Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Переваги
image

Працюємо з 2009 року

image

Виконано понад 1000 свердловин

image

Глибиною від 8 метрів до 91 метра

image

3 роки гарантії

Вартість послуг
Монтаж ГА
img
350 грн
Замовити
Монтаж комплекта автоматики
img
750 грн
Замовити
Заміна мембрани ГА
img
від 700 грн
Замовити
Заміна реле тиску
img
250 грн
Замовити
Етапи роботи
1
img
Підбір об’єму ГА
2
img
Монтаж ГА
3
img
Монтаж реле тиску
4
img
Монтаж автоматики та ГА
5
img
Перевірка системи
6
img
Налаштування системи

При організації системи водопостачання у приватних будинках багато господарів вирішують встановити гідроакумулятор. Це накопичувальний бак, у якому збирається запас води. Монтаж такого пристрою виконує компанія Aquamen. У нас великий досвід у налаштуванні та обслуговуванні приладів для забезпечення холодною водою житлових будинків та підприємств. 

Навіщо потрібен гідробак та як його обрати?

У системі водопостачання приватного домогосподарства монтаж бака не є обов’язковим, проте це дуже корисний прилад. Установка гідроакумулятора дозволяє:

  • завжди мати запас води на випадок, якщо вимкнуть електроенергію, внаслідок чого системи автоматики насосного обладнання не зможуть працювати;
  • забезпечити завжди стабільний тиск у системі – це можливо завдяки використанню реле;
  • продовжити термін експлуатації приладів – насос із гідроакумулятором вмикається рідше за падіння тиску у системі, а отже служить довше.

Гідроакумулятор має вигляд ємності циліндричної форми з еластичною мембраною всередині. Між нею та внутрішньою поверхнею бака залишається простір, заповнений стисненим повітрям. Саме воно захищає систему від перепадів тиску. 

Баки бувають різними: для холодної та гарячої води, а також для систем опалення. Розрізняються вони лише мембраною, здатною витримувати високу температуру. Є відмінності у конструкції – моделі виконуються горизонтальними та вертикальними, проте на функціональність це не впливає. Ще один фактор вибору – об’єм. Для будинку вистачить приблизно 100-150 л, але все залежить від інтенсивності використання води. Чим більше користувачів та точок водозабору, тим більшим повинен бути гідроакумулятор. Проте спочатку необхідно знайти для нього вільне місце – у технічному приміщенні будинку або у приямку свердловини.

 

img img img
img img img img
  • ГА та автоматика встановлюються на мінімальній відстані один від одного (до 1,5 м)
  • ГА встановлюється в опалювальному приміщенні чи приямку
  • Мінімальний розмір ГА – з розрахунку 1 санвузол - 50л
  • Чим більший ГА тим рідше включається насос (довговічність)
  • Тиск в ГА на 20% нижче від тиску включення насоса
  • Заміна реле тиску раз на рік
  • Перевірка тиску ГА-раз в пів року
Функції гідроакумулятора та реле тиску
icon
Автоматичне включення/виключення насоса

Для безпечного користування системою водопостачання потрібно автоматизувати її роботу, саме гідроакумулятор і реле тиску забезпечує ці функції.

icon
Підтримка стабільного тиску в системі

За рахунок об’єму гідроакумулятора і налаштуваннями реле тиску система тримає необхідний тиск в системі.

icon
Захист насоса від частих включань

Найшвидше «вбиває» насос- включення/виключення, щоб цього не було потрібно вірно підбирати гідроакумулятор і регулювати реле тиску.

icon
Запас води в ГА

При відсутності електроенергії в гідроакумуляторі завжди буде вода. Важливо знати, що корисний об’єм гідроакумулятора 30%, тобто в 100-літровому ГА запас води-30л.

icon
Згладжування гідроударів

Мала кількість свердловинних насосів забезпечені реле плавного пуску двигуна, тому щоб зменшити поштовхи води використовується антивібраційний шланг і гідроакумулятор.

Як виконується монтаж та підключення гідроакумулятора? 

Спочатку обирається місце установки. Це має бути приміщення, де весь рік підтримується температура вище нуля. Також прилад має стояти на мінімальній відстані до поверхневого чи занурювальногонасоса – не більше 1,5 м. Перед монтажем бака необхідно встановити насос та оголовок свердловини.

Потім налаштовується тиск (у гідроакумуляторі він має бути нижчим від насосу на 20%), встановлюються клапани (зворотній та запобіжний), крани та запірна арматура. Після цього вся система перевіряється на стабільність та коректність роботи. 

Обслуговування системи доволі просте: раз на 6 місяців необхідно перевіряти тиск у гідроакумуляторі, а раз на рік – міняти реле тиску. 

Проблеми з роботою ГА та автоматики
Як зрозуміти, що в автоматиці щось вийшло з ладу? На це вказують наступні проблеми:
icon 1

Вода просочується з ніпеля бака при натисканні

icon 2

Помітний перепад тиску

icon 3

Вода не потрапляє до системи

icon 4

Стрілка манометра стрибає

icon 5

Йде тепла вода

icon 6

Вода ллється тонким потоком

Якщо помітили одну чи кілька ознак, необхідно викликати фахівців, щоб зрозуміти причину несправності та полагодити техніку. Краще не намагатися усунути проблему самостійно, оскільки можна нашкодити.

Якщо потрібна установка гідроакумулятора, звертайтеся до нас – ми надаємо послуги з монтажу на вищому рівні та з гарантією. Телефонуйте або пишіть нам для консультації та оформлення замовлення.

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Карта
глубин
скважин
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description