Aquamen

Aquamen: Чіткість Якість Відповідальність

Встановлення гідроакумулятора для водопостачання при відключенні електроенергії

Встановлення гідроакумулятора для водопостачання при відключенні електроенергії

Проблема в водопостачанні квартири чи будинка з централізованим водопостачанням, при відключенні електроенергії, стала особливо серйозною після обстрілів критичної інфраструктури «орками». Всі системи водопостачання, окрім старих систем з башнями Рожновського, які ще десь залишились в селах, обладнані насосами, які перекачують воду з резервуарів, свердловин по квартирам і будинкам. При довготривалому відключенні електроенергії в системі водопостачання тиск падає до «нуля» і ви залишаєтесь не лише без світла, а і без води, що ускладнює ситуацію.

В приватних будинків з власними свердловинами ви можете придбати генератор і, підключивши його до системи електроенергії, користуватися всіма благами цивілізації. Але в квартирах, таунхаусах, будинках (котеджного типу) з централізованим водопостачанням-ви не зможете так вчинити, проте є вихід. Щоб створити невеликий (чи великий при бажанні) запас води можна «врізати» в систему водопостачання гідроакумулятор. 

Гідроакумулятор має вигляд ємності циліндричної форми з еластичною мембраною всередині. Між нею та внутрішньою поверхнею бака залишається простір, заповнений стисненим повітрям. Саме воно захищає систему від перепадів тиску. Повітря з водою розподіляється в пропорції 30% на 70%, тобто 30%-вода, а 70%-повітря, саме така пропорція забезпечує достатній тиск в системі. Іноді для квартир, коли не потрібен великий тиск і ви хочете збільшити об»єм води, ви можете змістити пропорцію до 50 на 50, таким чином води стане більше, але і тиск в системі стане нижчим.

Є відмінності у конструкції – моделі виконуються горизонтальними та вертикальними, проте на функціональність це не впливає. Ще один фактор вибору – об’єм. Для будинку вистачить приблизно 100-150 л, але все залежить від інтенсивності використання води та який запас ви хочете мати.

Важливо, що при встановленні бака потрібно «відсікти» внутрішню систему від зовнішньої (централізованої) зворотнім клапаном, щоб вода з бака не пішла в централізовану систему назад.

Які бренди краще обрати.

Найбільш оптимальним по ціні-якості, на наш суб’єктивний погляд є два виробника:

  • Imera (Aquasystem), Італія - це якісний гідроакумулятор з мембраною EPDM гума (Італія), хороша сталь та порошкове фарбування, нержавіючий флянець. Він має демократичну ціну з поміж решти італійських баків, при якості, яка іншим не поступається.
  • Watersystem, Туреччина - це бюджетний варіант попереднього Imera (Aquasystem). Це якісний, заводський турецький бак, який має всі складові елементи (мембрана, флянець)-італійські, а корпус і фарба-не поступається по якості італійським і іншим європейським бакам.

Ми встановлюємо гідроакумулятори в приватні будинку та таунхаузи, а можемо і просто допомогти з придбанням бака з необхідними елементами, щоб ви самі, по нашим рекомендаціям, встановили його.

Вартість встановлення залежить від того, де його потрібно встановити, скільки демонтажно/ монтажних робіт виконати та як далеко від Білогородки ( в нашому випадку) ви знаходитесь. В середньому ціновий діапазон коливається від 2500грн до 7500грн за комплект з «врізкою» гідроакумулятора та зворотнього клапана.

06.06.2024
Категорія: Водопостачання
Замовте буріння свердловини у нас!
Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Залиште заявку у формі нижче

замок Натискаючи кнопку Передзвоніть мені ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних

image description