Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги наших рішень
image
Простота
Більше не доведеться розмотувати та переміщувати шланги дільницею, з'ясовувати, достатня чи надмірна кількість води вилита у ґрунт.
image
Эфективність
Якісне зрошення при меншій кількості води. А термін служби у 2-3 рази довший за аналоги.
image
Захист
Гарна ділянка потребує значних інвестицій та зусиль. Автополив захищає ці інвестиції, допомагаючи вирощувати здорові та довгоживучі рослини.
image
Краса
Доглянутий ландшафт збільшує привабливість ділянки та оцінну вартість нерухомості.
Ціна на автополив

Ціна автополиву розраховується індивідуально під кожен проект, який інженери компанії розробляють за розмірами ділянки, його дендропланом. Після всіх погоджень клієнт отримує автополив «під ключ» і перестає займатися примусовим зрошенням землі у вільний час.

При вирішенні купити систему автополиву багато клієнтів насамперед цікавляться вартістю. Ціна формується з кількох компонентів:

  • Можливості водопостачання ділянки – колодязь, свердловина чи центральне;
  • Робочі характеристики водопровідної системи;
  • Величина та складність території під дощування – перепади висоти, неправильна форма;
  • Різноманітність рослинності – кущі, квіти, овочі, газон, дерева;
  • Особливості використовуваного обладнання та типу обраної зрошувальної системи.
img
img
img
Натисніть на зображення для збільшення

Встановлення систем автоматичного поливу: що це таке?

Підключення системи забезпечує зрошення рослин без будь-яких дій з вашого боку, тобто в автоматичному режимі. Вам потрібно лише задати необхідні налаштування, далі механізми працюватимуть самостійно. Окрім труб, дозаторів, фітингів, такі системи складаються ще з контролерів, датчиків та пристроїв автоматичного управління, які оцінюють стан навколишнього середовища та вмикають або вимикають воду. Монтаж автополиву під ключ передбачає, що система керується зібраними даними, наприклад, про опади, на основі чого відбувається зрошення. Таким чином, краплинний метод забезпечує саме потрібний рівень зволоження ґрунту, без заливання чи пересушення рослинності. 

Переваги монтування системи автоматичного поливу

економія часу – вам не потрібно постійно перебувати на ділянці, перейматися через спекотну погоду чи інші фактори, ви будете впевнені, що навіть за вашої відсутності рослини доглянуті та зволожені;

заощадження води – встановлення систем автополиву дозволяє подавати рідину дозовано безпосередньо у прикореневу зону, що призводить до підвищення ефективності поливу меншою кількістю води;

простота експлуатації – компоненти системи не потрібно демонтувати у холодний період, вони не псуються від морозу;

довговічність та надійність усіх компонентів, адже встановлення пристроїв автополиву нашими фахівцями передбачає використання якісного обладнання перевірених виробників.

Підключення автополиву «під ключ» у Києві та області: різновиди систем

Існує три типи систем:

  1. Крапельний – найрозповсюдженіший спосіб, що використовується для поливу прикореневої або навіть підземної зони. Крапельна трубка монтується безпосередньо поряд з рослинами на поверхні землі або на глибині до 5 см. Встановити автополив такого типу рекомендовано для живих парканів, квітників, дерев та ін.
  2. Верхній – найчастіше монтується для поливу газонів. Вода подається з розпилювачів, роторів тощо та нагадує дощову.
  3. Комбінований – поєднання крапельного та верхнього способів. Ціна на монтаж автополиву такого типу дещо вища, проте система ефективніша, якщо на вашій ділянці ростуть різні рослини.
Типи обладнання для автополиву
Датчики та сенсори

Завдяки цьому поливальна система реагує на зміну місцевих погодних умов.

Пульти керування

Контролери - інтелектуальні, надійні та прості у програмуванні пристрою

Сопла

Фіксовані та регульовані форсунки для автоматичного поливу

Спринклери

Дощувачі з міцними корпусами, розраховані на тривалий термін служби

Фітінги та сантехніка

Надійні компресійні з'єднання для монтажу ПНД трубопроводу

Електромагнітні клапани

Серце системи автополиву

Як замовити монтаж системи автополиву в Києві та області?

Для замовлення послуги звертайтеся до наших фахівців за телефоном або заповнюйте онлайн-заявку. Після отримання запиту ми приїдемо на об’єкт для детального дослідження. Обов’язково складаємо план-схему, у якій враховуємо особливості ділянки та ландшафту, фіксуємо, де саме буде виконуватися монтаж трубопроводів. Вартість монтажу автополиву залежить від багатьох чинників, вписується в договір та не змінюється протягом виконання робіт.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description