Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги наших рішень
image
Простота
Більше не доведеться розмотувати та переміщувати шланги дільницею, з'ясовувати, достатня чи надмірна кількість води вилита у ґрунт.
image
Эфективність
Якісне зрошення при меншій кількості води. А термін служби у 2-3 рази довший за аналоги.
image
Захист
Гарна ділянка потребує значних інвестицій та зусиль. Автополив захищає ці інвестиції, допомагаючи вирощувати здорові та довгоживучі рослини.
image
Краса
Доглянутий ландшафт збільшує привабливість ділянки та оцінну вартість нерухомості.
Ціна на автополив

Ціна автополиву розраховується індивідуально під кожен проект, який інженери компанії розробляють за розмірами ділянки, його дендропланом. Після всіх погоджень клієнт отримує автополив «під ключ» і перестає займатися примусовим зрошенням землі у вільний час.

При вирішенні купити систему автополиву багато клієнтів насамперед цікавляться вартістю. Ціна формується з кількох компонентів:

  • Можливості водопостачання ділянки – колодязь, свердловина чи центральне;
  • Робочі характеристики водопровідної системи;
  • Величина та складність території під дощування – перепади висоти, неправильна форма;
  • Різноманітність рослинності – кущі, квіти, овочі, газон, дерева;
  • Особливості використовуваного обладнання та типу обраної зрошувальної системи.
img
img
img
Натисніть на зображення для збільшення
Типи обладнання для автополиву
Датчики та сенсори

Завдяки цьому поливальна система реагує на зміну місцевих погодних умов.

Пульти керування

Контролери - інтелектуальні, надійні та прості у програмуванні пристрою

Сопла

Фіксовані та регульовані форсунки для автоматичного поливу

Спринклери

Дощувачі з міцними корпусами, розраховані на тривалий термін служби

Фітінги та сантехніка

Надійні компресійні з'єднання для монтажу ПНД трубопроводу

Електромагнітні клапани

Серце системи автополиву

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description