Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Водорозетки. Як підняти?

Водорозетки. Як підняти?

Водорозетки - спеціальні пристрої, призначені для швидкого під'єднання шлангів до системи автоматичного поливу. Їх встановлюють у місцях на ділянці, де потрібне тільки періодичне зрошення рослин або біля господарських споруд для зручності використання води. Наприклад, поблизу альтанки або гаража.

Зазвичай водорозетки монтуються на рівні із землею, що дає змогу їх візуально приховати і захистити від пошкоджень під час роботи газонокосарки. Однак буває, коли гідрант сильно занурюється в ґрунт, що створює незручності під час використання і може стати причиною його поломки.

Тому важливо своєчасно піднімати водорозетки і стежити за їхнім станом. Це допоможе уникнути можливого підтоплення земельної ділянки внаслідок прориву, перевитрати води, електроенергії та продовжити термін служби системи поливу.

Проблема підйому гідророзеток

Підняття водорозеток вимагає певних навичок та інструментів. Залежно від типу і ступеня її провалу можна вибрати різні способи вирішення проблеми.

  1. Встановлення гідранта іншого типу. Якщо провалилася гідророзетка з кульовим краном, за умови сумісності діаметрів відводів, її можна замінити на водяну розетку з ключем. Останні мають довший корпус, що дасть змогу компенсувати висоту провалу. У цьому випадку можна обійтися без відкопування, головне - правильно підібрати відведення замість кульового крана.
  2. Повна заміна обладнання. Тут потрібно відкопати гідророзетку для поливу і замінити її на нову. Щоб підняти висоту, підберіть відповідний перехідник, який буде підходити за діаметром і типом різьблення (внутрішнє або зовнішнє).
  3. Підняття із заміною ділянки трубопроводу. У деяких випадках провал може спровокувати пошкодження труби. Оскільки розетки для води підключаються безпосередньо до магістралі, це може призвести до значних підтоплень. Розв'язати проблему можна тільки шляхом відкопування і заміни трубопроводу.

☝ Варто зазначити, що точно встановлює ступінь пошкодження обладнання і виконує якісний монтаж тільки фахівець. Ви можете спробувати усунути проблему самостійно, але для цього потрібно щонайменше мати досвід роботи з сантехнікою.

Вирішення проблеми

Перед початком робіт з підняття гідророзетки автоматичного поливу на ділянці вимкніть подачу води. Після цього спробуйте відкрити кришку водорозетки, видалити весь бруд і пісок, які могли потрапити всередину.

поднять-гидрорезетки-аквамен

Далі відключіть пристрій від трубопроводу і визначте діаметр і тип різьблення підведення. Зазвичай магістральна труба має перетин 32 мм, а відведення до водорозеток - 25 мм. Для безпосереднього підключення пристрою використовують перехідники з 25 мм на ¾ або 1 дюйма.

Якщо трубопровід і сам гідрант у справному стані, досить просто підібрати перехідник більшої довжини. Для вирівнювання поверхні використовуйте щебінь або пісок.

Під час вибору перехідника варто зупинитися на пластикових. Вони виготовляються з поліпропілену, поліетилену або полівінілхлориду; легкі, дешеві, стійкі до корозії та хімічних впливів. Пластикові перехідники легко монтуються і демонтуються, не вимагають використання спеціальних інструментів. Мають хорошу герметичність і низький опір потоку води.

Підбиття підсумків: рекомендації для садівників

Водорозетки - це зручні та практичні пристрої для автоматичного поливу на ділянці. Однак вони вимагають регулярного обслуговування і контролю. Щоб уникнути усадки гідрантів у майбутньому, просто здійснюйте їх регулярний огляд і перевірку на працездатність. Так ви зможете своєчасно виявити проблему й усунути її з мінімальними трудовими та фінансовими витратами.

З питань монтажу, обслуговування або налаштування поливу звертайтеся в компанію "Аквамен". Тут працюють кваліфіковані співробітники, які швидко знайдуть несправність і усунуть її.

Крім цього, при зверненні в "Аквамен", ви маєте реальну можливість придбати обладнання для поливу за мінімальною ціною. Компанія напряму співпрацює з постачальниками та виробниками систем автополиву.

06.19.2023
Категорія: Автополив
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description