Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

ceptic-betonniy
27.02.2023
Категорія: Каналізація
Септик з бетонних кілець: як правильно зробити, щоб працював роками

Одним з найпопулярніших варіантів є септик з бетонних кілець. Це порівняно простий та дешевий шлях до організації автономної каналізації, яка за правильного обладнання буде служити роками. Чому варто спорудити септик, використовуючи бетонні кільця, та як це зробити, розповімо далі.

Докладніше
дренажный_колодец
21.03.2023
Категорія: Каналізація
Дренажний колодязь: який дренаж обрати

Зазвичай дренажні колодязі актуальні в ситуаціях, коли використання інших систем фільтрації організувати складно або ґрунт на ділянці має високий рівень ґрунтових вод та погані дренувальні характеристики. Вони вирішують проблему утилізації очищеної води.

Докладніше
septic-tank-for-a-private-house
27.04.2023
Категорія: Каналізація
Септик при високому рівні ґрунтових вод

Септики є ефективним способом очищення стічних вод у місцях, де немає централізованої каналізації. Однак, за високого рівня ґрунтових вод, вибір правильного септика може бути складним. У цій статті ми розглянемо проблеми, пов'язані з встановленням септика при високому рівні ґрунтових вод, а також розповімо про те, як вибрати відповідний тип септика та як його правильно встановити.

Докладніше
септик-воняет
27.05.2023
Категорія: Каналізація
Що робити, якщо септик смердить?

Не секрет, що неприємний запах із септика може стати проблемою для багатьох домовласників. Якщо ви зіткнулися з цією неприємністю, не впадайте у відчай! У нашій статті ви знайдете корисні поради та рекомендації про те, як позбутися неприємного запаху із септичної системи. Дізнайтеся ефективні методи очищення та освіження септика, щоб забезпечити комфорт і свіжість у вашому домі.

Докладніше
аэрация-септика-аквамен
17.06.2023
Категорія: Каналізація
Чи є користь від аерації в септику

Покращіть роботу свого септика за допомогою аерації! Розберіться, яка користь від аерації дійсно існує і як вона може заощадити ваші ресурси. Готові розкрити потенціал вашого септика? Тисніть і переходьте до нашої статті просто зараз!

Докладніше