оцінюється окремо)
рН6,5-8,5
Хлор, мг/дм3<0,2
Окиснюваність, мгО2/дм3<5
Аміак, мг/дм3<0,5
Нітрити, мг/дм3<0,5
Нітрати, мг/дм3<50
Твердість, ммоль/дм3<7
Мінералізація, мг/дм31000
Хлориди, мг/дм3<250
Сульфати, мг/дм3<250
Залізо, мг/дм3<0,2
Марганець, мг/дм3<0,05
Мідь, мг/дм3<1
Цинк, мг/дм3<1
Загальна лужність, ммоль/дм3<6,5
Кальцій, мг/дм3<130
Магній, мг/дм3<80
Калій та натрій, мг/дм3<200
Аналізи води зі свердловини чи водопроводу: різновиди

У нас можна замовити аналіз води за різною кількістю показників – від 6 до 28. Вибрати певний можна з нашим фахівцем. Це впливає на вартість послуг лабораторного дослідження. Окрім кількості, аналізи відрізняються за своєю суттю. Розрізняють:

 • Експрес-аналіз. Зазвичай проводиться після встановлення системи фільтрації, щоб перевірити її ефективність. У цьому випадку досліджуються рН, вміст заліза, жорсткість. Процедура не потребує багато часу, проводиться безпосередньо на об’єкті.
 • Хімічний аналіз води з колодязя, водопроводу чи свердловини. Спрямований на дослідження вмісту заліза, марганцю, нітратів та інших мікроелементів. Завдяки йому можна також з’ясувати, яких корисних речовин не вистачає, щоб додати до очисної системи мінералізатор.
 • Мікробіологічне дослідження. На відміну від хімічного аналізу води, виконується не кожного разу. Його мета – виявлення патогенних мікроорганізмів, тому у цьому випадку досліджуються стічні та поверхневі води. Для свердловини він також може бути необхідним, якщо до неї потрапили поверхневі води, порушена герметизація, пошкоджені стики чи труби.

За результатами досліджень рекомендуємо встановлення фільтрів для очищення води, які вирішуватимуть саме вашу проблему. Так ви зможете вживати чисту та безпечну рідину, а також користуватися нею у господарських цілях, не турбуючись за стан побутової техніки.

pic_208@2x
pic_209@2x
pic_210@2x
pic_211@2x

Рекомендуємо Ecosoft - вітчизняний виробник системи доочистки води, що не поступається по якості іноземним (брендовим) продуктам. Ecosoft - це комплексність рішень, завжди наявність всіх комплектуючих та матеріали лише найвищої якості.

pic__207@2x
pic__208@2x
pic__209@2x
pic__210@2x

Як провести перевірку води у лабораторії?

Спочатку треба визначитися, перевірка на що саме вас цікавить. У нас вказана кількість показників, а також вартість хімічного аналізу води. Подумайте, як вам буде зручно – привезти рідину до нас самостійно чи викликати фахівця для коректного забору та транспортування. Якщо це експрес-перевірка води зі свердловини, колодязя та водопроводу після монтажу очисного обладнання, ми виїжджаємо до вас та робимо аналіз на місці. Одразу кажемо результати, і вам стає зрозуміло, чи виконують фільтри свою функцію. Якщо якісь показники перевищено, можемо порадити інше обладнання. Навіть після монтажу нових очисних пристроїв необхідно здавати воду на аналіз, щоб переконатися, що все добре.

Для замовлення послуги телефонуйте нашим менеджерам чи залишайте заявку онлайн. Приблизна ціна аналізу води вказана на сайті. Вона залежить від виду дослідження, кількості показників тощо. Щодо остаточної вартості хімічного аналізу води, запитуйте її у наших менеджерів.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
Буріння свердловини для води на 55 м в с. Бобриця
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40 м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55 м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас.

Місце для буріння було в надскладному місці, але ми справились.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
Буріння свердловини с. Вишеньки, 60 м
с. Вишеньки

При капітальній реновації дачного будинку, замовником було прийнято рішення бурити нову свердловину, під погружний насос . Для буріння було обрано бучацький горизот — як ціна-якість в даній місцевості.

Буріння виконувалось за один день.

Докладніше
Буріння свердловини в с. Рудики, "сеноман" 53м
Буріння свердловини в селі Рудики
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА".

Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням.

Докладніше
Карта
глибин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description