Aquamen

Буріння і облаштування свердловини Чіткість Якість Відповідальність

Наші роботи
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця, 55м, "канівський горизонт"
с. Бобриця

В замовника вже була до цього свердловина на глибину 40м, але якість води набагато гірша за зроблену нами в сусіда на 55м. Тому по рекомендації сусіда він звернувся до нас. Місце для буріння було в надскладному місці, де дістатись навіть малогабаритною буровою було не просто, але ми справились. Бригада з 2-х осіб виконала свердловину за 2 дні, облаштування свердловини було тимчасовим, для тестування і поливу, тому ми обрали найоптимальніший варіант з бетонних кілець діаметром 800мм та свердловинного насосу Водолей 0,5-80 БЦПЄ. Якість води з часом була підтверджена хімічним аналізом, з мінімальним перевищенням по залізу. Через рік ми зробили повне облаштування з заведенням в гостьовий будинок та підключення до постійної системи водопостачання.

Докладніше
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки, "бучак", 60м.
с. Вишеньки

Замовник звернувся з проханням реалізувати буріння свердловини з частковим виконанням деяких робіт з облаштування замовником самостійно. Ми гнучко ставимось до побажань наших клієнтів і розподілили обов'язки: ми виконали за один день свердловину, а замовник викопав приямок і виклав стінки з бетонних блоків та зробив бетонне перекриття. Після дзвінка, що приямок готовий - наша бригада монтажників виїхала на роботи з встановлення насосного обладнання та заведення води в будинок, роботи були виконані за 6 годин

Докладніше
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики, "сеноман" 53м
с. Рудики

Нашими партнерами є професійні компанії з будівництва будинків "під ключ". Для одного з своїх таких об'єктів в селі Рудики звернулась компанія ТОВ "КВ-ЕКОТЕХНІКА". Бурити вирішили відразу на сеноманський горизонт, в дві колони з цементуванням, щоб ця свердловина після будівництва лишилась і для основного водопостачання домоволодіння. Конструкція свердловини "в потай" де зовнішня колона з 125мм НПВХ, а фільтрова з 60мм нержавіючої сталі. Буріння було виконано в два етапи з цементуванням за 7 днів. Облаштування зайняло один день. Про перевищення заліза в хімічному аналізі було відомо заздалегідь, для цього передбачили систему водопідготовки. Облаштування зробили з 1000мм кілець та насоса Водолей 0,5-50 БЦПЄ, гідроакумулятора AQUASYSTEM 50л. Насос встановлений на період будівництва і після закінчення даного етапу - буде встановлено топовий Grundfos SQ.

Докладніше
Гатне 255м. 5 свердловин по 51м
Гатне 255м. 5 свердловин по 51м
с. Гатне

В даного замовника ми спочатку виконали свердловину на воду, а потім через декілька місяців він звернувся з проханням виконати буріння під геотермальні зонди та зведенні всієї системи до розподільчого колектора. Роботи ускладнювались обмеженою площею ділянки та поганими погодними умовами. Для геотермальних зондів замовник самостійно придбав трубу 32мм заводу Планета Пластик, з яких ми на місці виконали зонди, заповнили їх пропіленгліколем -15*, виконали роботи з опресування та залиття навантажувачів. Паралельно тривали роботи з буріння свердловин, потрібно було 5 свердловин. Все виконання буріння і спуску зондів тривало 10 днів. Затампонувавши затрубний простір бентонітовим розчином, монтажна бригада приступила до копання траншей та заведення в підсобне приміщення, всі земляні роботи зайняли 1 день. Паралельно з завершенням земляних робіт було змонтовано колектор, заповнена система пропіленгліколем. Замовнику лишилось лише встановити тепловий насос і під'єднатись до колектора.

Докладніше
Свердловина 40м та септик 6,5 м.куб.
Свердловина 40м та септик 6,5 м.куб.
с. Мотижин

Нашу компанію було обрано на тендерному майданчику, де ми запропонували оптимальне вирішення по системі водопостачання і каналізації в приватному будинку в селі Мотижин Макарівського району. Для буріння було запропоновано декілька водоносних горизонтів, з яких замовником було обрано полтавський горизонт на 40м, яку було виконано за один день з обсаджуванням трубами найкращої якості Valrom 125мм діаметром та товщиною стінки 6.0мм. Облаштування свердловини було виконано з бетонних кілець діаметром 1500мм, оскільки будинок не постійного проживання, то ми передбачили антивандальний зварний люк, який зберігає насосне обладнання від мародерства.
Система каналізації була обрана з бетонних кілець, де перша камера герметична з використанням спеціального бетонного кільця 1500мм з дном (стакан), а друга камера з двох бетонних кілець 1500мм з обсипкою щебнем, перфорацією та захистом дренажа геотекстилем. Роботи з облаштування свердловини та септика було поєднано для оптимізації логістики і екомонії на доставці бетонних кілець та вивозу грунту грейфером. Всі роботи було виконано за два дні. Через шість місяців, коли закінчились будівельні роботи, ми встановили комплексну систему фільтрації води.

Докладніше