Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Найсучасніші лабораторії

image

Найнижчі ціни

image

Комплексність рішень

image

Досвід понад 10 років

Вартість послуг
На 6 показників
img
безкоштовно
Замовити
На 14 показників
img
450 грн/м
Замовити
На 28 показників
img
750 грн/м
Замовити
Бактеріологічний аналіз
img
550 грн/м
Замовити
Як виконати самостійний відбір проби зі свердловини або іншого джерела?

Для того, щоб отримати об'єктивну і достатню інформацію про склад, проба повинна максимально точно характеризувати рідину. Нижче перераховані основні правила, яких слід дотримуватися при відборі.

  • Взяття проби для хімічного аналізу Оптимальною тарою є пластикова пляшка об'ємом не більше 2 літрів з герметичною пробкою. Допускається використовувати ємності для питної і дистильованої води.
  • Перш ніж приступити до відбору, спустіть воду з трубопроводу протягом декількох хвилин. Це дозволить запобігти потраплянню в ємність застояної рідини.
  • Відбору проби для експертизи передує ополіскування пляшки водою.
  • Наповнюйте ємність тонким струменем, спрямованим на стінку.
img
img
img
Натисніть на зображення для збільшення
Взяття проби для бактеріологічного аналізу

Для відбору рекомендується купити стерильну скляну ємність об'ємом 0,5 літра

Перш ніж приступити до наповнення ємності, не менше 3 хвилин спускайте воду

Не слід заповнювати тару повністю - між рідиною і кришкою повинен зберігатися повітряний прошарок

Здати воду на хімічний або бактеріологічний аналіз слід безпосередньо в день забору проби

img
img
img
img
Натисніть на зображення для збільшення

Рекомендуємо Ecosoft - вітчизняний виробник системи доочистки води, що не поступається по якості іноземним (брендовим) продуктам. Ecosoft - це комплексність рішень, завжди наявність всіх комплектуючих та матеріали лише найвищої якості.

img
img
img
img
Натисніть на зображення для збільшення
Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description